Lekarze Internista Gdańsk

Lekarz medycyny pracy, Internista

PORADNIA W GDAŃSKU
AL. ZWYCIĘSTWA 30
80-219 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Krzyszfa Gofron. Przez blisko 6 lat wychodowałam sobie nadwagę - dużo za dużo - blisko 30 kg ... za dużo. Źle mi było ze wszystkim miałam kłopot, z ciuchami, humorem, poruszaniem się - generalny dramat. Były dni, kiedy było ok. Ale zaraz potem trafiał się kolejny czekoladowy lub frytkowy dołek. Do dr Gofrona trafiłam w grudniu 2009. Do dziś - mamy lipiec 2010 ...

lekarz Łukasz Cieszyński

Endokrynolog, Internista

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Pan doktor jest młody, przyjazny i bardzo kompetentny. Dzięki niemu, jego zaleceniom i skierowaniu na operację do W-wy, mam usuniętego guza przysadki mózgowej i bardzo dobre wyniki kontrolne.
Opinia dodana przez: Józef Kaczmarczyk

lekarz Magdalena Dutka

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Pani Doktor Dutka przygotowała mnie do zabiegu transplantacji szpiku kostnego. Zrobiła to bardzo dobrze, opracowała szczegółowo procedury, poradziła jak się przygotować, przeprowadziła dawcę przez ten trudny okres, jestem jej za to bardzo wdzięczna i cieszę, że mamy w Polsce tak dobrych fachowców.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Krzysztof Mamach

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Jestem zadowolony z opieki doktora. Jestem po kompleksowym leczeniu raka tarczycy ( operacja i leczenie jodem ). Leczenie i kontrolne badania idą zgodnie z przewidzianym standardem. Kontrole są nawet częstsze niż trzeba, aby nie przeoczyć wznowy. Pełny nadzór nad pacjentem. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jacek Wierzbowski

Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC
ul. Mikołaja Kopernika 80-208
80-208 Gdańsk

Lekarz godny polecenia,uprzejmy,wszystko wyjaśnił zbadał jest to jedyny lekarz,który podszedł do mnie z sercem
Opinia dodana przez: Barbara

Artur Seleman

Kołobrzeska
80-391 Gdańsk

Bardzo dobry fachowiec, ktory poswieca czas swoim pacjentom. Rzadko trafia sie tak dobry fachowiec, a jednoczesnie tak empatyczny czlowiek
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Monika Madej-Markiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum Gdańsk Kartuska
ulica Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Super lekarz z powołania, naprawdę polecam. Troszczy się o pacjenta, wysłucha i nie zostawi w potrzebie. Cieszę się że trafiłam na tą lekarz. 10/10. Po diagnozie się załamałam, Pani doktor mnie wsparła duchowo za co bardzo jej dziękuję.
Opinia dodana przez: Basia
Świetny lekarz, dobry fachiwiec i sympatyczny człowiek. Z całego serca polecam. Leczy nie tylko ciało ale i ducha.:) :)

lekarz Bożena Pobłocka

Reumatolog, Internista

Zosi 20
80-119 Gdańsk

Pierwszy raz spotkałam się z brakiem obejrzenia stawów przez reumatologa, zwłaszcza przy objawach bólowych tych okolic. Obejrzenie dłoni przez Panią Doktor i obejrzenie chodu pozwoliło na podważenie opinii innych lekarzy. Sposób wyrażania się lekarki wskazywał na brak chęci niesienia pomocy oraz empatii.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Andrzej Koprowski

Internista, Kardiolog

Zielone Wzgórze 6/7
80-283 Gdańsk

Wybrałem się do kardiologa Koprowskiego przyjmującego pacjentów w NZOZ Gdynia na wykonanie echa serca. Badanie przebiegło standardowo. Nie zauważyłem jednak ,aby lekarz był zbyt rozmowny po wykonaniu badania. Koszt takiego badania wynosi 120 zł. Natomiast za wypisanie recepty doliczono mi już 120zł. ! ,(tzw. konsultacja) W sumie za 15 min. pobyt w gabinecie zapłaciłem 230 zł. bez pokwitowania. Myślę ,że jest to zbyt wysoka kwota jak na polskie dochody. Uważam ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Adam Biernacki

ul. Morenowe Wzgórze 22/16
80-283 Gdańsk

Leczę się u pana doktora od kilku lat i jestem pod wrażeniem jego otwartego umysłu i szerokiego zasobu wiedzy. Umie rozmawiać, jest otwarty nawet na rzadkie formy leczenia, liczy się dla niego poprawa stanu zdrowia pacjenta. Przy tym jest wyrozumiałym i spokojnym człowiekiem, zdecydowanie na przeciwnym biegunie w porównaniu z niektórymi lekarzami, którzy potrafią najpierw wyprowadzić pacjenta z równowagi, by potem zasugerować nerwicę ;)
Opinia dodana przez: Pamela

lekarz Ryszard Klimek

Internista, Kardiolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Dr. Kardiolog ktory budzi zaufanie! Profesjonalista w kazdym calu. Cierpliwie wysluchujacy pacjenta.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Agata Kitowska

Pulmonolog, Internista

Różyckiego 9
80-278 Gdańsk

Konkretnie, szybko i fachowo. Polecam Panią dr Kitowską. Szybie rozpoznanie i właściwe leczenie. Byłem na NFZ na w przychodni na Wałowej w Gdańsku.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Aleksander Panow

Leszczyńskich 1e
80-462 Gdańsk

Neurolog kierował mnie bezzwłocznie na operację kręgosłupa. Pan doktor Aleksander powiedział zobaczymy co się da zrobić aby uniknąć operacji. Jako specjalista chorób kręgosłupa metodą mcKenziego postawił mnie na nogi. Miałem zrobione badania RTG i rezonansu magnetycznego. Pan doktor pierw przeprowadził wywiad i mnie przebadał następnie powiedział na których kręgach jest schorzenie a następnie powiedział poproszę o wyniki zobaczymy czy tak jest. Oczywiście tak było. Pierwsza wizyta to około 60 minut ...
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Henryk Wojtowicz

EKG, Internista

Kołobrzeska 9/1
80-390 Gdańsk

mam wade serca od dzieciństwa i mam problemy z serce musze byc pod kontrolom kardiologa

lekarz Izabela Obuchowicz

ul. Wodnika 27
80-299 Gdańsk

Nie spotkałam w swoim życiu jeszcze tak dobrego, kompetentnego i przede wszystm pełnego empatii lekarza. Pani Izabela w mojej opinii jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Na każde pytanie odpowiada merytorycznie i konkretnie, tłumaczy wszystko krok po kroku tak jak to lekarz powinien robić. A ponadto potrafi słuchać. Jednak największe wrażenie robi na mnie fakt, że jest to lekarz którego faktycznie interesuje mój stan zdrowia, a na dowód tego powiem ze ...

lekarz Monika Więckiewicz

Szpital Specjalistyczny Św.Wojciecha Adalberta
Al.J.Pawła II
80-462 Gdańsk

Pani doktor to świetny człowiek oraz fenomenalny specjalista. Jako pierwsza z wielu lekarzy wysłuchała całej mojej historii choroby i zaproponowala wreszcie leczenie na które mój organizm reaguje. Każdy inny lekarz kazał odstawić wszystkie leki, wyzerować organizm, zrobić badania i dopiero od nowa leczenie- które nigdy nie przynosiło rezultatów. Od 5 lat zmagam się z problemem. Wreszcie widzę efekty! Serdecznie polecam tego specjalistę. Asertywna, kontaktowa, przemiła i fachowa Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Marietta

lekarz Ewa Gołębiowska-Kapla

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Szok i niedowierzanie że lekarz może się tak zachować...w grudniu byłam chora na grypę i miałam powikłania stąd byłam łącznie w grudniu może z 3 razy u pani dr.Wczoraj pojawiła się znów u mnie infekcja goraczka i straszne pieczenie w jamie ustnej...stwierdzałam że trzeba reagować za wczasu bo po co pozniej chorować podwójnie...poszłam do pani dr a ona na dzień dobry na mnie nakrzyczala że wymyślam sobie choroby że jak ...

dr n. med. Iwona Zamorska

Gastroenterolog, Internista

Gdańsk

Osoba ta dorabia sobie na SOR w Klinicznym Oddziale Ratunkowym w Gdańsku .Niemiła, wręcz arogancka, całkowicie bez empatii. Nie rozumiem dlaczego tam pracuje skoro zachowuje się tak , jak gdyby to była praca za karę z pacjentami, którzy potrzebują pomocy doraźnej.Godzine po rozpoczęciu dyżuru miałam wrażenie ,że nie ma juz siły ani chęci udzielac pomocy potrzebującym . Zwykłe pytanie doprowadziło te osobę do takiego zachowania jak trzaskanie ostentacyjne drzwiami , ...

lekarz Hanna Krefta

Internista, Reumatolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu, kompetentna, wnikliwa. Nie myśli rutynowo, dlatego jej dociekliwość uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Ewa