dr hab. n. med. Elżbieta Waszczykowska

2,7
2,5
2,6
2,5

Pani Profesor jest bardzo wspaniałym czlowiekiem i lekarzem, leczylam się ponad 10 lat u innych lekarzy i mi nie pomogli, można powiedzieć,że moja choroba była ieznana i nieuleczlna, Pani Profesor powiedziala jak do niej trafiłam, że poruszy niebo i ziemię i dojdzie jaka to choroba, i oczywiście w przeciągu pół roku mnie wyleczyła, zwoływała konsylja lekarskie, wyjeżdżała za granicę, poszukiwala leku, oddała się całą wiedzą i zaangażowaniem , poprostu uratowała mi życie. OD PÓŁTORA ROKU JESTEM JUŻ zdrowa, jezdżę co jakiś czas na badania i wizyty kontrolne, muszę się badać ale zyję i dziekuję z całego serca tej pani za uratowanie mi życia.
Naprawdę poleceam kontakt z Panią Profesor dla niej wyzdrowienie pacjenta jest głównym celem , jest to lekarz z powołania.

Pani Profesor Waszczykowska jest kompetentna, uprzejma. Posiada wspaniałe budzące zaufanie podejscie do pacjentów, zarówno małych jak i dorosłych. Leczę wszystkie moje dzieci (3) u Pani Profesor i do nikogo innego nie mam takiego zaufania. Wczesniej leczyłam synka bez efektu. Bardzo polecam.

Wspaniały, ceniony lekarz. Gorąco polecam zwłaszcza młodym ludziom z trądzikiem. Iza

Leczylem sie u Pani profesor 1 rok. Pani doktor często nie ma w przychodni a jeśli jest to są ogromne problemy żeby mogła nas przyjąc. Moje schorzenie jest naprawde trudne do wyleczenia. Pani profesor nie próbowała mi pomóc i skupic sie na moim przypadku, sugerowała się czasem jaki upływa innym pacjentom. Najgorsze jest odsylanie przez nia do gabinetu prywatnego tam placac 120 zl znajdzie z pewnoscia czas. Pani profesor ma ogromna wiedze niestety na wizyty publiczne moga sobie pozwolic osoby z lekkimi zmianami skornymi, gdy jest juz cos powaznego nie mamy czego szukac w publicznych przychodniach.

jedyny dermatolog, który mi pomógł, uprzedził, że leczenie będzie trwało dłuższy okres czasu. Byłam wytrwała i się opłaciło! Konsekwentne stosowanie się do zaleceń pani profesor przyniosło wyniki. U innych lekarzy leczyłam moja przypadłość ponad 10 lat.