Nefrolog

Centrum Medyczne "Zdrowie"
Kolejowa 5b
05-220 Zielonka

wizyta już od 200
Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :)
Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara

dr Ewa Wieczorek-Surdacka

Nefrolog

Katedra Nefrologii UJCM

Kraków

Jestem pod wrażeniem po wizycie, niezwykle uprzejma Pani doktor. Bardzo miła i pomocna. Wielu lekarzy powinno z niej czerpać przykład! Widać że ma duże doświadczenie i że zna się na tym co robi. Szukałem informacji w internecie bo ze znajomymi nie chciałem o takich sprawach rozmawiać, więc popieram też i te poprzednie opinie. Bardzo dobry lekarz!
Opinia dodana przez: Łukasz
Tarnów Nefrolog dr n. med. Antoni Sydor

dr n. med. Antoni Sydor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Widać duże doświadczenie lekarza, jest bardzo kulturalnym czlowiekiem. Można poczuć się bezpiecznie i w zaufaniu. Leczenie jak do tej pory jest skuteczne, leki dobrze dobrane mam nadzieję że będzie tak dalej. Dziękuję serdecznie za pomoc!
Opinia dodana przez: Gosia
Wrocław Nefrolog dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

Nefrolog, Transplantolog

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

wizyta już od 200
Cudowny lekarz zawsze gotowy pomóc traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Bardzo dobrze wyjaśnia wszystko dotyczące leczenia nigdy nie odmówiła pomocy.
Opinia dodana przez: Malwina

wizyta już od 150
Warszawa Nefrolog dr n. med. Paweł Syzdół

dr n. med. Paweł Syzdół

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Dzisiaj byłam pierwszy raz u tego lekarza, niestety nie mam dobrego zdania. Byłam umówiona na godz. 8:00,lekarz spóźnił się 45 minut. Nie przeprosił, ale to jeszcze nic. Czekając aż poprosi mnie do gabinetu zadzwonił telefon, okazało się, że to dzwoni Lekarz z teleporada, szk. To pani jest pod gabinetem?, to zapraszam. W gabinecie po wymianie zdań w jakim celu przyszłam, stwierdził, że jestem nie wyedukowana w swojej chorobie a jego ...
Opinia dodana przez: Asiek
Łódź Nefrolog dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Pediatra, Nefrolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jak najdalej od tego lekarza. Kieruje na renoscyntygrafię kompletnie nie mając pojęcia o dawce promieniowania ani skutkach ubocznych.
Ruda Śląska Nefrolog dziecięcy dr Janina Taraszkiewicz

dr Janina Taraszkiewicz

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

SZPAKMED Poradnie Specjalistyczne
ul Szpaków 33
Bykowina, Ruda Śląska

Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza
Wrocław Nefrolog dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
53-030 Wrocław

Do chwili obecnej najlepszy nefrolog jakiego spotkałam. Wspaniała kobieta i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem. Leczyła mojego syna 17 lat temu i po tylu latach nic się nie zmieniła, nadal Pani dr jest bardzo miła, rzeczowa w spokojny sposób wszystko tłumaczy oraz najważniejsze- ma cudowne podejście do pacjenta. Szczerze polecam !
Opinia dodana przez: RENATA
Gdańsk Nefrolog lek. med. Grzegorz Korejwo

lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Gdyby nie doktor Grzegorz Korejwo to ja bym już nie żył. Kilkakrotnie wyciągał mnie z ciężkich opresji chorobowych.
Opinia dodana przez: Szymon