Krzysztof Sworczak

Endokrynolog

Doktor bardzo miły, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, odpowie chętnie na każde pytanie. Bardzo miła wizyta i z pewnością będę korzystać z jego usług. Polecam każdemu, kto szuka na prawdę dobrego endokrynologa.

Polecam każdemu, kto szuka na prawdę dobrego endokrynologa.

Z pomocy Profesora Sworczaka korzystam już 6 lat i zawsze jestem niezmiernie zadowolony z wizyt. Jest to po prostu profesjonalista, potrafi zadbać o pacjenta i najnormalniej w świecie go leczyć/wyleczyć. Zawsze jest miły i cierpliwy, wysłucha pacjenta i sam zapyta o wszystkie dolegliwości lub sprawy, nie tylko te z dziedziny endokrynologii. Jest to przesympatyczny i wielce pomocny człowiek, życzyłbym sobie i innym, aby wszyscy lekarze tacy byli, wówczas może społeczeństwo byłoby zdrowsze i spokojniejsze. Pan Sworczak to z pewnością najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem i o jakim słyszałem. Jeżeli ktoś ma potrzebę i możliwość konsultacji z doktorem Sworczakiem to bez wahania polecam.

lecząc się u prof.Sworczaka jestem w "dobrych rękach", spokojna i bezpieczna, a nastawienie psychiczne to 50% do uzdrowienia, lub przynajmniej do zastopowania choroby

Wspanialy lekarz. Polecam goraco. Leczylam chorobe tarczycy u wielu specjalistow ale dopiero dr Sworczyk postawil prawidlowa diagnoze i dzieki czemu moge normalnie funkcjonowac.

Witam,leczę się już 18 lat na niedoczynność tarczycy u Profesora Sworczaka.I z całą odpowiedzialnośćią polecam tego lekarza.Z resztą poleciłam kilku moim znajomym,którzy szukali dobrego endokrynologa lub osobom którzy skarżyli się na swojego wcześniejszego lekarza.I wszyscy mi póżniej dziękowali.Polecam.Tylko terminy na wizytę są dość długie.Ewa

Chcialabym aby wszyscy lekarze do ,ktorych chodze byli tak profesjonalni, mili i tak pomocni dla pacjenta jak pan Sworczak.

jest po prostu lekarzem z powołania który dokładnie wytłumaczy co i jak i nie straszy niepotrzebnie

Bardzo dobry, wzbudzający zaufanie lekarz. Pod opieką pana profesora jestem od kilkunastu lat, ale do dzisiaj pamiętam pierwszą wizytę: "Proszę się nie przejmować. Najpierw zrobimy badania, a jak wyniki potwierdzą wstępną diagnozę, będziemy leczyć." I mimo tego, że leki na tarczycę trzeba brać do końca życia, dzięki prof. Sworczakowi jest mi jakoś lżej.

Szkoda, że takich lekarzy jest niewielu.

Szkoda, że takich lekarzy jest niewielu.

Super fachowiec, miły człowiek. Cierpliwie wysłucha, wytłumaczy, rozwieje wątpliwości. Z jego gabinetu wychodzę zawsze podbudowany i spokojny. Dzięki Panie Profesorze!