lekarz Elżbieta Augustyniak-Brudz

Dermatolog

Lecze sie u Pani Dr Augustyniak od dluzszego czasu, specjalnie przyjezdzam na wizyty z Warszawy, uwazam iz jest to wybitny specjalista, jakich juz w tej chwili malo na rynku. Nigdy nie robi zadnych problemow mimo iz jest bardzo konkretna i stanowcza. Elastyczne godziny wizyt sa rowniez dodatkowym atutem. Stanowczo polecam i tym samym dziekuje za opieke.

To super, ze w ten sposob moge odwdzieczyc sie dr Augustyniak za opieke, bowiem uwazam, ze to nie tylko wspanialy lekarz, ale rowniez przyjaciel. Goraco polecam wszystkim, ktorym inni specjalisci juz dawno odebrali nadzieje. Ja nie dosc, ze pozbylem sie tradziku, to rowniez pozbywam sie skutecznie blizn, a kazda kolejna wizyta jest okazja do milej pogawedki i pogodnego spojrzenia na swiat.

Od lat lecze sie u dr Augustyniak, w panstwowych gabinetach, nic nie przekona mnie do zmiany tego lekarza, a lecze juz u dr cala rodzine.

Zanim trafilem do dr Augustyniak przetestowalem chyba wszystkie sterydy. Moze i dostrzegalem wraz z zona poprawe na twarzy ale tez nie na dlugo. Bylem zdiwiony po pierwszej wizycie, ktora byla ekspresowa, ale tez bardzo tresciwa. Bardzo tez zdziwily mnie pytania dr Augustyniak, o moj styl zycia i ogolnie zainteresowanie moja osoba, bo na korytarzu czekali kolejni pacjenci. Dostalem jakies robione plyny, ktore nie wygladaly atrakcyjnie, ale ku mojemu zdziwieniu, po tygodniowej kuracji nie musialem juz uzywac fluidu idac do pracy. Dr zalecila mi wizyte kontrolna po 2 tygodniach, gdyby nie moja wdziecznosc i szok nie musialbym isc tam wiecej.
Mariusz R.

Nie zgodze się z negatywnymi komentarzami. Ja ze swojej wizyty jestem bardzo zadowolona. Pani doktor dokładnie przeprowadziła wywiad, zapytała o alergie i wypisała odpowiedni leki. I traktuje antybiotyki jako ostateczność a nie jak inni lekarze wypisują na potęge byle tylko spławić. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, Pani dermatolog dokladnie odpowiedziala na wszystkie moje pytania i wcale nie była ani zmęczona ani arogancka. To, że jest przepracowana świadczy tylko o tym że jest dobrym lekarzem. I na pewno z duzym doświadczeniem. Także moge szczerze ja szczerze polecić. Pozdrawiam Katarzyna

Do pani doktor trafiłam dość przypadkowo, gdyż pilnie potrzebowałam wizyty u specjalisty, a to najbliższa przychodnia, do której mogłam się stosunkowo szybko umówić. W międzyczasie przeczytałam powyższe opinie i trochę się przestraszyłam. Na szczęście okazało się, że opinie te w kontekście mojej wizyty u pani doktor okazały się całkowicie nieuzasadnione. Sprawa, z którą do niej przyszłam była dość delikatnej natury, a pani dokor okazała mi dużo zrozumienia, ciepła i życzliwości. Najpierw przeprowadziła dokładny wywiad i badanie, zdiagnozowała chorobę, a potem wytłumaczyła, na czym polega i jak się ją leczy Dodam tylko, że wcześniej upewniła się czy nie ma żadnych przeciwskazań do użycia przepisanych leków. Zastosowana przez nią terapia okazała się skuteczna, a problem zniknął:))) Z doświadczenia wiem, że nie każdy lekarz pracujący w służbie zdrowia ma do pacjentów takie podejście, tym bardziej polecam wizyty u pani doktor, która nie tylko skutecznie mnie wyleczyła, ale i okazała mi dużą życzliwość. Mogę ją polecić każdemu :)

Ta pani pomyliła się z powołaniem albo już powinna iść na emeryture po dwóch godzinach pracy była już bardzo zmęczona,niestety jej arogancja i brak kompetencji porażająca

Bardzo przepracowana i niezbyt przychylnie nastawiona pani doktor moim zdaniem powinna tylko prowadzić swoie prywatne praktyki przychodnie traktuje jak zło konieczne zdecydowanie odradzam

Jestem zaskoczona jak lekarz dermatolog nie spoglądając na zmiany chorobowe wypisuje recepte, w zasadzie już wie co za choroba kiedy przekracza się próg gabinetu!!! wizyta trwa tyle co kupno biletu w kiosku!!! zauważalna zmiana jest w momencie, kiedy pacjent chce się umówić prywatnie!!! standard!!! omijać takich lekarzy!!!