Marzanna Kalisz-Łukaszewicz

Ortodonta, Stomatolog

Witam. Nie, że nie polecam. SZCZERZE ODRADZAM. OMIJAJCIE TEN GABINET SZEROKIM ŁUKIEM. Zacząłem się leczyć (że tak się wyrażę) u "pani doktor" w styczniu 2012 roku. Na początku poinformowała mnie, że leczenie powinno potrwać nie dłużej niż 2 lub 2,5 roku. Rzeczywiście górny łuk zdjąłem po 2,5 roku, ale co się później okazało nie był on ustawiony prawidłowo. A konkretnie 7 prawa nie była w osi całego łuku, a 4 i 5 były w zgryzie krzyżowym w stosunku do łuku dolnego. Dowiedziałem się o tym, kiedy poszedłem na konsultacje do innego ortodonty, ponieważ na dolnym łuku nic się nie zmieniało, a minęło już 4,5 roku od rozpoczęcia leczenia, cały czas płacąc za wizyty. Na kolejnej wizycie o wszystkim poinformowałem "panią doktor" i chciałem, aby zdjęła mi wszystko w celu leczenia się u kogoś innego. Obawiając się pewnie konsekwencji zaproponowano mi korektę górnego łuku aparatem fragmentarycznym i darmowe wizyty na dokończenie leczenia dolnego łuku. Dlaczego dolny luk nie był wyleczony, a to dlatego, że zamki były przyklejone nie w osi zębów. Po mojej interwencji z łaską zostały one przyklejone. Ciągle się odklejały i często zastępowane były pierścieniami, co bardzo niszczy zęby. W efekcie góra została poprawiona,a dół niestety nie wyleczony i w styczniu 2018 roku po 6 latach zakończyłem niemiłą przygodę z "panią doktor". Muszę rozpocząć leczenie dołu u innego ortodonty. nie bardzo kto chce się podjąć tego leczenia z uwagi na zmęczenie materiały tak długim oddziaływaniem ortodontycznym i to nieprawidłowym. "pani doktor" w dodatku nieustannie kłamie, manipuluje i wypiera się wypowiedzianych słów. Ja ze swej strony będę się domagał zadośćuczynienia w Sądzie. JESZCZE RAZ SZCZERZE ODRADZAM. W razie pytań jestem pod e-mailem: cafelove345@wp.pl

Przed wybraniem lekarza zrobiłam research, jeśli chodzi o ceny oraz ilość wyleczonych pacjentów. Wybrałam Panią Doktor, która wygrywa w obydwu kategoriach. Na wstępie wszystko jest dokładnie omawiane i tłumaczone. Co do samego gabinetu to jest bardzo czysto i profesjonalnie. Pani Doktor ma wieloletnie doświadczenie poparte wieloma kursami, a cierpliwość ma wrodzoną. Z tego co się dowiedziałam to Pani Doktor ma pacjentów nie tylko z Wrocławia czy Polski, ale ludzie specjalnie do niej przyjeżdżają np. z UK. Myślę, że to o czymś świadczy ! Polecam.

Podjęła się leczenia okropnej wady a po 2 latach mam zęby jak nowe. Miła atmosfera i nie rozumiem jak można napisać iż ktoś zrezygnował bo lekarz ma krzywe zęby - idiotyzm. O ile wiem ma wyleczonych paruset pacjętów a to chyba o czymś świadczy.

Miło i szczerze :) Bez większych problemów. Miałam wielką wade zgryzu teraz nic po mnie nie widać . Szczerze polecam

Mimo początkowych obaw zdecydowałam się na leczenie i nie żałuję, naprwdo warto poświęcić te trochę czsu i pieniędzy dla takiego efektu.