Internista Gdańsk

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Lekarz Bogu ducha winien, ale ten portal to jakaś totalna ściema. Jechałam 170 km z moją 83-letnią mamą do lekarza bo potrzebowałam szybkiej porady a dowiedziałam się że nie ma takiego sposobu rejestracji. A dr Ciechanowicz owszem jest, ale za tydzień. Na odczepnego przyjął nas internista i udawał że go obchodzą nasze problemy.
Opinia dodana przez: Łucja
Gdańsk Internista lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga
Gdańsk Internista lek. med. Grzegorz Korejwo

lek. med. Grzegorz Korejwo

Internista, Nefrolog

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Gdyby nie doktor Grzegorz Korejwo to ja bym już nie żył. Kilkakrotnie wyciągał mnie z ciężkich opresji chorobowych.
Opinia dodana przez: Szymon
Gdańsk Internista dr n. med. Krzysztof Szyndler

dr n. med. Krzysztof Szyndler

Internista, Kardiolog

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Podejście do chorego wspaniałe, pełne zaangażowanie do tematu choroby,uprzejmość i stosunek do pacjenta na 6 ,chęć udzielenia pomocy ogromna. Wspaniały człowiek i specjalista. Polecam gorąco !
Gdańsk Internista dr n. med. Aleksandra Kicińska

lekarz Małgorzata Zając

Internista

Nadbałtyckie Centrum Medyczne Przychodnia Kołobrzeska

Gdańsk

Pani Zając była moim lekarzem rodzinnym już dosyć dawno, kilka lat temu. Bardzo źle wspominam wizyty u niej. Praktycznie zawsze była oschła, niemiła, znudzona, zupełnie niezainteresowana pacjentem. Sprawiała wrażenie jakby nie była lekarzem lecz jakąś zupełnie przypadkową osobą, którą posadzili w gabinecie za karę i kazali siedzieć tam i przyjmować pacjentów. Gdy coś do niej mówiłam to nawet nie patrzyła na mnie, tak samo gdy mi raczyła czasem odpowiedzieć. Piszę ...

dr n. med. Iwona Zamorska

Gastroenterolog, Internista

Gdańsk

Osoba ta dorabia sobie na SOR w Klinicznym Oddziale Ratunkowym w Gdańsku .Niemiła, wręcz arogancka, całkowicie bez empatii. Nie rozumiem dlaczego tam pracuje skoro zachowuje się tak , jak gdyby to była praca za karę z pacjentami, którzy potrzebują pomocy doraźnej.Godzine po rozpoczęciu dyżuru miałam wrażenie ,że nie ma juz siły ani chęci udzielac pomocy potrzebującym . Zwykłe pytanie doprowadziło te osobę do takiego zachowania jak trzaskanie ostentacyjne drzwiami , ...
Gdańsk Internista lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

GastroDent Gabinet Gastroenterologiczny z Pracownią Endoskopową Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Nowak
Cietrzewia 15
Piecki, Gdańsk

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :)
Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria