Lekarze Endokrynolog Gdańsk

Endokrynolog, Diabetolog

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

80-306 Gdańsk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Krzysztof Sworczak

Gdańsk

Z pomocy Profesora Sworczaka korzystam już 6 lat i zawsze jestem niezmiernie zadowolony z wizyt. Jest to po prostu profesjonalista, potrafi zadbać o pacjenta i najnormalniej w świecie go leczyć/wyleczyć. Zawsze jest miły i cierpliwy, wysłucha pacjenta i sam zapyta o wszystkie dolegliwości lub sprawy, nie tylko te z dziedziny endokrynologii. Jest to przesympatyczny i wielce pomocny człowiek, życzyłbym sobie i innym, aby wszyscy lekarze tacy byli, wówczas może społeczeństwo ...
Opinia dodana przez: Hashimoto

lekarz Janina Ratnicka-Klimaszewska

Spec.Gabinet Gin-Endokrynologiczny
Grunwaldzka 212 budynekHossa
80-238 Gdańsk

Po prostu brak mi słów żeby wyrazić kompetencje,podejscie do pacjenta tej Pani Doktór. polecam każdemu,kto tak jak ja długo już leczy się,a lekarze nie potrafią mu pomóc,każdemu kto chce być wreszcie wysłuchany przez kompetentnego lekarza. W Jej gabinecie nie będziecie poganiani,znajdziecie tu konkretną pomoc wykształconego lekarza z świetnym podejściem do pacjenta
Pare lat wstecz dr Baranska zdiagnozowała u mnie nowotwór tarczycy. Z dużym spokojem i ogromna wiedza tłumaczyła każdy etap , który kolejno będzie następował. Po operacji Dr ustabilizowała mi hormony i cyklicznie Je monitoruje.Niezwykle przemiłe wizyty łącza się z kompetencja Lekarza. Bardzo dziekuje marta K.
Opinia dodana przez: Marta k.

lekarz Anna Babińska

Gabinety przy Kowalskiej
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

Pani Lekarz bardzo miła. Wysłała mnie na dodatkowe badania, dopiero wtedy zapisała leki. Niestety przyjmuje w przychodni na niskim poziomie o nazwie endomed, ta przychodnie odradzam.

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Urszula Borkowska

Internista, Endokrynolog

Centrum Medyczne LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Julita Krasińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

To BYŁA wspaniała Pani Doktor! Jedyna tak kompetentna i uważna na pacjentkę. Rzeczowo i dokładnie wyjasniała co sie dzieje i zalecała dalsze postepowanie. Cały czas sie dokształcała by jak najlepiej pomagać. Lekarz z powołania! Choć niestety odeszła już od nas- musiałam to napisać. Pomogła wielu kobietom, mi również.

dr n. med. Joanna Bautembach-Minkowska

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Świetna Pani Doktor - idealne podejście do małego pacjenta - dziecko nie krzyczy i czuje się "ważne" - no a dla mnie przynajmniej wiadomo, że lekarz wie co mówi i Pani Asia mówi to w taki sposób że wychodzi się podbudowanym z wizyty, mimo niełatwych diagnoz niestety....
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ilona Ozimek-Jurkowska

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "COR-GYN"
ulica ulica Legionów 60
80-442 Gdańsk

Pani doktor życzliwa, przesympatyczna, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu. wszystko wytłumaczy, rozwieje wątpliwości polecam naprawdę super lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Krzysztof Błaut

ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Polecila mi go dziewczyna ktora mnie rehabilitowala na kregoslup :) skorzystalam i teraz jestem zadowolona. Wczesniej przerobilam kilku endo w trojmiescie ktorzy tylko dawali leki i popadalam z niedoczynnosci w nadczynnosc. Dopiero Doktor Blaut zbadal przeciwciala i wyszlo Hashimoto. Teraz dobral odpowiednie dawki i jest o niebie lepiej.
Opinia dodana przez: Sandra
Dr Obołończyk leczy mnie od 18-stu lat i nie zgadzam się z ani jednym złym słowem kierowanym pod adresem Doktora. To nie prawda, że "na wszystko przepisuje tabsy". Jeżeli zapisze "tabsy", tzn, że uznał to za konieczne. Hasimoto nie jest chorobą uleczalną i żadne "tabsy" jej nie wyleczą. Doktor zajął się moją szalejacą tarczycą, która została uszkodzona w wyniku leczenia zapalenia wątroby typu C skojarzonym leczeniem interferonem z rybawiryną. Doktor ...

lekarz Łukasz Cieszyński

ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Pan doktor jest młody, przyjazny i bardzo kompetentny. Dzięki niemu, jego zaleceniom i skierowaniu na operację do W-wy, mam usuniętego guza przysadki mózgowej i bardzo dobre wyniki kontrolne.
Opinia dodana przez: Józef Kaczmarczyk

dr n. med. Krystyna Mizan-Gross

Indywidualna Specj.Praktyka Lekarska
ul.Chrobrego 6
80-423 Gdańsk

Bardzo konkretne podejście do pacjenta. Wyczerpująca informacja i polecam wszystkim znajomym. Dostaję podziękowania za polecenie:)

lekarz Wiesława Tutkaj-Rodziewicz

Gabinety przy Kowalskiej
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

po wizycie ma w glowie groch z kapustą!!!!! Pani doktor niepotrzebnie przeprowadza naukowe wywody , ktore i tak nie trafiaja do przerazonego i zagubionego pacjenta.Zaczynam dopiero kariere w branży tarczycowej:)))) , więc jako zielona totalnie pajentka oczekuje prostego wytłumaczenia , a nie wykladów dla studentów medycyny.Niestety, nie rozumiem dlaczego mam niedoczynność , skoro jest przekroczenie.....musze szukac kogos , kto mi to po ludzku wyjasni.
Gorąco polecam. Rewelacyjny specjalista. Indywidualne podejście do pacjenta. Prowadzenie w czasie choroby na przestrzeni lat wyśmienite - nawet na odległość kiedy jest taka potrzeba. Morze empatii i uprzejmości. Bardzo lubię Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Alska

Endokrynolog dziecięcy

Endomed
Gdańsk

Grono lekarzy, z którymi przyszło mi się spotkać w ciągu ostatniego roku jest całkiem spore. I wciąż nie było wiadomo,co się dzieje, skąd takie a nie inne samopoczucie. Spotkałam się z ignorancją, arogancją i diagnozą na podstawie tego, że " za dobrze Pani wygląda,nic Pani nie jest,do widzenia"... I wtedy na mojej drodze spotkałam Panią Doktor i w końcu nie czułam się jak wariatka,która coś sobie wkręca. Ogrom uwagi, cierpliwości, ...
Opinia dodana przez: Danuta
jestem pacjentka dr kuziemskiej juz jakis czas jestem zadowolona gdyz 1. wytlumaczyla na czym polega moja choroba 2. zlecila badania ,oraz dobrze dobrala leki polecam :)
Opinia dodana przez: Paulina

dr Dorota Birkholz

Endokrynolog dziecięcy

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Byłam wczoraj z synem na pierwszej wizycie u Pani Doktor Alskiej (w Endomedzie na Opolskiej), jestem bardzo zadowolona .Poświeciła nam dużo czasu, widać, że zależy jej na pacjentach i chce pomóc.Bardzo uprzejma, miła i profesjonalna osoba. Goraco polecam, uważam że jest to lekarz z powołania. :):):)
Opinia dodana przez: Agnieszka