lek. med. Grzegorz Korejwolek. med. Grzegorz Korejwo - zdjęcie profilowe

lek. med. Grzegorz Korejwo

Internista, Nefrolog

Internista oraz nefrolog. Członek Polskiego Towarzystwa Internistycznego, Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego i Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego. Na co dzień przyjmuje w klinice Lifemedica.

Gdyby nie doktor Grzegorz Korejwo to ja bym już nie żył. Kilkakrotnie wyciągał mnie z ciężkich opresji chorobowych.

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!

Nawracające zakażenia układu moczowego z którymi nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu, wizyta u doktora trafione leki , instrukcja jak postępować żeby ne nawróciło ..i jestem w pełni szczęśliwa pozbyłam się problemu

Ten lekarz uratował życie mojej siostrze, od razu rozpoznał co jej jest bardzo jestem mu wdzięczna, inny lekarze idą na ilość a doktor Korejwo zdecydowanie stawia na jakość.Polecam dr Grzegorza Korejwe

Zdecydowanie najlepszy nefrolog jakiego znam, kompetentny i rzetelny, diagnozy trafne a leczenie skuteczne.