mgr Ewa Młodawskamgr Ewa Młodawska - zdjęcie profilowe

mgr Ewa Młodawska

Dietetyk

Specjalistka ds. żywienia, dietetyk kliniczny. Magister dietetyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Do pracy podchodzę z wielkim entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. ...

Do pracy podchodzę z wielkim entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. Podczas każdej kuracji szukam indywidualnej drogi do realizacji postawionych celów i wypracowania sposobu żywienia, który będzie nie tylko pomagał rozwiązać problem pacjenta ale i dostosowany do jego gustu i możliwości.

Więcej szczegółów na stronie internetowej http://www.dietaslask.pl/

Bardzo miła i doświadczona pani dietetyk.Bardzo profesjonalna i odpowiada wyczerpująco na każde pytanie.Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług pani dietetyk.Bardzo miły kontakt,profesjonalne podejście do klienta i rewelacyjne programy dietetyczne.Bardzo polecam!

Schudłam 10 kg. Dzięki tej pani wiosna stanie się piękniejsza. Pozdrawiam serdecznie i polecam, bo warto. Pozbyłam się kompleksów.

Witam chciałam gorąco polecić panią Ewę!! Wybrałam się z polecenia mojej zadowolonej koleżanki, która zaczyna ładnie zrzucać kilogramy i muszę przyznać, że mimo sceptycznego podejścia, spowodowanego wieloma nieudanymi próbami podjęcia wszelakich diet, jestem również bardzo zadowolona!! Pani Ewa z pełnym profesjonalizmem i energią podchodzi do pacjenta, odpowiada cierpliwie na wiele pytań, dopasowuje również jadłospis do gustu i smaku pacjenta. Ułożony jadłospis jest naprawdę smaczny, łatwy w przygotowaniu, muszę stwierdzić, że moja nowa dieta z Panią Ewą jest czystą przyjemnością!! Na dodatek Pani Ewa jest bardzo sympatyczną osobą, co bardzo ułatwia ...

Witam
chciałam gorąco polecić panią Ewę!!
Na dodatek Pani Ewa jest bardzo sympatyczną osobą, co bardzo ułatwia współpracę :)
Naprawdę z czystym sumieniem polecam Wam panie i panowie zrzucanie kilogramów z tym dietetykiem!!
Zadowolona Katarzyna