Lekarze Stomatolog Wrocław

lek. dent. Marcin Wójtowicz

lek. dent. Marcin Wójtowicz

53-503 Wrocław

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!
Opinia dodana przez: Maks
                                       lek. dent. Bogumiła Paprocka

lek. dent. Bogumiła Paprocka

53-503 Wrocław

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleks
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Michał Kolibabski

lek. dent. Michał Kolibabski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

53-503 Wrocław

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: M.
                                       lek. dent. Grzegorz Grodoń

lek. dent. Grzegorz Grodoń

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Ostoja a nie lekarz. Świetnie zapewniony komfort psychiczny pacjenta, za każdym razem. Wyrywanie zębów jest po prostu przyjemne, czego się nie spodziewałem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ddd
                                       lek. dent. Krystyna Berdzik

lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Przyznam szczerze, facet nie mały jestem, ale stomatologów się boję ( jak pewnie nie jedna osoba ). Mój lekarz był na urlopie i szukając informacji po internecie trafiłem na ten portal i Panią Berdzik. Sprawny kontakt na umówienie wizyty, a przede wszystkim podejście Pani doktor! Na spokoju, profesjonalnie do mnie podeszła, a nie wyśmiewała, wiedziałem co będzie robione i dlaczego tak się stało. W pełni wszystko bez pośpiechu aby pacjent ...
                                       lek. dent. Agnieszka Szpara

lek. dent. Agnieszka Szpara

Stomatologia Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Wrocław

Nie polecam Dr. Agnieszkę Szparę. Miałam robione korony . Po miesiącu musiałam wymienić na nowe. Liczne nieszczelnosci , brak estetyki . Nie dopasowane w zgryzie . Szkoda ze nie można dodać zdjęć pracy Pani Szpary
Opinia dodana przez: Małgorzata

Protetyk, Stomatolog

Q-dent
ul. Litewska 16B
51-354 Wrocław

Ten dział medycyny zawsze kojarzył mi się strasznie.Zawsze trafiałem chyba na nieodpowiednią osobę.Dlatego też leczyłem się sam:) wata ,itd..... Aż pewnego dnia syn powiedział mi " tato Ty się boisz Pani Jowity???...ale siara... Nic innego mi nie pozostało w takim wypadku jak tylko udać twardziela i iść do tej Pani Jowity.Szedłem oczywiście z obawami ,ale jak się potem okazało nic bardziej mylnego . Przywitała mnie uśmiechnięta ,sympatyczna Pani doktor,która dokładnie ...
Opinia dodana przez: paulo

dr n. med. Joanna Sward

Centrum Stomatologiczne AURIDENT
Skwierzyńska 26B-28A
53-522 Wrocław

Kolejna ekstrakcja. Spanikowany jadę na spotkanie. I znów oddaję się w złote ręce Pani Joanny. I to kiedy? Dziś, w niedzielę. Mało kto da wiarę, że w niedzielę zostałem przyjęty. Mogę powiedzieć, że to świadczy o wielkiej empatii i dobroduszności Pani Joanny. Bo kto przyjmuje w dni wolne od pracy? Każdy ma jakieś plany, wyjazdy, spotkania rodzinne, a tu proszę… Zamiast czekać do wtorku, Pani Joanna przerwała swój sympatyczny niedzielny ...
Opinia dodana przez: Radek
Nareszcie trafiłam do lekarza, który zaproponował mi dobre rozwiązanie aby moje zęby mogły dobrze rozdrabniać pokarmy. Kompleksowo wyleczono mi zęby i uzupełniono braki. Mogę też swobodnie rozmawiać nie zasłaniając ust. Zmęczyło mnie tylko oczekiwanie na efekt końcowy-8 miesięcy. Ale rezultat wynagrodził wszystko. Polecam
Opinia dodana przez: Mira

Michał Karolewski

Denta Med
ul. Trwała
53-335 Wrocław

Bardzo dobry specjalista! Po wypadku szukalem kogoś kto zajmie się moimi zębami i jako tako je skompletuje. Trafiłem do gabinetu DENTA do doktora Karolewskiego. Wszystko mi wytlumaczył i pokazał - wspólnie wybraliśmy terapie uwzględniając czas, ryzyko i koszty. Całe leczenie przebiegało bardzo sprawnie - serdecznie polecam!!
Opinia dodana przez: Tomasz Warys

lek. dent. Michał Szumko

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

I was very afraid of my upper wisdom tooth extraction. And I’ve checked this reviews of this doctor before my procedure today. I’m pleasantly surprised all these reviews are all true! Extraction took 2-3 minutes. Without any pain. It’s awesome specialist! Thanks a lot!
Opinia dodana przez: Kateryna

lek. dent. Sylwia Lipowska

Liskiego 8
50-345 Wrocław

Do dr Lipowskiej trafiłam z zębem dla którego podobno: „nie było już ratunku” – tak powiedział mój byłby dentysta. Jednak Pani Sylwia uratowała moją szóstkę, włożyła w to kilka godzin ciężkiej pracy, spędzonych przy kapryśnej pacjentce, co sama o sobie muszę przyznać. Jednak poczucie humoru, stoicki spokój i determinacja, by zrobić tyle ile naprawdę można są godne podziwu! Ząb został uratowany i odbudowany. Teraz nikt nawet nie pomyśli, że jest ...
Opinia dodana przez: Anna W

lek. dent. Małgorzata Wąsiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lekarz Stomatolog Małgorzata Wąsiewicz
Partynicka 7c/1a
53-031 Wrocław

Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam do Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20 latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów. Dziękuję za profesjonalne leczenie i empatyczne podejście. Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię ...
Opinia dodana przez: Helena-Róża
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

dr n. med. Maciej Kawala

Protetyk, Stomatolog

DENTIN Stomatologia Specjalistyczne Praktyki Dentystyczne
ulica Szybka 3A
50-421 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . W nagłych przypadkach zawsze można liczyć na dra Kawalę. Nie zostawia pacjentów bez opieki na święta, weekendy. Jestem pacjentką od początku tworzenia gabinetu i zawsze wracam. Tutaj na pewno znajdę fachową pomoc. Pacjentką z Wrocławia. DZIĘKUJĘ DOKTORZE

lek. dent. Magdalena Orłowska-Krupa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Laryngologiczny
Semaforowa 83 / U2
52-121 Wrocław

Chodzę do mf. dent ze swoim 5 letnim synkiem i od pierwszej wizyty nie było żadnych problemów. Synek z natury jest bardzo nieufny i boi się każdej wizyty u lekarza, a tu proszę, za pierwszym razem otworzył buzię i dał sobie zrobić przegląd. Pani doktor jest super!!! Nie wiem jak to robi, ale ma świetne podejście do maluchów, nie każdy dentysta ma aż tyle cierpliwości do dzieci. Arek ma założone ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

dr Monika Smółkowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Maślicka 2f
54-107 Wrocław

Pani doktor jest świetnym stomatologiem. U Pani Moniki leczę zęby już dobrych parę lat i nie mam zamiaru zmieniać tego co jest dobre bo mogę trafić bardzo żle. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego stomatologa. PEŁNY PROFESJONALIZM

Anna Dąbek

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Bardzo kompetentna i przyjazna pani stomatolog, oraz co jest również istotne ceny nie rujnujące kieszeni, polecam.