dr n. med. Grażyna Szkodzińska

Ortodonta

absolutnie nie polecam, absolutnie zmarnowany czas a potem niestety dłuższe leczenie naprawcze - jakieś dziwne rozwiązania z poprzedniej epoki

Godna polecenia i przede wszystkim kompetentna osoba. Ceny nie są wygórowane a obsługa jest bardzo uprzejma. Polecam

Leczyłam się u Pani Doktor 3 lata i były to lata zdecydowanie ZMARNOWANE i bardzo kosztowne! Wizyty trwajace 5-10 minut, nigdy nie byłam informowana o postępach leczenia - właściwie takowych nie było - ani o tym co Pani Doktor na danej wizycie robi. Aparat stały założyła mi tylko na górą szczekę twierdząc, iż z dołem nie da się nic zrobić, wyrwała również dwa zdrowe zęby na przedzie. Zmieniłam ortodontę, który załamał ręce zaglądając mi w usta po 3ech latach leczenia. Najpier odgruzował to co Pani Doktor zniszczyła, a następnie zabrał się za właściwą koretkę. W ciągu dwóch lat wyprostował mi zęby w obu szczękach, wyrównał zgryz (Pani Doktor S. nawet o tym nie pomyślała) i wstawił dwa sztuczne zęby, które niepotrzebnie zostały mi usunięte. Uważam, że Pani Doktor nie podchodzi należycie do pacjenta, nie nadąrza za nowinkami pojawiającymi się na rynku, ktore znacznie ułatwiają pracę, a do tego jest niesłowna i zorientowana tylko na pieniądze. Zdecydowanie nie polacam~!

Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Aparat założony perfekcyjnie. Przesympatyczna pani doktor. Cena niewygórowana, adekwatna do jakości problemu/usługi.

Pełen profesjonalizm. Rzetelne tłumaczenie podjętych działań, bezbolesne leczenie. Na dodatek w bardzo rozsądnych pieniądzach

jest to lekarz który poświęca zbyt mało czasu osobie leczonej,(5 minut wizyta) odwleka z założeniem aparatu stałego naciąga na ruchomy który nie zdaje egzaminu u osób dorosłych kasuje za każdą wizytę po 50 pln .ja wydałam 500 pln na aparat ruchomy bo ona chciała korygować język, co było dla mnie śmieszne ale się zgodziłam po roku czasu krzywy zgryz nic się nie zmienił, co wizytę odwlekała ze na następnej już na pewno zakładamy stały i tak przez rok co miesiąc więc policzcie sobie państwo ile wydałam pieniędzy w błoto a teraz zmieniłam ortodontę i już na 3 wizycie miałam zakładany aparat.nie polecam tej babki długotrwałe leczenie bez efektu!!!!!kasa wyrzucona w błoto

Zdziwiona jestem tymi niezbyt pochlebnymi komentarzami. Moja córka jest pacjentka p dr od 56 roku życia (obecnie ma 12 lat) i do tej pory nigdy nie zawiodłam się, ani to na kompetencji, ani podejściu do pacjenta. Córka jest zadowolona. Jesteśmy na bieżąco, dokładnie informowane o wszystkim. Korzystamy z usług darmowych, czyli NFZ. Dodatkowo, córka ma skomplikowany przypadek i leczenie posuwa się naprzód. Zdajemy sobie przecież sprawę, że jeśli chodzi o leczenie ortod. wszystko wymaga czasu, aby ujrzeć efekt końcowy.

Elokwentna i dostosowana z obsługą do potrzeb pacjenta

Elokwentna i dostosowana z obsługą do potrzeb pacjenta

Lekarz pozbył się tylko problemu obiecując pomoc, biorąc pieniądze za wizytę, a potem gdy przypadek okazał się trudny, odesłał do innego zakładu na rozpoczęcie leczenia od nowa, nawet nie dając konkretnych informacji.

Osoba niesłowna, nie dotrzymuje terminów, niepunktualna, bez uprzedzenia zmienila swoją siedzibe (nie ma juz gabinetu na Lindego, tylko na Psim Polu i ul. Grunwaldzkiej), przy kazdej wizycie inaczej planuje proces leczenia. Ostatecznie zdjela mi aparat za wczesnie, mowiac ze reszte skoryguje aparat ruchomy. Po konsultacji z innymi ortodontami okazalo sie, ze musze zalozyc jeszcze raz aparat staly. A zatem wyrzucilam w bloto 1500 zl. Kazala mi wyrwac zdrowego zeba w celach korekcji zgryzu, co okazalo sie niepotrzebne.NIE POLECAM NIKOMU!!!