dr n. med. Joanna Narbutt

Dermatolog

Kontakt z panią Profesor odbieram pozytywnie, na wszystkie wątpliwości i pytania otrzymałam satysfakcjonujące mnie podpowiedzi, jednocześnie dziękuję za uczciwe podejście do mojej sytuacji.

to jest niesamowite, odebralem Pania Profesor jako szczegolnie godna zaufania. Dlaczego ta negatywna opinia? prosze o komentarz

Jestem rozczarowana, zarozumiała, pewna siebie ale niestety nie rozpoznała mojej choroby. Odrdzadzam.

Pani Profesor mi tez przepisala steroidy, tabletki i masci, ale wytłumaczyła mi, dlaczego je podaje. To sa normalne leki, z tego co wiem nie trzeba zlecac do nich specjalmnych badań. Mnie bardzo pomogły. Ja jestem zadowolona z tej wizyty.

Pani Profesor przepisuje leki z grupy steroidów bez zlecenia wcześniejszych badań laboratoryjnych i bez przeprowadzenia wywiadu z pacjentem.

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Bardzo sympatyczna i miła dla pacjenta, a ponadto kompetentna i rzeczowa. Polecam.

Pani Doktor jest uprzejma, mila, dobrze tlumaczy. Mialem problem, wciaz go mam, ale wytlumaczyla mi o co chodzi. Fajna doktor, polecam goraco

a czy coś Wam wiadomo, czy dr Narbutt przyjmuje publicznie?? jeśli tak to gdzie?

Jest super. Leczę się u niej już dosyć długo (specyfika choroby). Zawsze wysłucha, pomoże. Ważne jest także to jak traktuje pacjenta jest naprawdę miłą osobą.

Jest super. Leczę się u niej już dosyć długo (specyfika choroby).

Dobry lekarz, który traktuje pacjentów podmiotowo a nie przedmiotowo. Naprawdę interesuje się chorym i nie odwala pańszczyzny w publicznej przychodni.