Lekarze Stomatolog Wrocław

Michał Karolewski

Denta Med
ul. Trwała
53-335 Wrocław

Bardzo dobry specjalista! Po wypadku szukalem kogoś kto zajmie się moimi zębami i jako tako je skompletuje. Trafiłem do gabinetu DENTA do doktora Karolewskiego. Wszystko mi wytlumaczył i pokazał - wspólnie wybraliśmy terapie uwzględniając czas, ryzyko i koszty. Całe leczenie przebiegało bardzo sprawnie - serdecznie polecam!!
Opinia dodana przez: Tomasz Warys

lek. dent. Michał Szumko

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

I was very afraid of my upper wisdom tooth extraction. And I’ve checked this reviews of this doctor before my procedure today. I’m pleasantly surprised all these reviews are all true! Extraction took 2-3 minutes. Without any pain. It’s awesome specialist! Thanks a lot!
Opinia dodana przez: Kateryna

lek. dent. Sylwia Lipowska

Liskiego 8
50-345 Wrocław

Do dr Lipowskiej trafiłam z zębem dla którego podobno: „nie było już ratunku” – tak powiedział mój byłby dentysta. Jednak Pani Sylwia uratowała moją szóstkę, włożyła w to kilka godzin ciężkiej pracy, spędzonych przy kapryśnej pacjentce, co sama o sobie muszę przyznać. Jednak poczucie humoru, stoicki spokój i determinacja, by zrobić tyle ile naprawdę można są godne podziwu! Ząb został uratowany i odbudowany. Teraz nikt nawet nie pomyśli, że jest ...
Opinia dodana przez: Anna W

lek. dent. Małgorzata Wąsiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lekarz Stomatolog Małgorzata Wąsiewicz
Partynicka 7c/1a
53-031 Wrocław

Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam do Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20 latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów. Dziękuję za profesjonalne leczenie i empatyczne podejście. Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię ...
Opinia dodana przez: Helena-Róża
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

dr n. med. Maciej Kawala

Protetyk, Stomatolog

DENTIN Stomatologia Specjalistyczne Praktyki Dentystyczne
ulica Szybka 3A
50-421 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . W nagłych przypadkach zawsze można liczyć na dra Kawalę. Nie zostawia pacjentów bez opieki na święta, weekendy. Jestem pacjentką od początku tworzenia gabinetu i zawsze wracam. Tutaj na pewno znajdę fachową pomoc. Pacjentką z Wrocławia. DZIĘKUJĘ DOKTORZE

lek. dent. Magdalena Orłowska-Krupa

Gabinet Laryngologiczny
Semaforowa 83 / U2
52-121 Wrocław

Chodzę do mf. dent ze swoim 5 letnim synkiem i od pierwszej wizyty nie było żadnych problemów. Synek z natury jest bardzo nieufny i boi się każdej wizyty u lekarza, a tu proszę, za pierwszym razem otworzył buzię i dał sobie zrobić przegląd. Pani doktor jest super!!! Nie wiem jak to robi, ale ma świetne podejście do maluchów, nie każdy dentysta ma aż tyle cierpliwości do dzieci. Arek ma założone ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

dr Monika Smółkowska

Gabinet stomatologiczny
Maślicka 2f
54-107 Wrocław

Pani doktor jest świetnym stomatologiem. U Pani Moniki leczę zęby już dobrych parę lat i nie mam zamiaru zmieniać tego co jest dobre bo mogę trafić bardzo żle. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego stomatologa. PEŁNY PROFESJONALIZM

Anna Dąbek

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Bardzo kompetentna i przyjazna pani stomatolog, oraz co jest również istotne ceny nie rujnujące kieszeni, polecam.

lek. dent. Paweł Żmuda

EVADENT 2 Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
ulica Brynicka 17
51-214 Wrocław

Polecam z czystym sumieniem! Ogromnie bałam się wizyty, za każdym razem gdy ktoś wspominał o wizycie u stomatologa miałam ciarki na plecach... Wizyta przebiegała w pomimo wszystko przyjemnej atmosferze. Doktor wszystko wytłumaczył, każdą czynność po kolei. Odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zero strachu na fotelu. Następne wizyty nie będzie poprzedzał strach i panika
Opinia dodana przez: Magda

dr Martyna Liss-Kaczmarek

ulica Obrońców Poczty Gdańskiej 28
52-204 Wrocław

Do Pani Doktor udało mi się trafić zupełnie przypadkowo w gabinecie w Bierutowie i uważam, że był to traf szczęśliwy. Uważam, że jest bardzo dobrym i kompetentnym stomatologiem, wzbudza moje zaufanie i mam zamiar nadal kontynuować u niej leczenie. Jak najbardziej polecam Ją innym pacjentom

lekarz Magdalena Baker

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ARTIDENT Gabinet Stomatologiczny
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 144C-146A
Wrocław

bardzo sympatyczna i miła osoba. Zrobiła mi bardzo szczegółowy przegląd oraz wypełniła ząb, który się ukruszył. Plomba jestładna, co do trwałości wypowiem się za parę lat :)

lek. dent. Łukasz Zienkiewicz

DENTAL SALON SP. Z O.O.
E.Horbaczewskiego 53a
54-130 Wrocław

Mam bardzo doświadczone zęby, dlatego jestem przewrażliwiona na punkcie dentystów. Miałam przez dra robione wtórne leczenie kanałowe (spartolone przez kogoś innego), które zaczęło się od cierpliwego wyjaśnienia przebiegu, a jak się zaczęło, to cały czas było wiadomo co się dzieje, jaki jest postęp. Bardzo duża kultura osobista, poszanowanie pacjenta przez cały czas, nawet taki detal jak gumowa klamerka umożliwiająca trzymanie otwartej paszczy przez 2,5 godziny. Najważniejsze: udało się wszystko poprawić, ...
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Waldemar Jarosiewicz

Protetyk, Stomatolog

ul. Wyścigowa 49/2
53-011 Wrocław

Lekarz bardzo komunikatywny z pozytywnym nastawianiem do pacjenta. Znalazł optymalne rozwiązanie, które w jasny sposób wyjaśnił. Byłam informowana o kolejnych etapach zabiegów stomatologicznych. Komfortowe warunki leczenia bez bólu. Wysokie kompetencje poparte doświadczeniem. Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta
SUPER ATMOSFERA POMIMO WIADOMEGO STRESU ŻADNEGO ODWLEKANIA ZBIEGÓW-ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU -POLECAM

lekarz Katarzyna Drozdowska

NZOZ Centrum Stomatologiczne "ESTETICA"
Wrocławczyka 40/1
50-375 Wrocław

Pani doktor jest bardzo profesjonalna, uprzejma i wszystko dokładnie tłumaczy. Obawiałam się bardzo efektów leczenia, Pani doktor wykonywała u mnie licówki bez szlifowania zębów - mój uśmiech wygląda pięknie i jestem na prawdę bardzo zadowolona z wykonanej pracy.
Opinia dodana przez: Weronika
Bardzo kompetentny lekarz. Doskonałe podejście do pacjenta - tak dorosłych jak i dzieci. Z czystym sercem polecam.

lek. dent. Natalia Kościelska

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Cudowna Pani doktor. Byłem z 6 letnim synem na pierwszej w życiu wizycie związanej z naprawą ubytków. Pani doktor poświęciła dużo czasu, żeby oswoić syna z przyrządami i tym jak będzie wyglądał zabieg. Naprawiła synowi zęba, całość przebiegła w spokojnej atmosferze. Syn wyszedł zadowolony.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Paweł Tryczyński

Poradnia Stomatologiczna BADENT
Dembowskiego 22/1a
51-670 Wrocław

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami. Pełna kompetencja, profesjonalizm. Dużo tłumaczenia, a przede wszystkim implanty i usuwanie 8 mogą nie boleć. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: AniA