lekarz Aleksander Panow

Dla mnie świetny lekarz. Pomógł mi w dolegliwościach kręgosłupa i innym poważnym schorzeniu oraz przedłużył o 10.5 roku żucie Mamy po wylewie. Gdy szpital uznał, że jest 1% na życie, Doktor czuwał, doradzał i udało się wydłużyć życie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Pierwsza wizyta to pogadanka o budowie kręgosłupa co to jest lordoza, etc. Żadnej procedury masażu wstawienia nie było. Koszt wykładu 150 zł. Przyszedłem z bólem i z nim wyszedłem. Jedyne co było trzeba zrobić to wstawić na miejsce dyski gdyż nie był to pierwszy raz. Byłem jeszcze dwa razy.Tym razem wizyty tańsze. Więcej gadania niż roboty. Lekki krótki masaż a raczej łaskotanie po plecach i parę skłonów z wykorzystaniem metody McKenziego którą ten pan stosuje. Sam pan niezbyt miły. Miałem wyniki badania tomografu i pan stwierdził że właściwie to nie ...

Miałem wyniki badania tomografu i pan stwierdził że właściwie to nie powinienem się ruszać a to że nie odczuwam to oznaka tego że moje ciało się uodporniło na ból.
Nie polecam terapii u tego pana. W internecie jest dużo materiału na temat tej metody i nie trzeba wydawać kilkaset złotych aby dowiedzieć się jak robić skłony i co to jest kręgosłup.
Poszedłem do innego speca i sprawę załatwił na pierwszej wizycie.

Neurolog kierował mnie bezzwłocznie na operację kręgosłupa. Pan doktor Aleksander powiedział zobaczymy co się da zrobić aby uniknąć operacji. Jako specjalista chorób kręgosłupa metodą mcKenziego postawił mnie na nogi. Miałem zrobione badania RTG i rezonansu magnetycznego. Pan doktor pierw przeprowadził wywiad i mnie przebadał następnie powiedział na których kręgach jest schorzenie a następnie powiedział poproszę o wyniki zobaczymy czy tak jest. Oczywiście tak było. Pierwsza wizyta to około 60 minut tłumaczenia i nauki poprawnego poruszania się. Następnie masaże wykonywane osobiście przez doktora Aleksandra Panowa. Zapewnił mnie że gdy będę wykonywał jego polecenia i ćwiczenia jest szansa że uniknę operacji . Dzieki Bogu mineło już dwa lata i nie ma potrzeby poddawania się chirurgowi. Nadmienić pragnę jeszcze jeden wątek kiedy przez święta Bożego Narodzenia rozbolał mnie duży palec u nogi ( ból straszny) byłem bezradny wszyscy ortopedzi na nartach nie ma gdzie iść. Wykonałem telefon do doktora Aleksandra i diagnoza natychmiastowa prawdopodobnie dna moczanowa niech pan przyjedzie przypiszę leki i zrobi pan badanie krwi aby to potwierdzić. Oczywiście było to tak jak doktor powiedział ( mój kolego 3 miesiące chodził w trampku od ortopedy do ortopedy na takie schorzenie). Wielki szacunek dla Pana doktora który ma zawsze czas dla chorego jest wspaniałym lekarzem metody mcKenzjego jak i wspaniałym lekarzem ogólnym. Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć że cały monitoring mojego zdrowia oddałem w ręce Pana doktora Aleksandra Panowa. Jest to lekarz któryego diagnoza jest w 100% trafna. Potrafi wspaniale monitorować stan zdrowia pacjenta.