Internista Gdańsk

Choroby zakaźne, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Mam poważne schorzenie wątroby. Do Pani ordynator chodzę od 9 lat ale odkąd dowiedziałem się że Pani ordynator przyjmuje prywatnie i na dodatek mogę napisać opinie nie zwlekałem by poinformować ludzi szukających najlepszego specjalisty chorób wątroby.Dzięki determnacji Pani doktor doboru odpowiedniego leczenia mogę w miarę normalnie funkcjonować.Pani doktor mimo mojej beznadziejnej zdrowotnej sytuacji nie przekreśliła mnie wspierała duchowo i medycznie, starała się naprawdę bardzo. Jestem człowiekiem zamożnym próbowałem różnych środków , preparatów zagranicznych które sobie ściągałem .pani doktor ani razu mnie nie odtrąciła wręcz przeciwnie za każdym razem jak przychodziłem z garścią leków zagranicznych doktor nie odtrącała mnie tylko mówiła"może Pan spróbować to i tak nic nie da ale nie zaszkodzi" lub"niech Pan tego nie próbuje ten skład leku może Panu zaszkodzić".Dla człowieka ratującego się i szukającego deski ratunku wszędzie to bardzo dużo, przecież doktor mogła mnie z gabinetu wyrzucić, zawracałem jej głowę czymś co i tak na własną rękę brałem.A doktor tylko mówiła ze biorę to na własną rękę że ona może tylko powiedzieć czy to nie
zaszkodzi bo pomóc raczej nie pomoże.Doktor Michalska to człowiek anioł bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o wątrobę wiedza po prost niesamowita a i podejście do człowieka ciepłe, ludzkie i ogromna cierpliwość.Polecam ogromnie.

Internista Gdańsk lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!

Opinia dodana przez: Czarek

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Gdyńska
Gdańsk

Wspaniały lekarz, kompetentny i bardzo miły dla pacjentów, wysłucha każdego i zawsze z uśmiechem, nie spotkałam się z tym żeby kogoś odesłał z kwitkiem. Jestem pacjentką doktora od 16 -stu lat i bardzo wiele mu zawdzięczam, pomógł mi nie raz i zawsze Jego diagnoza jest trafna. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego, kompetentnego i ludzkiego lekarza. Wszystkim życzę takiego wspaniałego doktora.

Opinia dodana przez: Jadwiga

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Świetny lekarz - bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy, olbrzymia wiedza a do tego kultura osobista, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Gdyby każdy lekarz był taki, chorowanie stałoby się przyjemnością!

Opinia dodana przez: Zygmunt

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Pacjent z Gdyni

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz nie ignoruje pacjentow,szkoda,że odchodzi z przychodni Brzeźno.Moja ocena to 5.Rzyczyła bym sobie więcej takich specjalistòw i bardzo dobrych ludzi jak pani doktor.

Opinia dodana przez: Franek

ul. Tytusa Chałubińskiego 13
80-807 Gdańsk

Jestem pacjentką doktór Barbary Bartkowiak już wiele lat. Zaden inny lekarz tak nie zrozumie chorego jak Ona. Zawsze dpradzi i wyprowadzi z choroby. Jest bardzo kompetentna , uprzejma... Cóż mogę wiecej napisać- dla mnie to najlepszy lekarz jakiego spotkałam

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej : lekarza Wojciecha Zapaśnika . Pomógł mi
przedłużyć życie w lepszym zdrowiu i dał siłę patrzeć w przyszłość . Dziękuję !

przedłużyć życie w lepszym zdrowiu i dał siłę patrzeć w przyszłość . Dziękuję !

Opinia dodana przez: Teresa Sz.

ul. Majewskich 22
80-457 Gdańsk

Lekarz profesjonalistka.. Serdecznie polecam! Anioł nie człowiek!

Lekarz profesjonalistka.. Serdecznie polecam! Anioł nie człowiek!

Interniści w mieście Gdańsk