Dermatolog Łódź

Dermatolog Łódź dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

90-265 Łódź

Jestem bardzo zadowolony z leczenia zaleconego przez Panią dr Falczewską. Jestem w połowie leczenia a zaobserwowałem tak gigantyczną poprawę w wyglądzie skóry, że postanowiłem podzielić się swą radością z innymi i podziękować Pani Doktor. Gorąco polecam.

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem jakiego znalazłem w Łodzi.

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem jakiego znalazłem w Łodzi.

Dermatolog Łódź lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

Kompetentny i skuteczny lekarz. Polecony przez inną osobę, którą również wyleczył. Jeśli chodzi o mnie był to trzeci dermatolog, do którego trafiłam z trądzikiem różowatym.

Poradnia Żywieniowa
Al. Kościuszki 1
90-418 Łódź

Kompetentna. Po konsultacji telefonicznej zleciła zrobienie badan, wiec pierwsza wizyta byla poswiecona postawieniu diagnozy.
Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

90-265 Łódź

Jeśli ktoś poszukuje zaufanego i wiarygodnego lekarza medycyny estetycznej to właśnie trafił. Pani doktor jest fantastyczną osobą. Pełną fachowości, entuzjazmu i staranności o każdego pacjenta. Jestem pacjentką od kilku dobrych lat, pani dr jest przemiła, przystępna, urzekająco szczera i niewątpliwie cierpliwa ;) Na uwagę zasługuje niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Efekt po zabiegach bardzo naturalny i nie przesadzony czego się zawsze obawiałam. Mogę dodać, że pani dr bardzo rozsądnie podchodzi do moich pomysłów, weryfikuje je i "sprowadza mnie na ziemię" .Słucha jak nikt inny i cechuje ją niezwykle wnikliwe oko.Krok po kroku objaśnia co w danym momencie będzie robić i jakiego efektu można się spodziewać. Czasem efekt jest zadowalający a czasem trzeba ponowić zabieg. O takiej ewentualności też zawsze jestem poinformowana. Zawsze otrzymuję również pełne informacje na temat preparatów, które można zastosować. Gabinet i wizyty w pełnym komforcie - bez zbędnych(wścibskich) tłumów , kolejek i spóźnień. POLECAM ! Gabinet pani dr to miejsce absolutnie uzależniające. Mam poczucie, że mam Kogoś od spraw ważnych na długie lata.

Opinia dodana przez: kasia

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

Lekarz bardzo przyjazny, wizyta przebiega w miłej atmosferze, nie ma obaw przed określeniem problemu, z którym przyszło się na wizytę. Pan Iwo dokładnie mnie zbadał, obejrzał zanim przepisał leki - nie każdy lekarz podejmuje się dokładnego zbadania pacjenta przed wypisaniem recepty. Co więcej, doktor dokładnie wyjaśnił przyczynę problemu, porozmawiał i wysłuchał.
Podsumowując - lekarz podchodzi indywidualnie do pacjenta, chętnie rozmawia, tłumaczy. Oby więcej takich lekarzy!

Opinia dodana przez: Magda

RAY.MED
Skrzywana 22
93-582 Łódź

Gorąco polecam Panią Doktor Małgorzatę Berner - Rutkowską jak również klinikę Ray .Med w Łodzi. Pani doktor jest przemiłą i godną polecenia osobą. Pani doktor jako jedyna w Łodzi wie jak się leczy i czym np. chorobę biedactwa i leczę się już 2 rok i są znakomite rezultaty i to mnie najbardziej cieszy. Polecam również skorzystanie z kwasu hialuronowego jak i toksyny botulinowej :-)

Opinia dodana przez: Urszula

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Pelen profesjonalizm polecam bylam z dzieckiem na jednej wizycie diagnoza ...atopowe zapalenie skóry zalecenia recepta i syn do tej pory jest zdrowym dzieckiem
DZIĘKUJĘ Pani Doktor

DZIĘKUJĘ Pani Doktor

Opinia dodana przez: Llla

90-265 Łódź

Wspaniały lekarz utrzymuje prywatny kontakt z pacjentem, skrupulatnie zajmuje się badaniem dolegliwości. Prezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą. Polecam bardzo serdecznie

Maria Jezierska

Maria Jezierska

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
Pomogła mi w przypadku, gdy inni lekarze zawiedli. Wyleczyła mnie z grzybicy, której nie było widać na skórze gołym okiem(tylko w promieniowaniu UF- Lampa Wooda), a powodowała okropny świąt.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska