lek. dent. Aleksandra Gąsior

Z całego serca polecam . Dr Aleksandra to bardzo staranny i dokładny lekarz . Leczenie protetyczne jakiego się podjelam u tej Pani jest na bardzo iwysokim poziomie . Widać że zna się na tym co robi i ma bardzo dużą wiedze w sowojej dziedzinie . Na starcie dostałam kilka możliwości i pomysłów , zakresy cen od najniższych do najwyższych . Mialam możliwość wyboru , kiedy już sie zdecydowałam . Doktor omówiła ze mna caly plan leczenia oraz dostałam pisemny egzemplarz włącznie z kosztorysem . Moje leczenie trwało ok. 10 msc , podczas tego wprowadziliśmy wszystkie zęby ktore sa do "uratowania" a w pustych miejscach powstały korony i mosty . Efekt końcowy jest zniewalający , nigdy nie miałam tak ładnego uśmiechu , każdy ząbek jest pieknie odbudowany , wyglada naturalnie . Wizyty przebywaja w miłej atmosferze , bez bólu , trwaja co prawda kilka godzin więc trzeba mieć wygospodarowny czas . Ale naprawdę warto !

Doktor Aleksandra jest najlepszą dentystką jaką spotkałam w życiu. Niesamowita wiedza, super podejście. Bałam się dentysty ale to co zastałam w gabinecie Pani Doktor przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tam nic nie boli, można by dużo opowiadać. Lekarz z pasją, wiedzą i umiejętnościami.

Najlepszy lekarz. Wszystkie prace z jej ręki wychodzą jak z pod igły. Zadowala ją tylko perfekcja. Nie uznaje żadnych półśrodków w swoich pracach. Albo będzie tak jak sobie zaplanowała i wymarzyła albo wcale. Obłędnie perfekcyjna dlatego polecam tą lekarkę w 10000%