dr n. med. Iwona Zamorska

3,9
3,9
3,2
3,6

Lekarka przestudiowała wszystkie badania (łącznie z laboratoryjnymi) z ostatnich 10 lat i natychmiast miała w głowie obraz rozwoju choroby. Niesamowite ! Niespotykane zaangażowanie i dociekliwość, wynikająca z zainteresowania CAŁYM organizmem. Rzeczywiście jest trochę "zjeżona" - co nie jest miłe, ale zrozumiałe przy tak intensywnej analitycznej pracy, wymagającej skupienia. Komputer w głowie ! Z zamkniętymi oczami będę powierzać swoje zdrowie tej lekarce.

Na pierwszej wizycie byłam u pani dr. w grudniu i chciałam wyjść. Na widok mojego dziecka od razu powiedziała, że jak będzie głośny to go wyprosi?? Jeżeli dziecko byłoby nie grzeczne (5 lat) to bym próbowała zorganizować opiekę. Miałam ze sobą wszystkie badania także od innych lekarzy i wręcz wygrywała mi je z ręki twierdząc, że chyba może wiedzieć o wszystkich chorobach. Gdy dziecko wysłałam do poczekalni to postraszyła dopiero, że może być źle. Wynik gastroskopii z przed 12 lat. Na kolejnej wizycie po gastroskopii wszystko wytłumaczyła. Jakie mogą być objawy i siedziałam z 20 min albo i więcej. Polecam i nie należy sugerować się pierwszym wrażeniem.

Moim zdaniem niezwykle rzeczowa i kompetentna Pani doktor. Olbrzymie pokłady empatti, zrozumienia dla drugiej osoby ( pacjenta). Doskonale tłumaczy w czym rzecz, a do tego wszystkiego wizyta u niej nie odbywa się z tzw. "zegarkiem w ręku". Moze to powodować u innych czekających lekkie niezadowolenie, ale należy pamiętać, że za chwilę to TY będziesz tym pacjentem potrzebującycm pomocy i właściwego potraktowania. W dzisiejszych czasach trudno o takich lekarzy, tym bardziej wielki szacunek. Pacejntka z Władysławowa.

Pacejntka z Władysławowa.

Byłem raz. Faktycznie w kontakcie z pacjentem nie jest miła. Pomimo to oceniam Panią doktor bardzo wysoko. Rzeczowa, kompetentna, o dużej wiedzy, ale czułem się trochę jak uczeń na egzaminie. Zapisal bym się na stałe.

Jestem ZACHWYCONY pod każdym względem. Tak kompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałem w moim życiu. Pani doktor zebrała bardzo szczegółowy wywiad, zapisała bardzo dużo informacji w karcie (komputerowej), udzieliła bardzo rozległych i wyczerpujących wyjaśnień dotyczących mojej choroby i zagrożeń z nią związanych (informacje zawierały również zdjęcia i ilustracje przedstawiające przypadłość) oraz sprawdziła ile z tego co mi przekazała zapamiętałem. Ponadto pani doktor zdecydowanie się nie spieszyła. Ogółem PEŁEN PROFESJONALIZM - natychmiast zdecydowałem, że to będzie mój gastroentrolog do końca życia i wszystkim panią doktor polecam.

Niewątpliwie jest to lekarz który poświęca pacjentowi dużo czasu.Jednak przy dużej liczbie pacjentów (wizyty na NFZ)Pani doktor ma problem z kojarzeniem osób z wynikami które zresztą sama zapisuje w karcie.Stąd mam wrażenie,że ustalanie diagnozy nie posuwa się wcale do przodu.Ponadto jest pochłonięta wynikami na tyle ,że nie dostrzega objawów pacjenta.Mimo wszystko i tak jest lepsza od innych lekarzy tej dziedziny.

Zdecydowanie polecam - jeszcze nigdy nie spotkałam lekarza, który tak wnikliwie bada i tłumaczy. Jest osobą bardzo kompetentną. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Czekając w kolejce dziwiłam się dlaczego tak długo trzyma pacjenta - ale kiedy weszłam przekonałam się dlaczego - po prostu nie lekceważy ludzi. - Maria

- Maria

Pani doktor jest na pewno bardzo kompetentna, podchodzi do pacjenta kompleksowo, diagnoza jest zawsze przemyslana, ale co z tego skoro pani doktor jest przy tym bardzo protekcjonalna, nieuprzejma i wzbudzająca po prostu strach. Na wizycie bałam się sama o cokolwiek zapytać bo kilka razy zostałam zbesztana jak uczniak. Zastanawiam się nad kontynuowaniem leczenia u niej, bo z jednej strony chciałabym korzystać z jej rozległej wiedzy ale z drugiej strony nie lubie jej i wizyty u niej przebiegaja zawsze pod znakiem napięcia i newrwów.

Te pozytywnie opinie nie dotyczą chyba tej doktor, ja mam wręcz odmienne , bardzo niesympatyczna osoba , zbywająca pacjenta, a jeżeli chodzi o fachowość to gdyby nie internet, to od tej doktor niewiele bym się dowiedziała o swojej chorobie , z pewnością zmienię lekarza.

Jestem w trakcie leczenia więc o efektach na razie nie mogę się wypowiedzieć. Doktor robi wrażenie bardzo kompetentnej, przeprowadza szczegółowy wywiad, tłumaczy na czym polega schorzenie i jaki będzie przebieg leczenia.Z tego względu wizyta trwa dość długo.Nie jest to osoba, która traci czas na zbędne uprzejmości i uśmiechy dlatego może robić wrażenie oschłej i nieprzyjemnej. Ja polecam.