lekarz Elżbieta Augustyniak-Brudz

Dermatolog

3,9
3,9

Pani Doktor podchodzi do pacjentów holistycznie, duży nacisk kładąc na dietę oraz aspekt psychologiczny schorzenia, co bardzo do mnie przemawia. Jest to przesympatyczna osoba z wieloletnim doświadczeniem, będąca na bieżąco z postępem medycyny i nowymi technologiami (laser), ale stosująca także inne, mniej konwencjonalne środki jak np. akupunktura. Po antybiotyki i sterydy sięga dopiero wtedy, gdy zawiodą inne metody, co osobiście bardzo cenię u lekarzy. Po dwóch zabiegach laserem zaczęłam widzieć pierwsze efety w postaci wyraźnego, choć pòki co punktowego, zmniejszenia zaczerwienienia na objętej silnym stanem zapalnym twarzy. Po raz pierwszy od dłuższego czasu wierzę w to, że moją chorobę da się opanować i z pełnym zaufaniem i cierpliwością stosuję się do zaleceń Pani Doktor.

Do pani doktor trafiłam dość przypadkowo, gdyż pilnie potrzebowałam wizyty u specjalisty, a to najbliższa przychodnia, do której mogłam się stosunkowo szybko umówić. W międzyczasie przeczytałam powyższe opinie i trochę się przestraszyłam. Na szczęście okazało się, że opinie te w kontekście mojej wizyty u pani doktor okazały się całkowicie nieuzasadnione. Sprawa, z którą do niej przyszłam była dość delikatnej natury, a pani dokor okazała mi dużo zrozumienia, ciepła i życzliwości. Najpierw przeprowadziła dokładny wywiad i badanie, zdiagnozowała chorobę, a potem wytłumaczyła, na czym polega i jak się ją leczy Dodam tylko, że wcześniej upewniła się czy nie ma żadnych przeciwskazań do użycia przepisanych leków. Zastosowana przez nią terapia okazała się skuteczna, a problem zniknął:))) Z doświadczenia wiem, że nie każdy lekarz pracujący w służbie zdrowia ma do pacjentów takie podejście, tym bardziej polecam wizyty u pani doktor, która nie tylko skutecznie mnie wyleczyła, ale i okazała mi dużą życzliwość. Mogę ją polecić każdemu :)

Osobiście jestem bardzo zadowolony z leczenia. Traciłem nadzieje na pozbycie sie dosc wstydliwych dolegliwości, ale sie udało. Jest to lekarz dający nadzieje, a nie skreślający pacjenta.

sie udało. Jest to lekarz dający nadzieje, a nie skreślający pacjenta.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia przez doktor Augustyniak, wynik mrożenia zmian bardzo ok szybki efekt. Spoko babka widać że doświadczona i pełna pasji.

To super, ze w ten sposob moge odwdzieczyc sie dr Augustyniak za opieke, bowiem uwazam, ze to nie tylko wspanialy lekarz, ale rowniez przyjaciel. Goraco polecam wszystkim, ktorym inni specjalisci juz dawno odebrali nadzieje. Ja nie dosc, ze pozbylem sie tradziku, to rowniez pozbywam sie skutecznie blizn, a kazda kolejna wizyta jest okazja do milej pogawedki i pogodnego spojrzenia na swiat.

Dr.Augustyniak to "SUPER LEKARZ" których naprawdę jest mało.Leczyłam się przez rok u czterech lekarzy w " MEDICOVER",niestety bez rezultatów.Trafiłam do dr.Augustyniak z problemem (nie będę pisać jakim krępujące),pomoc dostałam od ręki bez żadnych problemów.Dostałam skierowanie na badania,które zresztą były zadowalające.Wypisała receptę,wytłumaczyła jak zażywać leki i kazała się zgłosić po 10 dniach.Choroba ustąpiła i jest wszystko w porządku. Ja się ciesze i doktorowa.I jak to jest z Tymi lekarzami,jeden potrafi a drugi udaje że coś umie i się zna.Serdecznie dziękuję za pomoc pani doktor.Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują porady lekarza doktorowej dermatolog.

W Dniu Matki moja mama była odsyłana do 4 różnych szpitali. W każdym z różnymi diagnozami. Przez pół roku leczona była bez uwzględnienia wszystkich dolegliwości. Dopiero u Pani Doktor spotkałam się z ludzkim podejściem do pacjenta. Poprosiłam o pomoc będąc zupełnie bezradną. Pani Doktor wnikliwie przeanalizowała sprawę, za co jestem wdzięczna z całego serca. W efekcie mama nie ma amputowanej nogi, tak jak to wyrokowano i czuje się dużo lepiej. Będąc dalej pod opieką Pani doktor wraca do zdrowia.Dodatkowo pomogła mnie samej z problemem wrażliwych naczynek na twarzy.

Zanim trafilem do dr Augustyniak przetestowalem chyba wszystkie sterydy. Moze i dostrzegalem wraz z zona poprawe na twarzy ale tez nie na dlugo. Bylem zdiwiony po pierwszej wizycie, ktora byla ekspresowa, ale tez bardzo tresciwa. Bardzo tez zdziwily mnie pytania dr Augustyniak, o moj styl zycia i ogolnie zainteresowanie moja osoba, bo na korytarzu czekali kolejni pacjenci. Dostalem jakies robione plyny, ktore nie wygladaly atrakcyjnie, ale ku mojemu zdziwieniu, po tygodniowej kuracji nie musialem juz uzywac fluidu idac do pracy. Dr zalecila mi wizyte kontrolna po 2 tygodniach, gdyby nie moja wdziecznosc i szok nie musialbym isc tam wiecej.
Mariusz R.

Nie zgodze się z negatywnymi komentarzami. Ja ze swojej wizyty jestem bardzo zadowolona. Pani doktor dokładnie przeprowadziła wywiad, zapytała o alergie i wypisała odpowiedni leki. I traktuje antybiotyki jako ostateczność a nie jak inni lekarze wypisują na potęge byle tylko spławić. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, Pani dermatolog dokladnie odpowiedziala na wszystkie moje pytania i wcale nie była ani zmęczona ani arogancka. To, że jest przepracowana świadczy tylko o tym że jest dobrym lekarzem. I na pewno z duzym doświadczeniem. Także moge szczerze ja szczerze polecić. Pozdrawiam Katarzyna

Lecze sie u Pani Dr Augustyniak od dluzszego czasu, specjalnie przyjezdzam na wizyty z Warszawy, uwazam iz jest to wybitny specjalista, jakich juz w tej chwili malo na rynku. Nigdy nie robi zadnych problemow mimo iz jest bardzo konkretna i stanowcza. Elastyczne godziny wizyt sa rowniez dodatkowym atutem. Stanowczo polecam i tym samym dziekuje za opieke.