Lekarze Stomatolog Wrocław

lek. dent. Krzysztof Mól

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krzyckie Centrum Ortodontyczno - Stomatologiczne "OrtoDent"
ulica Skarbowców 122b
53-025 Wrocław

Trafiłam do doktora Mola trochę z przypadku bo szukałam pilnie pomocy a tylko on mi w okolicy przyjmował wtedy i udało się do niego szybko wbić. Okazało się, że konieczna jest kanałówka bo ząb był w takim stanie że inne leczenie nie wchodziło w grę. Dobra diagnoza szybkie leczenie i już po pierwszej wizycie wróciła do domu z wielką ulgą, bez takiego ostrego bólu z jakim do gabinetu trafiłam
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Michał Chrobak

Limed Specjalistyczne Centrum Ortodontyczno-Implantologiczne
Inżynierska 49/U26
52-288 Wrocław

Polecam każdemu. Prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą. Wspaniały człowiek delikatność i opieka nad pacjenta godna naśladowania przez innych lekarzy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność . Nie spotkałam we Wrocławiu lekarza o tak przyjaznym nastawieniu do pacjenta. Fachowość, profesjonalizm, delikatność, sumienność i ogromne serce w podejściu do pacjenta te cechy charakteryzują tylko wspaniałych lekarzy których w chwili obecnej szukać ze świecą. Stefania
Opinia dodana przez: Stefania

lek. dent. Piotr Jaszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTAL-ART"
Komandorska 53a/3b
53-342 Wrocław

Pan Piotr Jaszcz usunął mi górną lewą szóstkę, podniósł dno zatoki szczękowej, osadził implant, a następnie koronę. Do tego poprawił mocowanie korony innego implantu. Podczas każdej wizyty było komfortowo, bezboleśnie, miło i kulturalnie. Prezentowana wiedza i umiejętności oraz podejście do pacjenta są na najwyższym światowym poziomie. Taki lekarz to prawdziwy skarb. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: Piotr Dyba

lekarz Agnieszka Paszkiewicz

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Pani Agnieszka szybko i bezboleśnie zajęła się moim zębem, będąc przy tym bardzo uprzejmą i miłą. Polecam Panią Agnieszkę wszystkim, którzy obawiają się wizyt u stomatologa!

lekarz Marta Olszewska

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Polecam Panią Doktor, niezwykle uprzejma i fachowa jak na młodego lekarza.Kompetentna i szybka:) Świetnie rozplanowuje leczenie.Polecam:)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lek. dent. Iwona Posońska-Nasuszny

ulica Powstańców Śląskich 191/30
53-138 Wrocław

Pani Iwona jest świetnym stomatologiem. Nie tylko leczy, ale też wspomaga pacjenta w aspektach okołostomatologicznych kierując w razie konieczności do ortodonty, bądź doradzając zakup akcesoriów odpowiednich dla danych zębów, tudzież doradzając/odradzając pewne zabiegi estatyczne jak wybielanie z konkretnym uzasadnieniem za i przeciw. Co więcej jest osobą bardzo spokojną i emanującą ciepłem, co zdecydowanie umila wizyty. Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Magdalena Moździerz

ul. Ciepła 9-11/1j
50-524 Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z leczenia zębów u p. Doktor. Na podstawie zdjęcia paronamicznego, przeglądu zębów i dokładnego wywiadu p.Doktor zaproponowała plan leczenia, który stopniowo był realizowany. Wizyty były dokładnie zaplanowane np. na 45, 60 lub 90 minut w zależności od potrzeby poswięcenia czasu na konkretnego zęba. Podczas leczenia p.Doktor dba o komfort pacjenta, bezbolesny przebieg leczenia i miłą atmosferę w gabinecie. Czułem się bardzo dobrze zaopiekowany i jestem zadowolony z ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Karolina Andrzejewska

KOCHam 100matologię Healthy Smile Clinic
Energetyczna 10a
51-151 Wrocław

Anioł nie kobieta! Punktualna, delikatna i dokładna. Wystarczy ze spojrzy i już wie, co w trawie piszczy. Moje dziecko też miało przyjemność poznać Panią dr.Karolinę, która zyskała sobie jego sympatię, a my nową dr.ciocię - którą uwielbiamy.
Opinia dodana przez: kati

lek. dent. Aleksandra Gąsior

Smiles Clinic
ul. Braniborska 18
Wrocław

Z całego serca polecam . Dr Aleksandra to bardzo staranny i dokładny lekarz . Leczenie protetyczne jakiego się podjelam u tej Pani jest na bardzo iwysokim poziomie . Widać że zna się na tym co robi i ma bardzo dużą wiedze w sowojej dziedzinie . Na starcie dostałam kilka możliwości i pomysłów , zakresy cen od najniższych do najwyższych . Mialam możliwość wyboru , kiedy już sie zdecydowałam . Doktor ...
Opinia dodana przez: Karolina

Wojciech Pytlik

Pytlik Dental Clinic 1
Poleska 11-15
51-354 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Leczenie stomatologiczne zawsze prowadzone jest kompleksowo, gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, a personel bardzo miły i również znający sie na swoim zawodzie. Mogę z czystym sumieniem polecić!!
Opinia dodana przez: Tomek

lek. dent. Lidia Kittel

ul. Pilczycka 198e
54-144 Wrocław

Pani Doktor to świetny fachowiec. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność i poczucie doskonałej opieki medycznej. Proponuje najlepsze dla pacjenta rozwiązania, a jakość usługi jest na najwyższym poziomie. Po każdej wizycie jestem pod wrażeniem i dla mnie to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Mateusz Trafalski

Chirurg stomatolog

Klinika stomatologiczna Dent Innovation
Ołtaszyńska 92C/4
53-034 Wrocław

Pan doktor Mateusz Trafalski bardzo kompetentny i cierpliwy, wszystko szczegółowo wyjaśnił .Jestem bardzo wdzięczna za szybką i fachową pomoc .Będę polecała Pana wszystkim znajomym, bo takiego lekarza spotkać w obecnych czasach to graniczy z cudem .
Opinia dodana przez: Irena

lek. dent. Ewa Mentek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BROCH-MED" s.c.
ulica Węgierska 6
52-114 Wrocław

Leczę się u Pani Doktor już nawet nie pamiętam od kiedy. Zawsze fachowo i na temat. Miła atmosfera i co najważniejsze - nie boli !
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Magdalena Krowicka

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Profesjonalizm na najwyzszym poziomie! Leczenie bezbolesne! Efekty fenomenalne! Gabinet bardzo nowoczesny! Warto iść do tego stomatologa. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Basia

lek. dent. Agnieszka Szkołuda-Morgunow

Dentalest
ul. Antoniego Słonimskiego 3B
50-304 Wrocław

Lecze się u Pani doktor pare lat, bardzo miła, w pełni kompetentna, Polecam, lekarz godny zaufania.

lek. dent. Alicja Koźbielska

Żeromskiego 69/71/29
50-312 Wrocław

Podobno pierwszy kontakt jest barzo istotny Pani doktor wypada celująco!!.Bardzo miła i życzliwa dla pacjentów.Uśmiech Pani Katarzyny redukuje stres. Do tego w pełni profesjonalna, dokładna, posługująca się wysokiej klasy sprzętem. Napewno nie raz skorzystam z jej usług. Szczerze polecam innym pacjentom. Pozdrawiam Monika

Joanna Dubniańska

Gen.J.Hallera 139 / 2
Wrocław

obsługa super,jasne i precyzyjne wytłumaczenie moich problemów, fachowa obsługa

lek. dent. Małgorzata Makulska-Kołtonowska

Zespół Przychodni FORMICA
ulica Zatorska 23a
51-215 Wrocław

Jestem pacjentem dr Makulskiej już ponad 3 lata. Miałem zawsze duże problemy z zębami i po raz pierwszy zgłosiłem się do niej z zębem,który zdaniem innego lekarza nadawał się do usunięcia. Leczenie trwało długo ale zakończyło się powodzeniem. Od tej pory korzystam z usług tylko tego gabinetu i jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Zapomniałem o tym jak boli ząb,a wcześniej często miałem takie problemy.

dr Maria Achremowicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Wrocław

Ja bardzo polecam panią doktor. Leczę zęby u niej od początku (czyli już ok. 20 lat) i jeszcze ani razu nie mialam jej niczego do zarzucenia. Profesjonalna, delikatna i na prawdę godna polecenia!

lek. dent. Anna Bałtrukiewicz

Długopolska 22
50-559 Wrocław

lekarz o wysokiej wiedzy medycznej i dużych kompetencjach.Bardzo sympatyczna i przyjazna pacjentom.Oczekujemy więcej takich lekarzy w zderzeniu z naszym cierpieniem.Dziękujemy Pani Doktor,że jest Pani w naszym rejonie.wdzięczniPani pacjenci