Filtruj terminy

Lekarze Ortodonta Wrocław

lek. dent. Angela Berdel-Jarmuszczak

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Konsultacja ortodontyczna była przeprowadzona rzeczowo, pani doktor podał mi dokładnie co może zrobić z moimi krzywymi zębami. zaproponowała kilka aparatów w rożnych cenach. Zdecydowałam się na estetyczny (nie najtańszy)

dr n. med. Katarzyna Golusik

Indywidualna Praktyka Lekarska
52-326 Wrocław

świetny specjalista, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: ola

lekarz Nie Pamiętam Kowala dziekan

INTERDENT
Ruska (bliżej pl. J.P.II)
Wrocław

Super fachowiec, miła obsługa, bardzo dobrze wyposażony gabinet. Gorąco polecam.

Joanna Mędrecka-Rymarczuk

Orzechowa 62
Wrocław

Jak najbardziej polecam,byłam u wielu lekarzy i nigdzie nie znajdzie się takiego! Szeroka wiedza,wizyty odbywają się w miłej atmosferze.

lek. dent. Tomasz Gruca

Centrum Ortodoncji i Stomatologii ASDENT-GRUCA
ul. Szwedzka 1c
54-401 Wrocław

Trafiłam do Pana dr z polecenia .Bardzo kompetentny dr.Bardzo szczegółowo omawia plan leczenia i skutecznie działa .Mogę śmiało polecić dalej.

lek. dent. Liliana Biernacka

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Pani Biernacka ma świetne podejście do dzieci. W sposób elastyczny umawia pacjentów.

Danuta Seeger

Kołłątaja 31 (oficyna) lok. 6
50-005 Wrocław

co tu dużo pisać , Pani doktor jest świetna , podjęła się mnie leczyć a w moim dosyć ciężkim przypadku kilku innych lekarzy nie dawało większych szans . Po prawie dwóch latach i jej fachowości oraz zastosowaniu przez nią najnowszych materiałów jestem zadowolona moimi WRESZCIE prostymi zębami. Cena jest dosyć wysoka ale chyba lepiej dobrze wyglądać niż mieć nowego leda . BARDZO GORĄCO POLECAM . DAGMARA Z WROCŁAWIA
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ortodonta
                                       lek. dent. Julia Kapłunowska - Nosow

lek. dent. Julia Kapłunowska - Nosow

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Zapewniam że pacjent jest traktowany z szacunkiem i z pełną prefesjonalnością oraz z sercem i cierpliwością Można czuć się związanym na całe życie Ukłony

Izabela Wójcik

gabinet Stomatologiczno-Ortodontyczny
gen. Kniaziewicza 21 lok. 6
50-455 Wrocław

Porównując doświadczenia moich koleżanek to trafiłam na właściwą ortodontke.Czas leczenia 1,5 roku tak jak dowiedziałam się na początku.Leczenie przebiegało systematycznie z efektami i nie było naciagania na jakieś dodatkowe koszty.Koszty miałam ustalone na początku i nic sie nie zmieniło.Na każdej wizycie wrazenie było ,że wie co robi .Podejscie spokojne i bez tłumów w poczekalni.Majka

lekarz Barbara Warych

Goleszan 21a lok. 9
52-340 Wrocław

jest miła ale zamocno przykręca zamki i czasem rani dziąsła lub podniebienie .
Jest to lekarz zajmujacy się pajcentem poświęca mu swój czas i skupia sie na nim polecam gorąco

dr n. med. Małgorzata Bohater

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
51-502 Wrocław

Polecam, jakiś czas temu zdjąłem aparat z obu szczęk. Leczenie trwało około 2 lata z kawałkiem. Jestem posiadaczem dobrze poukładanych, ładnych żebów i jestem z tego powodu szczęsliwy. Uważam,ze doktor dobrze wykonuje swoją pracę, ceny ma przystępne i szanuje pacjenta i jego kaskę. Nie podnosi cen wizyt.Ogólnie jest fajna.

lek. dent. Piotr Smołka

Gabinet Ortodontyczny
ul. Pomorska 32, I piętro
50-218 Wrocław

Jestem zadowolona z efektów leczenia. Wszystko przebiega dotychczas sprawnie, zgodnie z początkowymi zaleceniami. Gdy mam pytania - zadaję je, a nie oczerniam fachowca na anonimowym forum.

lek. dent. Agnieszka Kumala

SALUS CENTRUM MEDYCZNE
ulica Bulwar Ikara 25 b/14
54-130 Wrocław

Bardzo kompetentny lekarz-stomatolog. Profesjonalnie leczy moją cała rodzinę. Potrafi zdjagnozowac problem.Polecam

dr n. med. Magdalena Tomasz

Słubicka 11a lok. U2
53-615 Wrocław

Uważam ze niektóre zęby np. ósemki najlepiej usuwać choćby profilaktycznie. Ja leczyłam sie u dr Tomasz wiele lat temu, od początku wiedziałam od pani doktor ze trzeba będziecie usunąć zeby mądrości aby nie narozrabiamy po zdjęciu aparatu. Nie było ich widać w ustach, ale dr Tomasz wiedziała po zobaczeniu zdjęcia ze sa zagrożeniem dla zgryzu. Usunęłam zaraz po zdjęciu aparatu. Wszystko sie trzyma w takim stanie jak po zdjeciu aparatu, ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Małgorzata Tomkalska

LT - Dent
Legnicka 162/3
54-206 Wrocław

Bardzo przyjemna Pani Doktor.Córce zakładaliśmy aparat stały,jesteśmy bardzo zadowoleni i ceną i idealnym uśmiechem.Polecam.

Beata Chłosta

Komandorska 53g lok. 1b
53-342 Wrocław

Nie polecam tej lekarki.Leczyłam się u niej rok i nie jestem zadwolona z efektów. Moje zęby nie wyglądały tak jak omawiałyśmy na początku,ponadto gdy jej o tym powiedziałam to podczas ostatnich wizyt nie była już miła. Nie wyczyściła mi dokładnie zębów z kleju więc poszłam do innego ortodonty aby to zrobił. Inny specjalista stwierdził, że moje zęby mają nadal wadę zgryzu więc skonsultowałam się jeszcze z dwoma którzy to potwierdzili. ...

Anna Kołtowska

Partydent s. c.
Partynicka 7/1B
53-031 Wrocław

Kiedyś mama mnie zabrała do tej ortodontki, ponieważ dosyć długo nie było lekarki do której chodzę, a chciałam sobie zrobić kontrolę. Miałam wtedy 11lat i byłam już po leczeniu tzw. aparatem ruchomym. Miałam zrobione zdjęcie panoramiczne zębów i byłam na wizycie, żeby sprawdzić co i jak. Pani Kołtowska doszła do wniosku, że mi się już wyżynają zęby ósemki i to wszystkie naraz, a najlepiej to już teraz zapłacić ok. 3 ...

dr n. med. Grażyna Szkodzińska

Lindego 19, pani doktor ma też gabinet na placu grunwaldzkim
Wrocław

Leczyłam się u Pani Doktor 3 lata i były to lata zdecydowanie ZMARNOWANE i bardzo kosztowne! Wizyty trwajace 5-10 minut, nigdy nie byłam informowana o postępach leczenia - właściwie takowych nie było - ani o tym co Pani Doktor na danej wizycie robi. Aparat stały założyła mi tylko na górą szczekę twierdząc, iż z dołem nie da się nic zrobić, wyrwała również dwa zdrowe zęby na przedzie. Zmieniłam ortodontę, który ...
Nie rozumiem skąd te złe opinie! Moja mama robiła leczenie ortodontyczne u pank doktor Gniado-Kilen, moja starsza siostra i teraz ja. Pani doktor ma bardzo duże doświadczenie i zna się nie tym co robi. Obawiam się że pan „anonim” nie miał jeszcze do czynienia z lekarzem konowałem. Ja panią doktor polecić mogę z całego serca i do nikogo innego bym nie poszła!
Opinia dodana przez: Wiktoria