Usuwanie częściowo zatrzymanej ósemki było naprawdę bezbolesne , trwało 20 min. Nie wsytąpił ból nawet po zejściu znieczulania, nie wystąpił siniak, szczękościsk ani nic z podobnych rzeczy jak chociażby opuchlizna.Wszystkie bzdury , których naczytałam się na forach i wszystkie filmiki na YTB, to bzdura. absolutnie polecam. PANI EWO JEST PANI KOCHANA!!!!

Jak najbardziej zawsze bede polecala takiego lekarz znajomym i rodzinie.To lekarz z powolania i doswiadczeniem .Dziekuje pani doktor.TO ŚWIETNY CZLOWIEK I LEKARZ.

Fachowo i bezboleśnie o ile usuwanie zębów może takie być.Konkretna i rzeczowa lekarka przed zabiegiem poinformowała co się może dziać i jak dalej postępować.Polecam