mgr Ewelina Kalczyńska-Wrzeszcz

Psycholog

Bardzo kompetentna.Psycholog,ktora z empatia i zrozumieniem podchodzi do człowieka.Potrafi słuchac, zadawac trafne pytania.Serdecznie polecam.

Genialny psycholog! Bardzo szybko mi pomogła! Myślałam, ze taka terapia przez internet jest bez sensu, ale okazało się, że to w ogóle nie przeszkadza i jest bardzo wygodne. Niie mogłabym skorztystać z pomocy tej pani, a yna jest najlepsza od tremy.. Polecam wszytskim, ktorzy nie chcą wychodzić z domu a chca pokonać strach. Wystarczy kilka spotkan i człowiek inaczej myśli.

Polecam tą terapeutkę. Pracując z nią nie ma się poczucia straty czasu. Każde spotkanie przynosi nowe spojrzenie na siebie i pozwala podejmować lepsze decyzje w życiu. Tak jest w moim przypadku. Polecono mi tą psycholożkę i teraz ja ją polecam.

To godny polecenia terapeuta! Mieliśmy szczęście, że pani psycholog pracowała jeszcze wtedy w naszym mieście. Nasz synek bardzo lubił spotkania z panią psycholog i nie mógł się ich doczekać, chociaż wcześniej był bardzo nieufny do ludzi. Miał problemy ze snem, był bardzo wrażliwy. Dzięki terapii u pani Eweliny bardziej wierzy w siebie, jest spokojniejszy, dużo bardziej radosny. To psycholog który ma genialne podejście do dzieci, chociaż wiemy, że ma też dorosłych pacjentów. My jako rodzice też dostaliśmy od pani Eweliny wiele cennych wskazówek, dzięki którym nasze dziecko zaczęło być po prostu szczęśliwsze. Polecam tego psychologa dzieciom i rodzicom. .
K. z Bydgoszczy

Wciąż poszukujesz "Psycholog Konin"?

ul. Kościuszki 13a/19

Prywatna