lek. dent. Magdalena Moździerz

Jestem bardzo zadowolony z leczenia zębów u p. Doktor. Na podstawie zdjęcia paronamicznego, przeglądu zębów i dokładnego wywiadu p.Doktor zaproponowała plan leczenia, który stopniowo był realizowany. Wizyty były dokładnie zaplanowane np. na 45, 60 lub 90 minut w zależności od potrzeby poswięcenia czasu na konkretnego zęba. Podczas leczenia p.Doktor dba o komfort pacjenta, bezbolesny przebieg leczenia i miłą atmosferę w gabinecie. Czułem się bardzo dobrze zaopiekowany i jestem zadowolony z efektów.

W sobotnie popołudnie, dzięki dobrej woli pani Magdy, pozbyłem się bólu który przeszywał mi pół twarzy, nie pozwalał spać i funkcjonować mimo wcześniejszego leczenia. Zostałem przyjęty "nadprogramowo" i to w sobotę tuż przed zakończeniem pracy, wizyta wcale nie była krótka, a podejście na szybko, wszystko przebiegło dokładnie z uwzględnieniem mojej prośby. Dziękuję bardzo i trzymać tak dalej, właśnie takich ludzi trzeba doceniać !

Dziękuję bardzo i trzymać tak dalej, właśnie takich ludzi trzeba doceniać !

Profesjonalizm i niezwykła empatia. Już na pierwszej wizycie czułem się pacjentem nie tylko mile widzianym ale wręcz lubianym. Bieżąca informacja w trakcie leczenia o podejmowanych czynnościach działa bardzo uspokajająco i budzi zaufanie do lekarza. Pani Doktor udowadnia, że wizyta u stomatologa nie musi być stresująca. Polecam.