lekarz Edyta Tyc-Zdrojewska

Dermatolog

2,6

Polecam Panią Doktor, dokładne obejrzenie każdego "pieprzyka", mimo wizyty na NFZ :) Córka, również była w sprawie atopowego zapalenia skóry, przepisane "robione" maści i rewelacja, już po paru dniach.

Nie polecam, nie wysłucha do końca, wchodzi w słowo, lepiej wie co pacjentowi dolega. Badania to ewentualnie prywatnie, recepty 100% bo Pani Doktor "nic w koszyku nie ma" i sobie też robi prywatnie, tak usłyszałam. Trochę empatii by się jednak przydało, nie każdy idzie z pokrzywka, dermatologiczne, też moga być duże problemy.

Pani Doktor tragiczna. Wchodzi w słowo gdy pacjent opowiada co mu dolega "zgadując" objawy. Jeśli przypadek jest bardziej złożony niż pokrzywka tak czy siak wszystko podpina pod pokrzywkę, mówiąc że to wina proszku do prania albo kosmetyków. Diagnozę trzeba sobie postawić samemu, bo Pani Doktor na pewno tego nie zrobi i nawet nie stara się pokazać, że zależy jej na pacjencie w najmniejszym stopniu.

Niestety nie mogę polecić, to była najgorsza wizyta u lekarza. Pani Doktor na wstępie podkreśliła, że to jest wizyta NFZ i co ja u niej robię. Jedyną informację jaką otrzymałam to taką, żebym sobie znalazła kosmetologa..

Bardzo profesjonalna lekarka.Szybko wyleczyła nogi mojej mamy,która miała kłopoty z krążeniem.Opuchlizna i rany oraz ból nie pozwalał chodzić. Pani doktor przepisała leki i dość szybko rany wygoiły się i już nie powróciły.Jestem bardzo wdzięczna .Dziękuję. Polecam