lekarz Grażyna Gmerek

3,7

Polecam, pani dr bardzo miła, wszystko spokojnie wyjaśnia, dokładne badania. Jedynie można długo czekać na swoją kolej w poczekalni, ale wolę dłużej czekać i potem dłużej być w gabinecie niż niedokładne badania.

Pani doktor bardzo miła, kompetentna. Chodzę do Pani od 5 lat. Najpierw trafiła z antykoncepcję później gdy miałam problem z ciążą już po 10 dniach w nią zaszłam :) Czasu poświęca bardzo dużo, angażuje się w sprawy pacjentek, jest pod telefonem cały czas.

Bardzo miła i wszystko wytłumaczy ja jestem zadowolona:-)jestem w 5 miesiącu ciążyvi oby było tak dalej

Ta pani ma conajmniej dziwne podejście do pacjentek. Byłam u niej na kontrolnym badaniu. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją badania piersi kiedy jeszcze siedziałam na fotelu ginekologicznym z nogami do góry, a "miła i delikatna" pani doktor zaczęła badać mi piersi... Widocznie bardzo się jej spieszyło. Dziwna sytuacja, nie polecam. Pozatym "hormony są dobre na wszystko". Nie polecam.

Widocznie bardzo się jej spieszyło.
Dziwna sytuacja, nie polecam.
Pozatym "hormony są dobre na wszystko".
Nie polecam.

Do pani Gmerek chodziłam prawie 5 lat. problemów nigdy nie miałam więc nie narzekałam. jednak gdy tylko pojawił się problem, a mianowicie nieregularne miesiączki i problem z zajściem w ciążę pani Gmerek zawiodła. zdiagnozowała u mnie chorobę, której nie było, źle odczytała wyniki i zapisała tabletki wywołujące owulacje, gdyż stwierdziła że bez nich nie zajdę w ciążę. niestety tego dnia, co mi je zaleciła - byłam już w ciąży. mimo badania usg nie widziała tego. Dla mnie - brak kompetencji. Pani Gmerek jest lekarzem nadającym się jedynie do zapisywania tabletek antykoncepcyjnych.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Żnin"?

Wiesław Ilnicki

Gabinet chir.prywatny,,eskulap''