Filtruj terminy

Ortodonta Wrocław

Prywatny Gabinet Lekarski
Sokola 73/1
53-136 Wrocław

Bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Jestem bardzo szczęśliwy, że mi pomaga. Taki powinien być stomatolog... kimś więcej... człowiekiem i przyjacielem.
Opinia dodana przez: Saturnin

Centrum Ortodoncji i Stomatologii ASDENT-GRUCA
ul. Szwedzka 1c
54-401 Wrocław

Trafiłam do Pana dr z polecenia .Bardzo kompetentny dr.Bardzo szczegółowo omawia plan leczenia i skutecznie działa .Mogę śmiało polecić dalej.

INTERDENT
Ruska (bliżej pl. J.P.II)
Wrocław

Super fachowiec, miła obsługa, bardzo dobrze wyposażony gabinet. Gorąco polecam.

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Konsultacja ortodontyczna była przeprowadzona rzeczowo, pani doktor podał mi dokładnie co może zrobić z moimi krzywymi zębami. zaproponowała kilka aparatów w rożnych cenach. Zdecydowałam się na estetyczny (nie najtańszy)

Orzechowa 62
Wrocław

Jak najbardziej polecam,byłam u wielu lekarzy i nigdzie nie znajdzie się takiego! Szeroka wiedza,wizyty odbywają się w miłej atmosferze.

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Pani Biernacka ma świetne podejście do dzieci. W sposób elastyczny umawia pacjentów.

Indywidualna Praktyka Lekarska

52-326 Wrocław

świetny specjalista, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: ola

gabinet Stomatologiczno-Ortodontyczny
gen. Kniaziewicza 21 lok. 6
50-455 Wrocław

Porównując doświadczenia moich koleżanek to trafiłam na właściwą ortodontke.Czas leczenia 1,5 roku tak jak dowiedziałam się na początku.Leczenie przebiegało systematycznie z efektami i nie było naciagania na jakieś dodatkowe koszty.Koszty miałam ustalone na początku i nic sie nie zmieniło.Na każdej wizycie wrazenie było ,że wie co robi .Podejscie spokojne i bez tłumów w poczekalni.Majka

Goleszan 21a lok. 9
52-340 Wrocław

jest miła ale zamocno przykręca zamki i czasem rani dziąsła lub podniebienie .

Ortodonci w Wrocławiu