dr n. med. Jacek Dąbkowski

Dermatolog

3,5
3,7

Według mnie jest to lekarz jakich teraz mało. Wielokrotnie korzystałam z Jego usług i zawsze byłam zadowolona.Kultura w dawnym stylu- i wygląd i zachowanie.Bardzo cierpliwie odpowiada na zadawane pytania i dokładnie wszystko tłumaczy. Doskonale usunął mi zmianę na czubku nosa i na powiece. Godny polecenia.

Według mnie jest to lekarz jakich teraz mało.

bardzo kompetentny i miły lekarz, a co bardzo ważne nie naciąga bezcelowo na kolejne badania i koszta. ogólnie: bardzo polecam.

Według mnie jest to wyjątkowo solidny i profesjonalny lekarz , a do tego wyjątkowo uprzejmy. Poświęca pacjentowi dużo czasu , emanuje spokojem. Gorąco polecam.

Poświęca pacjentowi dużo czasu , emanuje spokojem.
Gorąco polecam.

Wizyta trwała 15 min. Lekaż nie spytał o dotychczasowy przebieg choroby i leczenia. Nie poinformował o przeciwskazaniach do stosowania i skutkach ubocznych leków jakie mi zapisał. ZA MAŁO CZASU POŚWIĘCA PACJĘTOM. CZY TO UCZCIWE ŻEBY PŁACIĆ DZIENNĄ PENSJĘ ZA 15 MIN WIZYTĘ I WYJŚĆ Z RECEPTĄ NA LEKI, KTÓRYCH I TAK NIE MOGĘ BRAĆ!

bardzo dobry specjalista w zakresie znamion.

bardzo dobry specjalista w zakresie znamion.

Nie polecam tego lekarza, po wizycie wyszedłem z receptą na lek, który wcześniej stosowałem i nie było żadnych efektów( o czym oczywiście podczas wizyty wspomniałem)nawet sekundę sie nie zasatanowił co by z moim przypadkiem zrobić. Po prywatnej wizycie spodziewałem się czegoś znacznie więcej.