lek. dent. Grażyna Romanowska

Bardzo polecam. Swietne podejscie do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Wczesniej mialam uraz do dentystow i balam sie przed kazda wizyta. A do Pani Doktor ide z przyjemnoscia. I wychodze od niej ze lazami (spowodowane smiechem). Jeszcze raz goraco polecam

Zdecydowanie polecam. Zwłaszcza ze względu na niespotykanie miłe podejście do pacjenta i fachowość.

Pani Grażyna jest nie tylko specjalistką w swojej dziedzinie, ale również przesympatycznym człowiekiem. Chodzę do niej już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Również osoby, którym ją poleciłam zostali jej stałymi pacjentami.

NIE MA LEPSZEGO STOMATOLOGA W CALEJ POLSCE!!! PANI GRAZYNAKA JEST NAJ NAJ NAJLEPSZA!!!!

Z porad pani doktor Grazyny korzystam juz od wielu lat. Lecze sie u niej jak i cała moja rodzina. To wlasnie dzięki niej pokonałam paniczny lęk przed wizytą w gabinecie stamatologicznym. Nawet moi synowie chodzą do Niej bez strachu i to dzięki podejściu Pani Grażyny do małych pacjentów mają zdrowe zeby! Nie znam lepszego lekarza - moim zdaniem to najlepsza stomatolog z jaką miałam doczynienia. Polecam każdemu z czystym sumieniem!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin