Lekarze Stomatolog Wrocław

Chirurg stomatolog, Protetyk

DENTALLAND Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog
Stanisławowska 58
54-611 Wrocław

Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.

lek. dent. Elżbieta Adaszyńska

Witosa 22
51-507 Wrocław

polecam gorąco zwłaszcza pacjętom którzy sie boją

Magdalena Miśkiewicz

Bierutowska 63 pok. 223
51-317 Wrocław

cudowny lekarz,kompetentny,gdy wchodzisz do gabinetu od razu wiesz,że dobrze trafiłes,bo przywita cię bardzo miła i sympatyczna pani doktor,leczę się u pani doktor od bardzo dawna moje dzieci tez,a teraz i wnuki,które uwielbiają swoją ciocię bo tak ja nazywają.polecam goraco

lek. dent. Agnieszka Leszczuk

Denticus
Stanów Zjednoczonych 72
54-403 Wrocław

leczymy się całą rodziną od kilku lat . Ceny rozsądne, nowy sprzęt w gabinecie, czysto i bez kolejek

lek. dent. Jacek Liss

Dental Practice
52-204 Wrocław

Doktor Jacek Liss to chirurg stomatolog, którego z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić, jest naprawdę rewelacyjny, kompetentny, rzeczowy, wyluzowany, bardzo cierpliwy, zawsze stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć, odpowiedzieć na każde, nawet najgłupsze pytanie, a poza tym używa doskonałego, nowoczesnego sprzętu. Oto adres strony internetowej gabinetu, w którym przyjmuje [url]http://www.dental-practice.pl[/url] , gdzie możecie dowiedzieć się więcej. Pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Karolina Awłasewicz

DENTIN Stomatologia Specjalistyczne Praktyki Dentystyczne
ulica Szybka 3A
50-421 Wrocław

Niesamowita opieka nad pacjentem, wiedza i przenikliwosc, wiedza praktyczna i teoretyczna, niesamowite, najlepszy dentysta w rejonie.
Opinia dodana przez: Michal

lek. dent. Liliana Biernacka

Stomatolog, Ortodonta

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Pani Biernacka ma świetne podejście do dzieci. W sposób elastyczny umawia pacjentów.

lek. dent. Mirosława Jarych

ulica Ołbińska 32
50-233 Wrocław

Rewelacja ! miła ,rzeczowa,sympatyczna P.doktor ,bardzo dokładna ,ceny ma połowę niższe niż w innych gabinetach ,a robi na materiałach najwyższej jakości .Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Katarzyna Wojtuściszyn-Ordyniec

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Przemiła osoba, bardzo dokładnie tłumaczy i nie lekceważy pacjenta. Stwarza przyjazną atmosferę, ale przede wszystkim dobry stomatolog. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Kamila Pokrzepa

STOMO
Krucza 2A
Wrocław

Stomatolog jakich mało. Bardzo profesjonalne podejście: łączy dokładność, skrupulatność z życzliwością, wprowadza przy tym swobodną atmosferę, co jest ważne zwłaszcza przy małych pacjentach.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Dorota Łozińska

Kamienna 43/45 pok.8
53-307 Wrocław

To najlepszy stomatolog, jakiego znam, a miałam do czynienia z wieloma w swoim życiu. Szczerze polecam!

lek. dent. Marta Sumisławska

Opolska 125/8
52-013 Wrocław

Pani Marta jest najlepsza z najlepszych. Przyjmuje dzieci i radzi sobie z każdym. Moja córka sama przypomina, że chce iść do dentysty. Wspaniały lekarz!!!

lek. dent. Małgorzata Walencik

Strzegomska 3b-3c/8u
53-611 Wrocław

Bardzo dobry lekarz.Pani doktor jest sympatyczna i cierpliwa .Bardzo łatwo komunikuje się szczególnie z dziećmi.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Małgorzata Graczyk-Ćmikiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Spacerowa 47
51-222 Wrocław

Fantastyczny lekarz dentysta. Super podejście do dzieci. Praca zawsze wykonana dokładnie i starannie, najwazniejsze ,bez bólu.
Opinia dodana przez: Mal

lek. dent. Kalina Sachańbinska

Apex Centrum Stomatologiczne
Kunickiego 35A
54-616 Wrocław

Świetna dentystka, jestem bardzo zadowolona. Ma fantastyczne podejście do dzieci, moje córki ją uwielbiają i dzięki temu nie boją się wizyty. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Patrycja Ficner

Katarzyna Szklarz Praktyka Stomatologiczna LUX- DENT
ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 21/A3
54-130 Wrocław

Pani Patrycja zawsze służyła dobrą radą i jest niesamowicie miła i kompetentna. Szkoda, że nie przyjmuje już na Horbaczewskiego, bo chodziły do niej moje dzieci. Teraz nie wiem, gdzie mam je zaprowadzić. Może zdecyduję się pojechać na Gorlicką, bo rzadko zdarza się tak przyjazna osoba-stomatolog.
Opinia dodana przez: Marta

Elżbieta Papiór

Przychodnia Stomatologiczna "SALVUS"
ŚW. JERZEGO 15/1 C
50-518 Wrocław

Najlepszy stomatolog na świecie. Leczę się u Pani doktor już ponad 20 lat. Fachowiec 1 klasa. Przemiła , urocza i z ciętym dowcipem.

lek. dent. Ewa Biegańska-Sudnik

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

super stomatolog, bardzo uczciwy w przeciwieństwie do tych z NFZ-u, którzy chcą za niby dodatkowe znieczulenie, za które nie powinni brac nawet grosza !!! POLECAM, chodziłam do wielu stomatologów, a Pani doktor uważam, że jest najlepsza, jak jest potrzeba nigdy nie odmówi pacjentowi !!!!

lekarz Janina Tęcza

Protetyk, Stomatolog

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

serdecznie polecam.znalazłam panią doktor poprzez forum dobry lekarz. podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na jej temat. Profesjonalna obsługa, zachwycający efekt końcowy.

Barbara Ćwirko

Grunwaldzka 84 lok.1
Wrocław

Doskonały lekarz! Nie znam lepszego stomatologa!