dr n. med. Ewa Nowak

Chirurg stomatolog

Nie bylo łatwo, Pani doktor sporo się namęczyła żeby wydobyć mojego zęba. Zrobila to fachowo, w miare mozliwosci delikatkie i caly czas pocieszala mówiąc " jest Pani dzielna, juz niedlugo ". I nie wygorowana cena za wizyte. Polacam !

Pani Doktor to z całą pewnością Lekarz Godny Polecenia i Zaufania - kompetentna, rzeczowa, cierpliwa. Usuwałam zęba z torbielą umiejscowioną w zatoce; dzięki umiejętnościom, intuicji i olbrzymiej cierpliwości, udało się uniknąć komplikacji w postaci otwarcia i szycia zatoki. Pani Doktor jest naprawdę świetnym chirurgiem szczękowym. Serdecznie dziękuję i polecam.

Z zupełnym przekonaniem polecam Panią doktor. Ogromna wiedza, potrafi poradzić sobie z najcięższymi przypadkami. Ceny przyzwoite. Pozdrawiam Panią doktor.

Ceny przyzwoite. Pozdrawiam Panią doktor.

Odradzam jako chirurga,bo pani doktor brakuje sprawnej ręki. Wyrywając mi ząb,ukruszyła drugi.Zbędny stres,strata czasu i dodatkowe koszta.

Wspaniały lekarz, którego można polecić każdemu. W gabinecie przyjmuje często do późnych godzin nocnych. Nikomu nie odmówi pomocy. Profesjonalna obsługa i doradzenie w każdej zębowej sprawie, ceny sa niewygórowane i życzliwość gratis!