Stomatolog Wrocław

Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Przyznam szczerze, stomatologów boję się jak ognia, ale chyba nie jestem jedeyny choć mały człowiek ze mnie nie jest. Miejsce przyjęć jak gabinet, ale ważne, że czyste, schludne i widać że ktoś o to dba. Dzwoniłem o wizytę u Pani Agnieszki dzięki tym opiniom jakie przeczytałem i pod nimi się mogę śmiało podpisać! Leczenie odbyło się bez bólu, Pani Agnieszka uśmiechnięta i przyjemna, opisała co się dzieje, ja z leczenia zadowolony więc wiem gdzie będę już na kontrole i wizyty przyjeżdżał. Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Jacek
Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Przyznam szczerze, facet nie mały jestem, ale stomatologów się boję ( jak pewnie nie jedna osoba ). Mój lekarz był na urlopie i szukając informacji po internecie trafiłem na ten portal i Panią Berdzik. Sprawny kontakt na umówienie wizyty, a przede wszystkim podejście Pani doktor! Na spokoju, profesjonalnie do mnie podeszła, a nie wyśmiewała, wiedziałem co będzie robione i dlaczego tak się stało. W pełni wszystko bez pośpiechu aby pacjent był spokojny i aby go nie bolało. Dało się odczuć ciepłe podejście Pani doktor. Polecam Panią Berdzik, wiedza, spokój, podejście do pacjenta, a sam gabinet w sobie czysty i schludny. Pozdrawiam Łukasz

Stomatolog Wrocław lek. dent. Grzegorz Grodoń

lek. dent. Grzegorz Grodoń

wizyta już od 70

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, ale i pacjenta; kultura i delikatność - z pełnym zaufaniem i bez strachu zgłaszałam się na leczenie. Polecam.

Opinia dodana przez: urszula

53-658 Wrocław

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Radosława Romanika polecam każdemu, komu zależy na zębach i ich dobrym leczeniu. Wielki talent i takiż profesjonalizm.

Opinia dodana przez: M

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

Bardzo kompetentna, szczegołowo i wyczerpujaco przedstawia plan leczenia i odpowiada na zadawane pytania! Dokładna i skrupulatna! A do tego przemiła i wiecznie usmiechnieta !

Vita-Dent Stomatologia
Nobla 3/1A
50-249 Wrocław

lek. stom. Justyna Stańczyk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

W.Orkana 3
51-153 Wrocław

Stomatolodzy w mieście Wrocław