Lekarze Stomatolog Wrocław

Wojciech Kołosowski

Unident Union
Kochanowskiego 20c
51-601 Wrocław

Doktor przyjął mnie w dniu Andzejek ze zwykłaym skierowniem od mojego stomatologa. Wycinał mi guzek wewnątrz jamy ustnej. Zarównozabieg jak i późniejsze konsultacje w kliniece pozawalaja mi ocenić go jako presjonalnego lekarza ale i ludzkiego Człowieka. Oby tryby polskiej słuzby zdrowia nie zaszkodziły mu! Agata Grochowska Wrocław

dr n. med. Ryszard Małysa

Protetyk, Stomatolog

Sępia 8
53-142 Wrocław

Dziwię się, że nikt nie napisał opinii. Chyba pacjenci Pana Doktora nie chcą robić większego tłoku w gabinecie. Osobiście jestem bardzo, bardzo zadowolona z rezultatów leczenia. Wszystkie osoby z którymi spotykam się w poczekalni są tego samego zdania. Z wielką przyjemnością przyjmuję podziękowania od znajomych, którzy skorzystali z usług Pana Doktora z mojego plecenia. To nie jest laurka tylko opis rzeczywisty. Wcześniej byłam pacjentką w innym gabinecie - czego skutki ...

lek. dent. Angela Berdel-Jarmuszczak

Ortodonta, Stomatolog

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Konsultacja ortodontyczna była przeprowadzona rzeczowo, pani doktor podał mi dokładnie co może zrobić z moimi krzywymi zębami. zaproponowała kilka aparatów w rożnych cenach. Zdecydowałam się na estetyczny (nie najtańszy)

lek. dent. Aneta Biskupek

ulica Dziadoszańska 8
54-153 Wrocław

Dr Aneta Biskupek, to super lekarz, miły, delikatny, profesjonalny, zna się na swoim fachu, mimo strachu Pani doktor podchodzi do pacjenta z delikatnością, zawsze ma dużo czasu, zna swojego pacjenta, polecam poprostu suuuper
Opinia dodana przez: DOROTA

lek. dent. Justyna Warmuz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LECH-DENT
Pretficza 54d/2
53-407 Wrocław

Przed wybraniem lekarza w Opolu zrobiłam research, jeśli chodzi o ceny oraz ilość wyleczonych pacjentów. Wybrałam Ambasadę Uśmiechu i Panią Doktor, która wygrywa w obydwu kategoriach. Na pierwszych dwóch wizytach wszystko jest dokładnie omawiane i tłumaczone. Co do samego gabinetu to jest bardzo czysto i profesjonalnie. Pani Doktor ma wieloletnie doświadczenie poparte wieloma kursami, a cierpliwość ma wrodzoną. Z tego co się dowiedziałam to Pani Doktor ma pacjentów nie tylko ...
Opinia dodana przez: Anna P.

dr n. med. Katarzyna Golusik

Stomatolog, Ortodonta

Indywidualna Praktyka Lekarska
52-326 Wrocław

świetny specjalista, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: ola

lek. dent. Izabela Zawiślak

ulica Hallera 53/2
53-325 Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z leczenia zebow, oraz innego rodzaju zabiegow przeprowadzonych przez pania doktor. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Szymon

lek. dent. Kamil Turek

FLORENCJAMED S.C. - Kompleksowe Usługi Medyczne - B. Mycek, K. Łagoda
Zwycięska 14E/4/3
53-033 Wrocław

"Doktor przesympatyczny a przede wszystkim jest specjalistą w swoim fachu. Wyleczyłam wszystkie zęby i już długo nie mam żadnych problemów z zębami. Teraz moje maluchy leczą się u doktora i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o podejście doktora do dzieci. Moje dzieciaki i z tego co zauważyłam inne również uwielbiają doktora, dlatego można bez problemu wyleczyć ząbki. Dzieci nie mają żadnych lęków i dzielnie dają sobie ...
Opinia dodana przez: Anastazja

lek. dent. Anna Dwornicka

Medicover
50-441 Wrocław

Pani Doktor Anna Dwornicka - Szczęch Będzie przyjmować od lutego na ul.Kosciuszki 115 . Wroclaw. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: mateusz

lek. dent. Agata Frącz

A. Potebni 32/2
51-677 Wrocław

Wspaniały fachowiec. Perfekcyjne leczenie kanałowe. Miałam 7 kanałów (bardzo trudnych) leczonych przy wspomaganiu mikroskopu. Bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Danuta K

lek. dent. Marta Greczner

Centrum Stomatologiczne "Anadent " Anna Wojtyła
ulica Elbląska 37
54-314 Wrocław

Pani doktor jest uprzejma i kompetentna z dobrym podejściem do pacjenta, wzbudza zaufanie leczenie bezstresowe.Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Magdalena Wojtaszek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Karola Miarki 4
Wrocław

Strach przed zabiegiem chirurgicznym w jamie ustnej to wielki strach. Jakie to szczęście, że są kompetentni i uśmiechnięci ludzie, którzy potrafią go przezwyciężyć. Pani Doktor to właśnie taki ktoś.

lek. dent. Danuta Krawczun-Lipińska

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Wrocław
Grabiszyńska 208
53-235 Wrocław

Pani doktor "robiła mi trzy zęby" po prostu rewelacja. Borowania było stosunkowo dużo ale pani doktor Danuta miała zawsze nowe wiertło, nie było żadnego katowania zębów tępym wiertłem, perfekcje wyczucie, świetnie opowiada o swojej pracy i wiedza ogromna - opowiedziała mi jaką mam próchnicę - co nie jest takie oczywiste jak myślałem. Naprawdę jestem zadowolony i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Wieslaw

lek. dent. Jacek Piotrowicz

EVADENT s.c. Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
Przesmyckiego 28
51-151 Wrocław

Bardzo dobry stomatolog polecam wszystkim na 100%. Dziękuję i pozdrawiam Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Katarzyna Harłukowicz

Praktyka Lekarza Rodzinnego Dorota Babiak
ulica Królewska 30
51-200 Wrocław

Pani doktor bardzo kompetentna uprzejma, przyjazna i chcąca pomóc w bólu. Widać, że zależy jej na pacjencie. Odpowiada na każde pytanie, tłumaczy jeśli jest problem. Na pewno jest to lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Agnieszka Solińska

ul. Ziemowita 1-9/GAB. 220
53-678 Wrocław

Najlepsza stomatolog we Wrocławiu! Super podejście do pacjenta, zawsze miła, delikatna. Od lat leczy męża i mnie. Lekarz z powołania. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Katarzyna Jaremczak

Kamienna 4/93
53-308 Wrocław

Panie naprawdę godne polecenia szczególnie jeżeli chodzi o dzieci niezamienilbym nigdy na innego stomatologa atmosfera przyjazna dziecku podejście wszystkich tam pracujących naprawdę profesjonalne oby więcej takich gabinetów nic tylko brać przykład polecam polecam polecam
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Agata Domańska

ul. Alfreda Nobla 3/1a
50-249 Wrocław

Mogę polecić panią doktor z czystym sercem. Wiadomo, że rzadko kto się NIE boi stomatologa, ale u mnie to już jakiś patologiczny przypadek dentystycznej paniki. Co za tym idzie - potrzebuję dużo uwagi, cierpliwości i super podejścia. Doktor Domańska jest cierpliwa, super miła i okazuje niesamowite zrozumienie pacjentowi, zna się na rzeczy - zwykłe borowanie z plombowaniem poprawiło wygląd mojego zęba o 1000%. Wszystko się odbywa bezboleśnie, ponieważ wykonanie zatrzyku ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Marta Bryłka-Nadolska

EVADENT s.c. Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
Przesmyckiego 28
51-151 Wrocław

Pani doktor Marta jest nad wyraz bardzo dobrym lekarzem stomatologiem. Trzy lata temu uratowała mi trzy zęby, gdzie inni lekarze w EWADENCIE stwierdzali, że nadają się tylko do usunięcia. w tym roku w marcu byłem w EWADENCIE u specjalisty, który stwierdził, że ząb (prawa dolna 7) do usunięcia. Wstrzymałem się z decyzją i udałem się do Pani doktor Marty. Ta również potwierdziła, że zgodnie z zasadami praktyki dentystycznej ząb można ...
Opinia dodana przez: Cezary

lek. dent. Maria Tokarska