lek. dent. Sylwia Lipowska

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor mająca pomysł na całościowe leczenie oraz przykładająca wagę do profilaktyki. Profesjonalne podejście do pacjentów. i sprzęt, dba o to aby każdy wyszedł z gabinetu w dobrym nastroju.

Miałam ząb leczony w innym gabinecie, 3 wizyty, za każdym razem bolało.Na końcu okazało się, że "nie da się wyleczyć".Wtedy polecono mi ten gabinet. Okazało się, że jednak się da!Nie pójdę już do innego stomatologa.

Cenie sobie właściwe podejście do pacjenta, umiejętności, rzetelność i uczciwość. Takie atuty posiada również ten gabinet, dlatego ręczę za niego! Proponuje wszystkim którzy chcą mieć zdrowe zęby, a przy okazji nie chcą poczuć się oszukani.

Dzięki Pani Sylwii odzyskałem wiarę w stomatologów! Strasznie bałem się dentystów. Ale gdy trafiłam do Pani Doktor pierwszy raz wyszedłem z gabinetu uśmiechnięty. Nigdy nie spotkałam tak uprzejmej i kontaktowej i uczciwej osoby.

Bardzo polecam doktor Lipowską ma wspaniałe podejście do dzieci, nawet dość małych 3 i 5-letnich, moje Dzieciaki wręcz lubią przychodzić na wizyty. Starszym pacjentom również poświęca dużo czasu, aby pomoc, wytłumaczyć, wyjaśnić. Ja jestem oczarowana, a moja Rodzina ma zdrowe zęby.

Do dr Lipowskiej trafiłam z zębem dla którego podobno: „nie było już ratunku” – tak powiedział mój byłby dentysta. Jednak Pani Sylwia uratowała moją szóstkę, włożyła w to kilka godzin ciężkiej pracy, spędzonych przy kapryśnej pacjentce, co sama o sobie muszę przyznać. Jednak poczucie humoru, stoicki spokój i determinacja, by zrobić tyle ile naprawdę można są godne podziwu! Ząb został uratowany i odbudowany. Teraz nikt nawet nie pomyśli, że jest martwy – POLECAM! :)

Moja szóstka wyglądała fatalnie, kilka godzin spędziłem w gabinecie nim wyszliśmy na prostą, ale teraz wygląda rewelacyjnie! Mam zdrowy uśmiech i jestem bardzo zadowolony, a ceny są bardzo przystępne, nawet jak na studencką kieszeń:)

Dentystów omijałam szerokim łukiem, chyba głównie przez strach, który towarzyszył mi na samą myśl o wizycie. Jednak mój Mąż zaciągnął mnie do gabinetu…, jestem Mu bardzo wdzięczna, ale równie wdzięczna jestem dr Sylwii!!! Jej spokój, opanowanie, poczucie humoru i cierpliwość sprawiła, że już nie mam lęku przed wizytą w Jej gabinecie. Teraz w dodatku mam zdrowe zęby, które wyglądają świetnie!! Przez to i ja czuje się świetnie, DZIĘKUJE i pozdrawiam! Iwona P.

Fantastycznie, sympatycznie i kompetentnie! Nie duże kolejki, bardzo przystępne ceny i wspaniała atmosfera! Od czasu kiedy trafiłem do Pani Sylwii opuścił mnie strach przed "krzesłem stomatologicznym". Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo wyrozumiałą i empatyczną Kobietą. Teraz mogę się szeroko uśmiechać i bez obaw przychodzić na wizyty kontrolne! Bardzo dziękuję!