Kardiolog Gdańsk

Gdańsk Kardiolog dr n. med. Krzysztof Szyndler

dr n. med. Krzysztof Szyndler

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Podejście do chorego wspaniałe, pełne zaangażowanie do tematu choroby,uprzejmość i stosunek do pacjenta na 6 ,chęć udzielenia pomocy ogromna. Wspaniały człowiek i specjalista. Polecam gorąco !
Gdańsk Kardiolog prof. dr hab. n. med. Jacek Górski

Kardiolog, Pediatra

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Pan doktor super lekarz bardzo dobre podejscie do dzieci profesjonalista dziekujemy Panie doktorze za poświęcony czas
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Piotr Szałkowski

SZPITAL MARYNARKI WOJENNEJ

Gdańsk

Polecam wizyty u kardiologa Pana Dr Piotra Szałkowskiego. Lekarz jest kompetentny, miły dla pacjentów, punktualny. Leczę się u Pana Dr od kilku lat i jestem z wizyt u tego kardiologa bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez: Maciej

Ewa Ziemlewska-Krawczyk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

80-180 Gdańsk

Osoby pracujące w klinice miłe i bardzo pomocne jednak sama wizyta u Pani kardiolog nie spełniła moich oczekiwań. Widać, że lekarka ma wiedzę jednak czułam się z góry oceniona na podstawie starych badań. Nie została przeprowadzona szczegółowa rozmowa, równie dobrze mogłam położyć stare papiery i wyjść. Opuściłam gabinet z poczuciem zlekceważenia. Możliwe, że nie było potrzeby przeprowadzenia kolejnych badań jednak uważam, że powinna mnie dokładnie wysłuchać.
Opinia dodana przez: W.K.

lekarz Sylwia Pisiak

Gdańsk

Przed chwilą miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z panią Pisiak. Podważyła opinie innych lekarzy chcących wykluczyć zwężenia w tętnicach szyjnych. Zamiast zacząć od wywiadu i pewnie przejrzenie dokumentacji, zapytania się jakie leki biorę itp. to zaczęła ode mnie oczekiwać, żebym podała wszystko na tacy. Wreszcie zapytała się mnie czy „mam dziury w mózgu”. No i już nie wytrzymałam ….. zaczęła tłumaczyć, ze można mieć jakieś zaniki tkanki mózgowej. Uspokoiła się i ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Wiesław Puchalski

Łozy 5a lok. 7
80-516 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz, fachowość, kultura i przeogromna wiedza. Zawsze spokojnie wysłucha, wytłumaczy jednym słowem zaopiekuje się pacjentem,
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Andrzej Koprowski

Zielone Wzgórze 6/7
80-283 Gdańsk

Wybrałem się do kardiologa Koprowskiego przyjmującego pacjentów w NZOZ Gdynia na wykonanie echa serca. Badanie przebiegło standardowo. Nie zauważyłem jednak ,aby lekarz był zbyt rozmowny po wykonaniu badania. Koszt takiego badania wynosi 120 zł. Natomiast za wypisanie recepty doliczono mi już 120zł. ! ,(tzw. konsultacja)
W sumie za 15 min. pobyt w gabinecie zapłaciłem 230 zł. bez pokwitowania. Myślę ,że jest to zbyt wysoka kwota jak na polskie dochody. Uważam ...
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Andrzej Wojtowicz

Opata Rybińskiego 8
80-320 Gdańsk

Wspaniały w kontaktach z pacjentami,cierpliwy,dokładny, w diagnozie.Okazuje dużo empatii dla człowieka.To nic,że długo trzeba czekać,ale wszystkich przyjmie.W kontakcie z pacjentem,dokładnie przeprowadza wywiad,jest godny zaufania i polecam jego pomoc.Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Maciej Chojnicki

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

invikta

Gdańsk

FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom ...

Kardiolodzy w Gdańsku