lekarz Tadeusz Psoda

Kardiolog

Pan dr Psoda był lekarzem prowadzącym mojej mamy, która trafiła do szpitala z zawałem i wadą dwuzastawkową serca. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że rzadko spotyka się tak zaangażowanego, troskliwego lekarza, owszem, Pan doktor bardzo szybko mówi, ale szczegółowo omawia wszystkie zalecenia i upewnia się czy wszystko jest zrozumiałe dla pacjenta i rodziny. Wielokrotnie zaglądał do mamy, sprawdzał jak się czuje, uspokajał. W wypisie ze szpitala wszystkie leki są opisane łącznie z minimalną i maksymalną długością ich podawania. Pan dr Psoda był również tak miły, że osobiście zarejestrował mamę na ...

W wypisie ze szpitala wszystkie leki są opisane łącznie z minimalną i maksymalną długością ich podawania. Pan dr Psoda był również tak miły, że osobiście zarejestrował mamę na konsultację kardiochirurgiczną, co w końcu nie należy do jego obowiązków.
Czytając niepochlebne opinie myślę, że często niepotrzebnie sugerujemy się pierwszym wrażeniem i nie pamiętamy, że lekarz nie jest od czarowania urokiem osobistym tylko od leczenia.

Lekarz traktujący pacjenta lekceważąco swoimi uwagami dołuje go, traktuje jako zło konieczne. Nierzetelny. Mruczy pod nosem nie lubi jak pacjent się odzywa jak coś się powie to się wyśmiewa bo przecież on wie najlepiej. Osoby chore i słabe psychicznie wychodzą zdołowane. Odradzam.

Dr. Psoda opiekuje sie mężem od półtora roku.Na pierwsza wizytę mąż nie przyszedł bo zaliczył zawał i bajpasa (zawdzięcza to opieszałości lekarza rodzinnego) -skłonnosc rodzinna do nadmiaru cholesterolu.Maz jest zadowolony z wizyt.Lekarz jest kompetentny i skupia się na objawach, i swieżym ekg.ul Wrocławska. ps:Temu niezadowolonemu pacjentowi poradziłabym by zdiagnozowal tarczycę i zrobił prywatnie ECHO SERCA -60 zł.

Bardzo dobry lekarz!Od wielu lat jesteśmy z mężem pod jego opieką kardiologiczną i jak na swoje lata - 70 i 75lat,jesteśmy w dobrej formie i kondycji zdrowotnej.