Ewa Szewczyk

Nefrolog

Każdy może się pomylić. Mnie odsyłali od lekarza do lekarza przez 10 lat, a dopiero pani Doktor potrafiła wziąć wszystkie badania z tych lat, przeprowadzić nowe, zdiagnozować mnie i leczyć. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Stokrotne dzięki i bardzo polecam.

SUPER DOKTOR,URATOWAŁA MOJĄ MAMĘ .UPRZEJMA ,CIERPLIWA ,GRZECZNA.WSZYSTKO DOKŁADNIE TŁUMACZY.POLECAM.

Koszt ktory podałam jest sumaryczny. Brak właściwego rozpoznania choroby. Lekarz jak każdy inny, tylko akurat niewłaściwie zostało wykryte źródło choroby. Leczenie samych objawów niewiele dawało. Szybko błąd wykrył Ireneusz Habura. Proszę zwrócić uwagę na pierwszy komentarz. Skąd pacjent wie że dla innych pacjentów lekarz jest cierpliwy? Straciłam trochę czsu i pieniędzy.

gorąco polecam pania doktor! Jest niesamowicie empatyczna i rzeczowa. Jeden z nielicznych lekarzy z powołania. Emanuje ciepłem i wzbudza zaufanie. Potrafi w ludzki sposób wytłumaczyć na czym polega choroba i jak ją leczyć. Jest cierpliwa nawet dla bardzo nieuprzejmych pacjentów.

poprzednik napisał, że odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby, chyba, że takową rozpozna jej inny kolega, bo sama nie potrafi. gdybym stosował się do jej zaleceń dzisiaj byłbym już dizlizowany. szkoda słów! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby

odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby