dr hab. n. med. Elżbieta Waszczykowska

2,7
2,5
2,6
2,5

Miła Kobieta ,uprzejma wykonuje zleca badania interesuje się objawami. Wdraża leczenie to co lekarz powinien robić. Nic do niej nie mam. Słyszałem ,że kiedyś była niesympatyczna widocznie się zmieniła na korzyść oby na stałe.

Szczyt chamstwa. "Pani Doktor" bez żadnego szczegółowego badania postawiła diagnozę, która tyczyła się tylko i wyłącznie zmian na skórze twarzy... a co z resztą ciała? Jest wstępna diagnoza od kilku lekarzy, że choruje na toczeń, ale trzeba zrobić wiecej badań, by mieć 100% pewności. a Pani doktor uznała, że nie choruje na nic prócz jakiegoś trądziku i jestem zdrowa i zaleca pójście do psychiatry. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem taktu i zerowymi kompetencjami. Gorąco nie polecam

Bezczelna, arogancka i niekompetentna. Rozmawia w czasie wizyty przez telefon, a pacjentowi wydaje w tym czasie polecenia palcem. Powiedziała, że nie widzi sensu szukać przyczyny wypadania włosów, bo może ich być sto, a jednym wypada więcej, innym mniej (odkrywcze!). Nieważne, że przez rok straciłam połowę włosów, co tam poziom żelaza, cynku itp, pani Waszczykowska zrobi mi zabiegi mezoterapii, które może! pomogą - zapłacę pani Waszczykowskiej za zabieg jedynie 250 zł, (potrzeba minimum 3 zabiegów) przestanę jeść tanie mięso typu drób na korzyść królików i dziczyzny, a włosy będę miała gęste niczym Villas. Dawno nie spotkałam się z taką bezczelnością, dlatego odradzam, szczególnie osobom o wysokiej kulturze osobistej.

A co tu oceniać?! Właściwie, ta osoba, to nawet na zero nie zasługuje. To ma być profesor? Wizyta trwała może ze 3 minuty. Z obrzydzeniem zerknęła na moje zmiany skórne, wypisała recepty i powiedziała do widzenia. Nie interesowało jej nic, ani historia mojej choroby, ani przyjmowane leki...Nie zadała sobie trudu, aby pomyśleć czy garść przepisanych przez nią specyfików, nie okaże się szkodliwa, nie reagowała na wiadomość o szkodliwym szamponie... Nawet przez myśl jej nie przeszło, aby skierować mnie na jakiekolwiek badania...Pod nosem,w ordynarny sposób odszczekiwała, bo była oburzona, że cokolwiek chce omówić, na temat własnej choroby - etc...I jeszcze jaka chwaląca się, że ona pięknie pisze - etc...I tak wyglądała wizyta...Zdążyła przyjąć w 30 min - 5 pacjentów i pewnie śpieszyło jej się, aby lecieć do prywatnego gabinetu...A Wy nie cenzurujcie, niewygodnych opinii, bo nie daj Bóg to Was samych (Wasze rodziny, znajomych - etc.) - spotka ciężka choroba i wtedy zrozumiecie innych, ale będzie zbyt późno...Za kompletny brak szacunku do ludzi (dzięki którym sama funkcjonuje jako lekarz) - życzę jej wszystkiego najgorszego. I nie pozdrawiam.

Nie polecam. Myślałam, że tylko ja byłam tak traktowana a tu się okazuje, że Pani profesor wszystkich zbywa, nie odpowiada na pytania przepisując tylko receptę. Może diagnoza była trafiona, ale leczenie przez kilka lat było źle prowadzone i doprowadziło do pogorszenia choroby.

Pani Profesor zdecydowanie za mało poświęca czasu podczas publicznych wizyt. Prawie zaczyna wizytę od wypisania recepty... mam wrażenie, że nie patrzy na pacjenta indywidualnie, tylko przez schematy. Pani Profesor nawet nie spojrzała na moją drobną zmianę chorobową... tylko od razu przepisała antybiotyki(!!!) Ponadto nie tłumaczy metody leczenia! zbywająco odpowiada na pytania

Przykro mi ale mój problem został potraktowany powierzchownie, bez zaangażowania.Zupełnie czulam sie zlekcweazona w mojej sytuaji.Kompletna ignorancja.Teraz po stracie 4 lat znalazł sie lekarz, nie profesor, który potrafił analitycznie podejsc do mojego przypadku .Chwała mu za to!!A pani Profesor powinna wykazac wiecej pokory!!!!NIESTETY

Zdecydowanie nie polecam wizyty u Pani dr Waszczykowskiej. Zaraz po moim wejściu do gabinetu zadała pytanie o to jakie leki wczesniej były przeze mnie stosowane, a następnie, bez żadnego komentarza i badań, oględzin itp., przystąpiła do wypisywania recepty, w tym na antybiotyk (!). Następnie zas stwierdziła, żeby przyjść na prywatną (i płatną) wizyte bo nie ma czasu, w publicznej przychodni leczy cięższe przypadłości, a nadto spieszy sie do studentów. Uczucie jakby ktos mi wymierzył policzek. ODRADZAM!!!!!!!!

Niestety Pani dr zbyła mnie już na pierwszej wizycie twierdząc że nie ma czasu. Sprawiała wrażenie nastawionej głównie na zysk. Nie przypatrzyła się dobrze mojemu schorzeniu tak jakby brzydziła się tego. Nie polecam.

U P.Dr Waszczykowskiej leczę się kilkanaście lat(choroba przewlekła).Super osoba!Super lekarz!