lekarz Wojciech Magoń

Internista, Kardiolog

2,2

Lapidarny nie kontaktowy apodyktyczny.nie polecam tego kardiologa w przychodni Gdansk Stogi.Dlugie terminy wizyty z wynikami.

Lapidarny nie kontaktowy
apodyktyczny.nie polecam tego kardiologa w przychodni Gdansk
Stogi.Dlugie terminy
wizyty z wynikami.

Pan doktor razem z dr. Jakubem Stępniewskim uratowali życie mojej mamie po rozległym zawale 25 maja. Bardzo dziekuję!

Super lekarz . Miły , wysłucha, szuka rozwiązania do końca. Jeździmy do Pana doktora wraz z partnerem oboję jesteśmy bardzo zadowoleni i mimo bardzo wielu km które musimy pokonać nie zamienilibyśmy na żadnego innego Kardiologa. Pozdrawiam i polecam

Lekarz gburowaty i niesympatyczny. Nie chce nawet rozmawiać z pacjentem. Zero empatii. Osoba po 80-tce z chorobą serca potraktowana jak intruz. Unikać jak ognia, strata czasu i nerwów.

Strata czasu. Lekarz nie pozwala się pacjentowi odezwać. Wywiad nie przeprowadzony, nawet nie było próby poznania problemu. Byle jak najszybciej pozbyć się pacjenta.