dr Monika Smółkowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani doktor jest świetnym stomatologiem. U Pani Moniki leczę zęby już dobrych parę lat i nie mam zamiaru zmieniać tego co jest dobre bo mogę trafić bardzo żle. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego stomatologa. PEŁNY PROFESJONALIZM

Pierwsza wizyta dziecka 6 lat u Stomatologa zakończyła się stwierdzeniem dziecka, że będzie przychodził do Pani dr Moniki Smółkowskiej gdyż było bardzo fajnie. Normalne podejście do dziecka w rodzinnej atmosferze. Profesjonalna obsługa. Rzeczowo i konkretnie. A najważniejsze, że mały zadowolony i się nie zraził, pozwolił wszystko zrobić. Nawet zapowiedział się na następną wizytę. Teraz wszyscy będziemy przychodzić do Pani. Gorąco pozdrawiam i wszystkim szczerze polecam.

Świetny stomatolog. Pani Doktor sprawiła, że przestałam się bać wizyty u dentysty. Nic mnie nie bolało. Pani Doktor bardzo empatycznie podeszła do mojego problemu. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy boją się wizyt stomatologicznych.

Nigdy nie widziałam lepszej obsługi pacjenta. Wszystko świetnie wytłumaczone, Pani doktor bardzo delikatna i liczy się z odczuciami pacjenta. Nikt mnie nigdy lepiej nie znieczulił. POLECAM!!!

Nikt mnie nigdy lepiej nie znieczulił.
POLECAM!!!

Doskonały stomatolog też dla tych, którzy boją się wizyt u dentysty. Jest precyzyjna, delikatna. Zwraca uwagę na pacjenta np. na jego ból i szybko reaguje. Walczy o każdy ząb - nawet taki, który inni lekarze spisali już na straty. POLECAM!!!

Super lekarka miałam problem z synkiem i załatwiłam sprawę tylko na telefon pani doktor była wprost niesamowicie uprzejma i bardzo pomocna rozmawiałyśmy około 20 minut. Potem jeszcze sama zadzwoniła.Odwrotność zachowania większości lekarzy.Dziękuję pani doktor.

Wspaniały stomatolog, cierpliwy i dokładny. Wizyty w bardzo miłej atmosferze. Świetny również jako stomatolog dziecięcy.