Internista Gdańsk

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Lekarz Bogu ducha winien, ale ten portal to jakaś totalna ściema. Jechałam 170 km z moją 83-letnią mamą do lekarza bo potrzebowałam szybkiej porady a dowiedziałam się że nie ma takiego sposobu rejestracji. A dr Ciechanowicz owszem jest, ale za tydzień. Na odczepnego przyjął nas internista i udawał że go obchodzą nasze problemy.
Opinia dodana przez: Łucja

Endokrynolog, Diabetolog

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga
Gdańsk Internista lek. med. Grzegorz Korejwo

lek. med. Grzegorz Korejwo

Internista, Nefrolog

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!
Opinia dodana przez: Czarek
Gdańsk Internista dr n. med. Krzysztof Szyndler

dr n. med. Krzysztof Szyndler

Internista, Kardiolog

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Oddany dla pacjenta lekarz . Świetny specjalista , który ciągle się edukuje . Opiekował się mną po operacji i również wielokrotnie pomagał po operacji . Polecam jeśli chcesz mieć dobrego , oddanego i dobrze się znającego na swojej pracy lekarza.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Małgorzata Zając

Internista

Nadbałtyckie Centrum Medyczne Przychodnia Kołobrzeska

Gdańsk

Jeśli chodzi o panią doktor Małgosię Zając, to powiem tak: bardzo konkretna i rzeczowa lekarka. Może w obyciu nieco oschła lecz uprzejma, ale jako lekarz jest bardzo dobrym fachowcem i zna się na rzeczy. A przecież przychodzimy leczyć się lub po udzielenie porady a nie na pogaduchy, prawda? Nawet jak sama powiedziała że na tym czy na tamtym nie zna się, to bez zwłoki wypisuje skierowanie do konkretnego specjalisty. A ...
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Iwona Zamorska

Gastroenterolog, Internista

Gdańsk

Lekarka przestudiowała wszystkie badania (łącznie z laboratoryjnymi) z ostatnich 10 lat i natychmiast miała w głowie obraz rozwoju choroby. Niesamowite ! Niespotykane zaangażowanie i dociekliwość, wynikająca z zainteresowania CAŁYM organizmem.
Rzeczywiście jest trochę "zjeżona" - co nie jest miłe, ale zrozumiałe przy tak intensywnej analitycznej pracy, wymagającej skupienia. Komputer w głowie ! Z zamkniętymi oczami będę powierzać swoje zdrowie tej lekarce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Artur Seleman

Internista

Kołobrzeska

80-391 Gdańsk

Lekarz o wielkim serduchu ,Nikt nie lubi chodzić do lekarza ale do doktora Selemana idę z przyjemnością bo to lekarz kompetentny z mnóstwem empatii do pacjenta ,cierpliwy potrafi wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Fajnie mieć takiego lekarza z takim podejściem .Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Iwona

Interniści w Gdańsku