Lekarze Internista Gdańsk

lekarz Piotr Suwała

80-803 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jolanta Juścińska

Transfuzjolog, Internista

80-803 Gdańsk

Świetne podejście do Klienta. Wytłumaczyła wszystkie parametry, oby każdy lekarz miał tyle empatii i zainteresowania
Opinia dodana przez: Mil

lekarz Ewa Sosińska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Derdowskiego 8 lok. 3
80-319 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim. Pani doktor leczyła moich rodziców , dziadków i podejmowała dobre diagnozy zawsze stan zdrowia się poprawiał.
Opinia dodana przez: Danka

lekarz Urszula Borkowska

Internista, Endokrynolog

Centrum Medyczne LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Irena Bąbol

Internista, Diabetolog

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Marek Niedoszytko

Internista, Alergolog

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marta Oller

Internista, Hematolog

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Bardzo dobra Pani Doktor,leczę się u P.Oller od wielu,wielu lat,zawsze miła,uprzejma i konkretna,zawsze pomocna,nigdy się nie zawiodłam. Każdemu szczerze polecam Panią doktor Oller. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Ewa G. stała pacjentka

lekarz Katarzyna Rusak

80-803 Gdańsk

Miła i serdeczna ciepła osoba cierpliwa, bardzo a bardzo dokładnie bada pacjenta .jak najwięcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Jadwiga Kreft-Joszczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Bardzo dobry, uważny lekarz. Dobry człowiek i sympatyczny lekarz z powołania. Nigdy nie odmawia przyjęcia pacjenta. Jak widzi, że ktoś się źle czuje to wywołuje do gabinetu poza kolejką. Jeśli trzeba daje skierowania i na badania i do specjalistów. Polecam.

lekarz Marek Wiśniewski

Internista, Toksykolog

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Lekarz o kompilacji unikalnych cech - ogromnego doświadczenia, profesjonalnego podejścia do pacjenta, wnikliwej, indywidualnej analizy choroby, życzliwym podejściu do pacjenta, udzielający bardzo precyzyjnej informacji zwrotnej - jednym słowem bardzo godny polecenia, zapewnia dobrą opiekę lekarską.

lekarz Livia Nowak-Banasik

Budapesztańska 3/43
80-288 Gdańsk

Doskonały lekarz. Wiedza, kompetencje i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony i oczywiście polecam Panią Doktor innym pacjentom.

lekarz Łukasz Rojek

Gabinet
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy. Od dłuższego czasu jestem pod opieką poradni gastroenterologicznej UCK w Gdańsku pod opieką pana Doktora i jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Irena Polak
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Tomasz Rogacki

Centrum Badań Klinicznych PI-House
Na Zaspę 3
80-546 Gdańsk

Panie doktorze, dziękuję za pomoc i trafne rady związane ze stanem mojego zdrowia. Życzę sił, zdrowia i odwagi w realizowaniu swojego powołania.
Opinia dodana przez: Doris
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Maja Sławińska-Morawska

dr n. med. Maja Sławińska-Morawska

Endokrynolog, Internista

InVivo
Wita Stwosza 58
80-306 Gdańsk

Znakomita specjalistka, rzetelność, uwaga i troska o pacjenta, a przede wszystkim chęć udzielenia pomocy pacjentowi. Z całego serca polecam Panią Doktor, pomogła mi niesamowicie, diagnoza, plan leczenia ustalone, omówione i wytłumaczone rewelacyjnie. Komunikacja na najwyższym poziomie i bardzo szybkie odpowiedzi na maila. W dodatku Pani Doktor za każdym razem pozytywnie i ze spokojem potrafi rozwiać wszelakie wątpliwości co automatycznie uspakaja pacjenta. Nie mogłam trafić na lepszego lekarza.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marta Gruchała-Niedoszytko

Internista, Alergolog

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przybysława Kaczmarek-Kusznierewicz

ul. Józefa Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

SUPER lekarz. W każdym aspekcie doskonała. Ze względu na mój wiek i stan zdrowia mam kontakt z wieloma lekarzami, ale Pani dr przybyslawa Kaczmarek - Kusznierewicz jest dla mnie wzorem lekarza. Kompetentna, miła, uprzejma, wyjaśnia wszystkie problemy. Dla mnie i dla meza jest wzorem lekarza. Polecam Panią doktor wszystkim chorym na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Jerzy Grzybowski

lekarz Anna Wnorowska-Klimek

Biwakowa 5 pok. 15
80-299 Gdańsk

Moja ocena powyższych elementów mówi sama za siebie. Od wielu lat jestem pacjentem Pani doktor i nigdy nie spotkałem się z cieniem zniecierpliwienia. Polecam wizyty u Pani doktor Anny Wnorowskiej-Klimek.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Anna Pazdyga

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Miałem wizytę na Smoluchowskiego u pani dr nauk med. Anny Pazdygi i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony zaangażowaniem z jakim tłumaczyła mi, rysując przy tym szczegółowo różne aspekty mojego przyszłego zabiegu. Wyszedłem przekonany i zdecydowany na zabieg ablacji w wykonaniu pani kardiolog. Jestem już po ablacji, którą wykonywała pani Ania Pazdyga z panem Łukaszem Dziurkowskim. Polecam wszystkim, obawiającym się zabiegów i operacji kardiologicznych, tych lekarzy. Zresztą jest tam wielu naprawde oiddanych ...
Opinia dodana przez: SŁAWOMIR

lekarz Beata Kozłowska-Grygiel

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona,pod kazdym wzgledem, ze trafilam do pani doktor. Dla mnie,oprocz skutecznego leczenia, wazny jest kontakt lekarz-pacjent. Dziekuje p.dr JW