lekarz Małgorzata Jagielska-Plata

OPINIA DOTYCZY INNEJ OSOBY NIŻ TUTAJ NA STRONIE, A DOKŁADNIE: Małgorzata Plata – psycholog oszust Kraków Po opublikowaniu negatywnej opinii na znanymlekarzu otrzymałam wiadomość od Pani Małgorzaty Platy, ze jeśli ją przywrócę, to mnie znajdzie i się ze mną policzy. W obawie o swoje zdrowie i życie nie pisałam ponownie tej opinii, natomiast po namyśle poszłam o poradę odnośnie tej sytuacji do prawdziwego psychologa, który zalecił mi jednoznacznie, ze nie mogę dać się zastraszyć Pani Placie i mam ponownie opublikować moją opinię, ponieważ Pani Plata liczy na to, że mnie ...

OPINIA DOTYCZY INNEJ OSOBY NIŻ TUTAJ NA STRONIE, A DOKŁADNIE:

Małgorzata Plata – psycholog oszust Kraków

Po opublikowaniu negatywnej opinii na znanymlekarzu otrzymałam wiadomość od Pani Małgorzaty Platy, ze jeśli ją przywrócę, to mnie znajdzie i się ze mną policzy. W obawie o swoje zdrowie i życie nie pisałam ponownie tej opinii, natomiast po namyśle poszłam o poradę odnośnie tej sytuacji do prawdziwego psychologa, który zalecił mi jednoznacznie, ze nie mogę dać się zastraszyć Pani Placie i mam ponownie opublikować moją opinię, ponieważ Pani Plata liczy na to, że mnie zastraszy i zamknie mi w ten sposób usta, dzięki czemu przez cały czas będzie oszukiwać ludzi szukających pomocy psychologicznej i zarabiać na nich pieniądze. Wstawiam więc ponownie moją opinię po telewizycie u Pani Małgorzaty Platy:
Wizytę u Pani Małgorzaty Platy umawiałam poprzez jej stronę Krainę Świadomości, a nie poprzez stronę znanylekarz, natomiast spotkała mnie sytuacja, w którą do tej pory nie potrafię uwierzyć. Przez całą wizytą dziwnie się czułam, ponieważ miałam wrażenie, że nie rozmawiam z osobą, u której umówiłam wizytę i wreszcie pod koniec odważyłam się zapytać, czy rzeczywiście rozmawiam z Panią Małgorzatą Platą, ponieważ kobieta ze zdjęcia na znanymlekarzu wygląda na około 30 lat, tymczasem ja widzę kobietę w wieku około 80 lat. Na to pytanie starsza pani odpowiedziała, że skoro jej córka Małgorzata Mirosława Plata całe życie była anglistką, a teraz w wieku prawie 60 lat zaczęła udzielać konsultacji psychologicznych i zarabiać na tym dużo większe pieniądze niż pracując w szkole, to ona jej matka Mirosława Wyrwińska-Plata też zaczęła w jej imieniu udzielać wizyt psychologicznych żeby dorobić do emerytury, po czym parsknęła śmiechem i się rozłączyła. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że to się naprawdę wydarzyło, ale tak rzeczywiście było, więc chcę się tym moim doświadczeniem podzielić z innymi osobami, które szukają pomocy prawdziwego psychologa, żeby nie spotkała ich tak jak mnie taka niemiła niespodzianka.

Ponadto będę wnosiła pozew sądowy przeciwko Mirosławie Wyrwińskiej-Placie w związku z oszustwem udzielenia wizyty psychologicznej nie będąc psychologiem i podawania się za jej córkę oraz przeciwko Małgorzacie Mirosławie Placie w związku z groźbą karalną pozbawienia mnie życia lub zdrowia, a także w związku z oszustwem, ponieważ to Pani Małgorzata Plata ponosi odpowiedzialność za wizytę, którą u niej umówiłam, a na której zamiast niej w rolę psychologa wcieliła się jej matka Mirosława Wyrwińska-Plata.

Mam nadzieję, ze doprowadzę do tego, ze Pani Wyrwińska-Plata nie będzie się już więcej podawać za psychologa w celach zarobkowych, a Pani Placie zostaną odebrane uprawnienia psychologa raz na zawsze, tak żeby już nigdy więcej nikt nie został oszukany przez Panie matkę i córkę Platy.

Nie polecam Pani lekarz. Jest bardzo nie miła dla pacjenta. Pierwszy raz spotkało mnie tak nieprofesjonalne podejście do pacjenta nawet w placówce takiej jak Luxmed. Odmawia podstawowych badań, jakie przysługują w pakiecie. Ostatnia wizyta u tej pani- na pewno.