Lekarze Internista Gdańsk

Internista, Hematolog

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Opiekował się moją mamą, wspaniały lekarz z powołania, nie patrzy na koszty leczenia, tylko ratuje człowieka.
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Julita Dudzińska- Gehrmann

Internista, Kardiolog

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Profesjonalna obsługa, fachowa diagnostyka. Natychmiastowa pomoc w razie konieczności. Asystentka kardiologii pani technik kardiologii pedantyczna w zakresie swoich obowiązków, bardzo miła dla pacjentów. Polecam.
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Monika Chmielecka

ul. Szpaki 4B/11
80-624 Gdańsk

Pani doktor jest dokładna, rzetelna, z wielką wiedzą i doświadczenie, a do tego miła, z super podejściem do pacjentów. Polecam

lekarz Tomasz Bojanowski

Kołobrzeska 20 lok. 61
83-394 Gdańsk

Bardzo miły i kompetentny lekarz, swoją wiedzę medyczną potrafi przekazać pacjentom przekazując wszystkie skutki powstania jak i zwalczania choroby.

lekarz Bartosz Górecki

ul. Gospody 5 B/103
80-344 Gdańsk

Pan doktor jest bardzo zaangażowany w to co robi. Przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad. Poleca konsultacje innych lekarzy i badania dodatkowe. Widać , że medycyna chińska jest jego pasją. Jest bardzo kompetentny i naprawdę pomaga w skomplikowanych sprawach. Polecam!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janusz Bałanda

Specjalistyczny Gabinet Internistyczny
Gdańsk

Bardzo dobry i pracowity lekarz, pomimo pełnionej ordynatury, jest zwykłym z powolania lekarzem, o bardzo mądrym spojrzeniu i słowie. Złożyłbym ponownie swoje zdrowie w jego dłonie. Krzysztof S. /sala 420/

lekarz Jan Kader

Internista, Lekarz rodzinny

Gdańsk

Lekarz o wysokiej kulturze i kompetencji. Poświęca uwagę, nikogo nie traktuje sztampowo i szablonowo. Gorąco polecam!!!! Zawsze służy pomocą, nawet gdy wcześniej się nie rejstrowało potrafi przyjąc w nagłej potrzebie.

lekarz Hanna Czaja

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Mam 68 lat jestem pacjentką p. Doktor. Uważam, że jest to jeden z najlepszych lekarzy w Gdańsku. Wszystkie diagnozy są trafne w100%.Sympatyczna, mnóstwo empatii, spokojna wyrozumiała. Po prostu wzór lekarza. Szkoda tylko, że zawsze kolejki. Niestety jeśli z jakiegoś powodu nie trafię do p. doktor, to w końcu i tak muszę wrócić, bo niestety moje dolegliwości ciągną się w nieskończoność.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Józefa Przeździak

ulica Lęborska 14
80-387 Gdańsk

Świetny lekarz, wielokrotnie moja Mama była u Pani doktor na badaniach. Wizyty były długie bo bardzo precyzyjne i kompleksowe. Zawsze spotykała sie z wielką fachowością. Takich lekarzy bardzo brakuje w przychodniach. Panią doktór polecam w imieniu mojej Mamy jak i swoim.

lekarz Wiktor Panfiłowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum Gdańsk Kartuska
ulica Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Polecam Pana doktora . Kompetentny , komunikatywy , szczegółowo wyjaśnia przypadek pacjenta i odpowiada na zadane pytania.
Opinia dodana przez: M

lekarz Lidia Cipora

Wizyty domowe, Internista

Super lekarz .Bardzo mi pomogła z anginą. Widać powołanie. Polecam wszystkim

lekarz Piotr Szałkowski

7 SZPITAL MARYNARKI WOJENNEJ
Gdańsk

Do dr Piotra trafiłem z polecenia od znajomego, który leczy u niego serducho od 5 lat. Młody ale bardzo oddany swojej pracy lekarz. Sumiennie wypełnia swoje obowiązki, nie naciąga na drogie leki jak wiekszość lekarzy, ma strategię i z powodzeniem ją realizuje, ma wiedzę. Trudno się do niego dostać, więc chyba to jasne, że są tego jakieś powody. Jestem bardzo zadowolony z opieki, wczśniej obszedłam 3 kardiologów w Gdańsku i ...

Anna Debis

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Pani Doktor jest super specjalistą.Zawsze dokładnie zbada,wytłumaczy wszystkie wątpliwości,skieruje na badania.Jest ciepłą i serdeczną osobą.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ilona Ozimek-Jurkowska

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "COR-GYN"
ulica ulica Legionów 60
80-442 Gdańsk

Pani doktor życzliwa, przesympatyczna, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu. wszystko wytłumaczy, rozwieje wątpliwości polecam naprawdę super lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Hanna
Wspaniały, konkretny specjalista kardiolog. Bardzo polecam i jestem wdzięczna za prowadzenie mnie w chorobie. Dziękuję.

lekarz Krzysztof Błaut

Endokrynolog, Internista

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Polecila mi go dziewczyna ktora mnie rehabilitowala na kregoslup :) skorzystalam i teraz jestem zadowolona. Wczesniej przerobilam kilku endo w trojmiescie ktorzy tylko dawali leki i popadalam z niedoczynnosci w nadczynnosc. Dopiero Doktor Blaut zbadal przeciwciala i wyszlo Hashimoto. Teraz dobral odpowiednie dawki i jest o niebie lepiej.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Hubert Białasiewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

I.S.P.LwM.W. lek. med. Hubert Białasiewicz
pomorska13g9
80-333 Gdańsk

Gorąco Polecam: lekarz szczegółowo wytłumaczył mi moją chorobę i zapisał dokładnie dawkowanie leków, po wizycie mogłem liczyć też na dalsze konsultacje telefoniczne, zostawił nawet książeczkę do pomiaru ciśnienia

lekarz Tomasz Brancewicz

Zakład Opieki Zdrowotnej "BaltiMed"
ulica Krzemowa 16
80-041 Gdańsk

W Przychodni BALTIMED (Orunia Górna) Teleporada OK. Kompetentnie po cierpliwym wysłuchaniu i zdiagnozowaniu jestem w trakcie leczenia i odczuwam już pozytywne skutki zastosowanych leków. Pozdrawiam Waldek
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Katarzyna Wojtowicz

ul. Pólnicy 32/3
80-177 Gdańsk

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Profesjonalna - zebrała szczegółowy wywiad, zbadała, dała skierowanie na badania. Zasugerowała kolejną wizytę następnego dnia jak będą wyniki, ale kiedy powiedziałam że trudno będzie się umówić to znalazła inne rozwiązanie. Wytłumaczyła dokładnie zalecenia. Byłam przejęta, że w ciąży będę musiała brać antybiotyk, ale mnie uspokoiła i wytłumaczyła, że ten który zaleca jest najbezpieczniejszy. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tego lekarza. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Diana
Witam! Jestem pacjentka pani doktor od 2 lat i uwazam ze jest wspaniałym lekarzem. Widac ze ma sie do czynienia z lekarzem z powołania,kompetentnym,solidnym a przy tym bardzo sympatycznym:) ja osobiscie polecam! pozdrawiam