dr n. med. Maja Sławińska-Morawskadr n. med. Maja Sławińska-Morawska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maja Sławińska-Morawska

Endokrynolog, Internista

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych oraz specjalisty endokrynologii.

W 2013 roku obroniłam rozprawę doktorska ...

W 2013 roku obroniłam rozprawę doktorska pt. “Nefroprotekcyjne właściwości inhibitora reniny (aliskirenu) u chorych z przewlekłą chorobą nerek przebiegająca z białkomoczem”, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Na bieżąco uczestniczę w szkoleniach, zjazdach oraz konferencjach naukowych z zakresu endokrynologii. Posiadam także certyfikat poświadczający umiejętność interpretacji badań usg szyi i tarczycy.

W swojej pracy szczególny nacisk kładę na indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Bardzo istotne jest dla mnie nie tylko postawienie właściwej diagnozy i wdrożenie skutecznego leczenia, ale także poznanie potrzeb Pacjenta oraz przystępne wyjaśnienie istoty choroby oraz planu leczenia.

Przyjmuje wyłącznie pacjentów dorosłych.