lekarz Grażyna Kulesza-Włodarska

Dermatolog

Nie rozumiem czemu nie mozna dokończyć komentarza . Korzystałam z zabiegów w Kopenhadze i w Szwecji i nigdy nie byłam tak zadowolona jak u pani doktor Kuleszy Grażyna Persson

Nie rozumiem czemu nie mozna dokończyć komentarza .
Grażyna Persson

Pani doktor G.Kulesza .jest dermatologiem estetycznym którego bardzo polecam .Dlatego że w pełni wypełnia moje oczekiwania korzystam z jej zabiegów od kilku lat.Jest osobą niezwykle sympatyczną z niesamowitymi umiejętnościami w podawaniu preparatów zarówno botoksu jak tez wykonywaniu wypełnień i swietnej mezoterapii. Wizyta w jej gabinecie to nie tylko poprawa mojego wyglądu ale także sympatyczne życzliwe spotkanie.

zupełnie nie rozumie skąd te opinie. ja chodzę do Pani dr od 4 lat i jestem bardzo zadowolona, ma dobrą rękę do zabiegów i dużą wiedzą z zakresu medycyny estetycznej. ostatnio powiększałam u niej usta jakimś nowym preparatem i efekt jest świetny, jesli chodzi o botox to efekt po zabiegu mam zawsze po 5-7 dniach od zabiegu. Miła, cierpliwa i z ogromnym doświadczeniem - polecam z czystym sumieniem.

Ta pani w ogóle nie powinna zajmować się medycyną estetyczną. Wstrzyknęła mi coś pod oczy..niby botox ale najpierw chyba go rozpuściła . Efektów nie ma żadnych a ja jestem o parę stówek lżejsza i bardzo wnerwiona

Najlepszy dermatolog estetyczny w łodzi.Gorąco polecam.Korzystam z zabiegów u Pani doktor Kuleszy od kilku lat.Efekt jest rewelycyjny.Jestem bardzo zadowolona.Pani doktor jest istnym artystą w tej dziedzinie.Bardzo precyzyjnie dokonuje u mnie wypełnień kwasem hialuronowym.Przy tym ta niesamowita delikatnośc.

Swietny dermatolog estetyczny.Wstrzyknięciami kwasu hialuronowego oraz botoksu rewelacyjnie odmładza moją twarz,dekolt,szyję.Pani Doktor Kulesza jest osobą bardzo miłą,budzącą ogromne zaufanie pracująca bardzo pewną ręką z ogromnym wyczuciem wstrzykiwanych preparatów.,które potrafi doskonale dobrać.Moim zdaniem jest jednym z najlepszych dermatologów estetycznycch w łodzi.Gorąco polecam ponieważ jestem bardzo zadowolona.Pani doktor ujęła mi w moim wyglądzie wiele lat.

stanowczo odradzam mila uprzejma ale nie posiada umiejetnosci dermatologa estetycznego

nie polecilabym tego lekarza jako dermatologa estetycznego wykonujacego zabiegi estetyczne nie ma zadnego wyczucia estetyki;wprawnej reki.Zabieg wypelnienia kwasem hialuronowym jesli chodzi o twarz jest bardzo odpowiedzialny wymaga doskonalej precyzji wyczycia naturalosci Wiedziec gdzie trzeba jle wskrzyknac ml.Pdoktor tych umiejetnosci brakuje .jako dermatolog na pewno posiada wiedze ale jako D estet;stanowczo odradzam

Najlepszy lekarz dermatolog jakiego znam.

Najlepszy lekarz dermatolog jakiego znam.

jest sympatyczna uprzejma ale jesli chodzi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznejto nie polecam gdyz jestem po zabiegu wypelnienia bruzd,jestem niezadowolonap doktor przedawkowala mi z kwasem hialuronowym z tego wzgledu powstaly niepotrzebne wybrzuszenia i zwisy Z gabinetu wyszlam oszpecona, Ten zabieg wymaga jednakdoskonalej precyzji i wyczucia estetyki co pdoktor brakuje