Lekarze Internista Gdańsk

Internista, Transplantolog

Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
ulica Dębinki 7
80-211 Gdańsk

Pani dr Bułło Piontecka jest najlepszą,najbardziej kompetentną, zupełnie bezinteresowną osobą jaka kiedykolwiek spotkałam w ciągu 24 lat mojej ciężkiej choroby. Zawdzięczam jej wszystko. To jest dr w 100% z powołania. Nigdy nie zostawiła mnie w bólu zawsze pomogła do końca. Dla Pani dr nie istnieje nie możliwe. To jest cudowny lekarz i dziękuję Bogu każdego dnia, że mi ja zesłał. Bardzo jestem jej wdzięczna za wszystko. Poprostu dziękuję.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Barbara Opielowska-Nowak

Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyny Pracy SW w Gdańsku
Kurkowa 12
80-803 Gdańsk

Całym sercem polecam Panią doktor ! Uprzejma , sympatyczna z dobrym podejściem do pacjenta . Rzetelnie wszytko wytłumaczyła oraz poinstruowała co robić dalej. Uspokoiła
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Edyta Artemiuk

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Niezastąpiona, kompetentna, empatyczna, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem, trafna diagnoza zawsze na 100% jeszcze przed potwierdzonymi badaniami. Wiedza ze wszystkich specjalizacji. Jedyna w swoim rodzaju - DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD 3 POKOLENIAMI mojej RODZINY
Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Mimo, że jest internistą, przeprowadził mnie przez zabiegi związane z terapią i rehabilitacją zapalenia rozścięgna podeszwowego i eliminacji początków tworzenia się ostrogi piętowej sugerując zdecydowanie rodzaj koniecznych do przeprowadzenia zabiegów. Kuracja - po 2-ch etapach każdy po 10 zabiegów - przyniosła znakomite wręcz rezultaty.
Opinia dodana przez: medium

Joanna Orlikowska-Szuwarska

"Przychodnia Wassowskiego" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
80-225 Gdańsk

Mam tę przyjemność, że to lekarz dla mnie POZ. Dzięki niej żyję. Wysłała mnie na oddział ratunkowy, po szpitalu dokładne i długie rozpytanie (godzina w ramach konsultacji POZ); jedyna lekarz (a był wcześniej prywatny), która faktycznie spojrzała na RTG a nie na opis, zobaczyła kłopot. Szacunek!
Opinia dodana przez: K

dr Dariusz Jagiełło

swissmed
Gdańsk

Jestem u Pana Doktora już kilka lat. Bardzo trafnie dobrał mi leki, dzięki którym na emeryturze jestem nadal sprawny fizycznie.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Hanna Świątek

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Na zapalenie ucha pani przepisała mi tabletki wykrztuśne oraz krople z substancją główną na którą mam uczulenie o czym panią informowałam gdy zapytała czy są alergie na leki a do ucha nawet nie zajrzała. Na pewno więcej nie skorzystam
Opinia dodana przez: ano

Tadeusz Kapiszka

Alergolog, Internista

al. Grunwaldzka 345
80-505 Gdańsk

Zawsze miły i uśmiechnięty.Poświęcał dużo czasu-współczuł gdy widział mnie z 3 chorych dzieci.Uratował mi rocznego synka-gdzie lekarze rodzinni nie widzieli problemu, a tymczasem mały miał zapalenie płuc i pnełmocystozę-okazało się to gdy skierował nas do szpitala na Polankach-zawdzięczam Mu życie dziecka.Dziś dowiedziałam się,że zginął w wypadku samochodowym.Panie doktorze DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Bożena

Ryszard Danielewicz

NZOZ Św. Ojca Pio
Burzyńskiego 1
80-462 Gdańsk

świetny specjalista, trafił u mnie z diagnozą od razu. przyjmuje w Przychodni św. Ojca Pio na Zaspie

lekarz Stanisław Wysocki

Lekarz rodzinny, Internista

Jaśkowa Dolina 105 lok. 268
80-288 Gdańsk

Pan Stanisław przypomina mi Dr House'a. Po pierwszej wizycie na Morenie, stwierdziłem, że musi zostać moim lekarzem pierwszego kontaktu. Byłem zadowolony. Problemy pojawiły się później. 3 razy umawiałem się na wizytę i mimo ustalonej godziny spotkania Pana doktora już nie było. No, ale wiedziałem, że to natura dr House'a. No i zmieniłem lekarza.
Opinia dodana przez: sobisz

Ewa Ziemlewska-Krawczyk

Internista, Kardiolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
80-180 Gdańsk

Osoby pracujące w klinice miłe i bardzo pomocne jednak sama wizyta u Pani kardiolog nie spełniła moich oczekiwań. Widać, że lekarka ma wiedzę jednak czułam się z góry oceniona na podstawie starych badań. Nie została przeprowadzona szczegółowa rozmowa, równie dobrze mogłam położyć stare papiery i wyjść. Opuściłam gabinet z poczuciem zlekceważenia. Możliwe, że nie było potrzeby przeprowadzenia kolejnych badań jednak uważam, że powinna mnie dokładnie wysłuchać.
Opinia dodana przez: W.K.

lekarz Ewa Narożańska

Internista, Neurolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Zupełnie nie rozumiem negatywnych ocen. Do gabinetu wchodzę razem ze swoim ojcem. Przyglądam się więc wszystkiemu trochę z boku, chociaż Pani dr również chętnie ze mną rozmawia jak i ja z nią. Jest bardzo miłą, uprzejmą osobą. Bardzo pomocną, nieczęsto spotykana cecha w dzisiejszych czasach . Wywiad bardzo rzetelny, dokładne badanie. Tłumaczy dlaczego wypisała te właśnie leki a nie inne. Mam wrażenie, że recept nie przepisuje schematycznie. To wzbudza zaufanie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Małgorzata Jagielska-Plata

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

OPINIA DOTYCZY INNEJ OSOBY NIŻ TUTAJ NA STRONIE, A DOKŁADNIE: Małgorzata Plata – psycholog oszust Kraków Po opublikowaniu negatywnej opinii na znanymlekarzu otrzymałam wiadomość od Pani Małgorzaty Platy, ze jeśli ją przywrócę, to mnie znajdzie i się ze mną policzy. W obawie o swoje zdrowie i życie nie pisałam ponownie tej opinii, natomiast po namyśle poszłam o poradę odnośnie tej sytuacji do prawdziwego psychologa, który zalecił mi jednoznacznie, ze nie ...
Opinia dodana przez: Patrycja Rózga

lekarz Tomasz Toczyłowski

Stryjewskiego 19b/23
80-625 Gdańsk

Super lekarz! Mega profesjonalny! Ma właściwe podejście do pacjenta. Trafnie stawia diagnozę. Bardzo polecam.

lekarz Ilona Burczyk-Zinkiewicz

ul. Damroki 93/6
80-177 Gdańsk

Bardzo dobry kontakt super lekarz mam nadzieję że już nigdy nie zmienię tak dobrego lekarza rodzinnego
Opinia dodana przez: Leszek

Izabela Alenowicz

Lux Med
Gdańsk

Super rzetelna i szczegółowa konsultacja (podsumowanie programu profilaktycznego), pani doktor jest bardzo miła i zaangażowana.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Halina Kwitek-Socha

Internista, Gastroenterolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Ewa Kopiczynska-Wezyk. 3-krotnie p.dr.Socha wykonywala kolonoskopie ,jest odpowiedzialna i fachowo wykonuje swoja prace jako lekarz i polecam ta P. dr. wszystkim chorym, a wiem,ze wielu osobom pomogla zyc, a zbyt wielu zlekcewazylo to badanie specjalistyczne i niestety umarly. Nie rozumiem,skad ta nagonka na P. dr. Soche- zawsze pomaga ,prrzeprowadza wywiady z osobami chorymi,mowi o wszystkim,czesto ostrzega przed bolem zwiazanym z tym zabiegiem- pozdrawiam serdecznie p. dr. Soche- Ewa Kopiczynska- Wezyk. ...

lekarz Wojciech Magoń

Internista, Kardiolog

Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyny Pracy SW w Gdańsku
Kurkowa 12
80-803 Gdańsk

Pan doktor razem z dr. Jakubem Stępniewskim uratowali życie mojej mamie po rozległym zawale 25 maja. Bardzo dziekuję!
Opinia dodana przez: Dominika Wiktoria Cosic

lekarz Leszek Żebryk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELAMED Leszek Żebryk
ulica Kolonijna 2
80-680 Gdańsk

Jest on dobrym lekarzem, choć robi sobie często długie przerwy, po których czuć od niego papierosy oraz prawie ciągle diagnozuje(?) u mnie zapalenie oskrzeli, co akurat jest nieprawdą...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Elżbieta Terlikowska

Przychodnia „Świętokrzyska”
80-180 Gdańsk

Pani Doktor wobec mnie była bardzo miła i uprzejma. Walczę z chorobą skóry i włosów. Leczę się prywatnie u dermatologa i przyszłam z pomocą, kiedy lekarza nie było. Obejrzała włosy, poleciła krem, jaki może pomóc, dała skierowania na badania. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Anna