2,7

TO JAK JEST TRAKTOWANY PACJENT W TYM GABINECIE TO JEST POPROSTU KPINA. PRZEKŁADAJĄ WIZYTY NA WCZEŚNIEJSZĄ GODZINĘ, PO CZYM TRZEBA CZEKAC 3H I NA KONIEC PO TYLU GODZINACH OCZEKIWANIA OKAZUJE SIE ZE CHIRURG NIE MA NICI. CZY TO JEST POWAZNE TRAKTOWANIE PACJENTA?

Mogę bardzo polecić panią Dr Ewę Klimek, po sprawdzeniu stanu uzębienia i ocenie koniecznych zabiegów do wykonania, w czasie 2 wizyt doprowadziła moje zęby do właściwego stanu. Jestem zdziwiony opiniami o złej informacji. Ja zapłaciłem grosze za dodatki a całość leczenia odbyło się w ramach refundacji NFZ. Polecam za fachowość i miłą obsługę pacjenta.

Odradzam wizyty z dziećmi u Pani dr Klimek. Zapewne Pani doktor jest dobrym specjalistą, ale niestety nie ma podejścia do dzieci. Nie informuje ich o tym co się będzie działo, nie uprzedza, że zaraz zaboli ukłucie igłą itp. Moje 6 dziecko długo płakało podczas wizyty, płacz innych dzieci niestety też słychać w tej poradni. Trudne do zniesienia dla rodzica. Żyjemy w takich czasach, że wizyta u dentysty nie musi być traumą.

Odradzam wizyty z dziećmi u Pani dr Klimek.

Trudne do zniesienia dla rodzica.

Żyjemy w takich czasach, że wizyta u dentysty nie musi być traumą.

Zdecydowanie odradzam! Pracownicy rejestracji BARDZO NIEKOMPETENTNI. Nie wiedzą która usługa jest finansowana z NFZ, która prywatnie, nie potrafią odróżnić słowa odsłonięcie od usunięcie. Gdyby nie konieczność wykonania zabiegu na pewno poszukałabym innego gabinetu który dba o swoich klientów. Gabinet nie potrafi przyjąć pomyłki SWOJEGO PRACOWNIKA oraz ponieść tego konsekwencji. TO NA PEWNO MOJA OSTATNIA WIZYTA W TYM MIEJSCU, W SZCZEGÓLNOŚCI, IŻ BARDZIEJ KOMPETENTNEJ KONKURENCJI W KATOWICACH NIE BRAKUJE.

Zdecydowanie odradzam!

Po przeczytaniu poprzedniej wypowiedzi, jestem w szoku. Pani dr Klimek jest wspaniałym lekarzem i trudno i uwierzyć w taką opinie, jak napisała poprzednia osoba. Jestem po leczeniu u Pani dr oraz po usunięciu dwóch ósemek w Przychodni i wszystkie zabiegi były wykonane z pełnym profesjonalizmem. Oczywiście chirurgiczne usuwanie zębów mądrości nie należy do przyjemności. Na pewno mogę polecić Przychodnie pani dr Klimek.

nie polecam tej lekarki, brak podejścia do pacjenta, liczy się dla niej tylko kasa, zostałam oszukana i musiałam zapłacić dwa razy tyle ile było ustalone. zapłaciłam za cały zabieg a zrobione miałam połowę, usta miałam po prostu po chamsku rozdarte. Typowe naciąganie i żerowanie na ludziach. nie polecam, warto poszukać innego lekarza a nie zachłannego na pieniądze człowieka.

Jestem po pierwszym zabiegu i mogę powiedzieć, że pani dr Klimek , jej asystentka, anestezjolog mają indywidualne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić wizyty w tej klinice pacjentom, którzy boją się zabiegów stomatologicznych. Spotkałam się tu z ogromną życzliwością i wyrozumiałością. Pozdrawiam Kasia z Gliwic.

Wizyta z dzieckiem w wieku 2 lat. Po wezwaniu do gabinetu Pani stomatolog rozmawiała kilka minut przez telefon z koleżanką co źle wpłynęło na samopoczucie młodego pacjenta, który był 1 raz w życiu stomatologa. Pani doktor miała chłodne podejście do dziecka. Próby zabawienia były nieudolne. Asystentka stomatologa reagowała na polecenia z opóźnieniem - jakby była 1 dzień w pracy i nie wiedziała co ma robić. Wizyta się udała - przeprowadzono lakierowanie zębów i syn nie odgryzł Pani stomatolog palca, jednak więcej u Pani z dzieckiem się nie pojawimy i zdecydowanie ...

Wizyta z dzieckiem w wieku 2 lat.
Wizyta się udała - przeprowadzono lakierowanie zębów i syn nie odgryzł Pani stomatolog palca, jednak więcej u Pani z dzieckiem się nie pojawimy i zdecydowanie odradzamy wizytę u Pani z małymi dziećmi.

Miałam chirurgicznie usuwane dwie 8 ze znieczuleniem. Jestem bardzo zadowolona, ładny gabinet, pełen profesionalizm pani Ewy Klimek (cały personel jest bardzo sympatyczny :)). Pani Ewa usunęła zęba, którego wyrwania nie podjął się inny stomatolog.