Lekarze Stomatolog Wrocław

lek. dent. Izabella Ciszyńska

"OMNI-DENT" Prywatna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Powstańców Śląskich 94/3
53-333 Wrocław

Dobry lekarz z super podejściem do małego pacjenta. Pani Iza leczy ząbki dzieciom, jest miła sympatyczna i poświęca tyle czasu ile potrzebuje mały pacjent. Przekonuje nawet największych uparciuchów bojących się borowań. moje dziecko z chęcią biega do pani Izy, siada na fotelu i prosi o traktorki do wiercenia ząbków. Zawsze uśmiechnięta, rzetelnie wytłumaczy rozwój choroby i jej leczenie. Terminy wizyt dogodne a i cena bardzo zadowalająca :) Polecam naprawdę warto ...
Opinia dodana przez: Mili

lek. dent. Rafał Wojakiewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Plater 16/3
51-680 Wrocław

Rafczyk to przesympatyczny i fantastyczny człowiek oraz MEGA specjalista, który z każdym problemem zębowym jest w stanie sobie poradzić :-) POLECAM WSZYSTKIM!!!
Opinia dodana przez: MWK
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Damian Nasulicz

lek. dent. Damian Nasulicz

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Doktor Damian Nasulicz.. 10/10 pod każdym możliwym względem :) Pan Doktor jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. To profesjonalista i lekarz z powołania, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pojawiłam się u Pana Doktora z problemem, który wymagał wstawiania implantu zęba (jedynki). Pomógł mi w ciągu zaledwie 3 dni! :) Pan Doktor poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Posiada wysokie zdolności komunikacyjne. Potrafi wysłuchać, doradzić i odradzić ...
Opinia dodana przez: Katarzyna F.

Alicja Włodarczyk

Kluczborska 26
50-322 Wrocław

Zdecydowanie polecam. Bardzo solidna i dokładna. Od wizyty u Pani Alicji nie przeraża mnie już leczenie kanałowe :)Pani Alicja przyjmuje prywatnie i na NFZ.

Monika Puzio

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Lekarz rewelacja, wiedza I kompetencja Ida w parze. Polecam szczegolnie tym , ktorzy boja sie dentysty. Cala nasza czworka leczy sie u pani Moniki I jestesmy pelni podziwu dla jej nieustannego poglebiania wiedzy

lek. dent. Marta Michalewicz-Pawełka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

LUXMED
54-203 Wrocław

Pozytywnym przykładem jaki udało mi się odnaleźć w Centrum Medycznym LUXMED, to stomatologia, a właściwie Pani doktor Marta Michalewicz-Pawełka. W przypadku Pani doktor naprawdę brak mi słów uznania. Tak profesjonalnego stomatologa jeszcze nie udało mi sie spotkać. Pani doktor posiada również unikalne zdolności do łagodzenia stresu związanego zwizytą u stomatologa, co sprawia że wizyta przestaje być traumatycznym przrzyciem. Robert Grobelny

Andżelika Szymonajtis

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Uwielbiam dr Szymonajtis za jej cierpliwość i fachową wiedzę. Jest nie tylko świetnym fachowcem ale też umie rozmawiać z pacjentami, jest otwarta i ciepła. Nie spieszy się podczas wykonywania zabiegu, atmosfera jest przyjazna i na prawdę komfortowa. Polecam wszystkim, którzy boją się stomatologów!!! :)

lek. dent. Justyna Miller

Specjalistyczne Centrum Stomatologii "GEODENT"
Galla Anonima 2
51-162 Wrocław

super fajnie polecam yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooloooooooooooooooiooooooooooooooooo

lek. dent. Anna Fryń

MARO-DENT
Kręta 22B
50-233 Wrocław

Profesjonalnie, szybko i bezboleśnie. Za każdym razem konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Polecam

dr n. med. Anna Sobolewska

Protetyk, Stomatolog

gabinet stomatologiczny dr n.med.Anna Sobolewska
Krucza 87m1
53-410 Wrocław

bardzo dobra profesjonalna obsługa na pewno pójdę kolejny raz

lek. dent. Maria Mikos

EWDENTAL
Skrzydlata 17/1B
54-207 Wrocław

Fantastyczna Pani Doktor dla dzieci. Wyjątkowo cierpliwa a przy tym sympatyczna.Wszystko tłumaczy i nie ściemnia, że "nie będzie bolało"- za to uprzedza, jeśli może zaboleć ;)

lek. dent. Szymon Drwal

Specjalistyczne Centrum Stomatologii "GEODENT"
Galla Anonima 2
51-162 Wrocław

Bardzo dobry chirurg stomatolog.Uprzejmy i cierpliwy.Odpowiada na każde nawet najbardziej absurdalne pytanie dotyczące ekstrakcji i zachowania po niej.Służy pomocą w razie jakiś wątpliwości odnośnie gojenia się rany.Mój "pierwszy raz"wyrywania zęba kojarzy mi się tylko dobrze a przed wejściem do gabinetu prawie mdlałam ze strachu.Pan doktor to oaza spokoju i opanowania.Polecam w 100% jako profesjonalistę w rwaniu zębów.Anna

lek. dent. Katarzyna Fita

Prywatny Gabinet Lekarski
Tadeusza Kościuszki 108a lok. 27
50-441 Wrocław

Jeden z najlepszych stomatologów, do jakich trafiłem. Przeprowadzałem u Niej skaling oraz "szlifowanie" ukruszonego zęba (u Niej również bywam na wizytach kontrolnych). Wszystko odbyło się szybko, w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarka cierpliwa, kompetentna, życzliwa, o indywidualnym podejściu do pacjenta (a także, co najważniejsze, o wysokich umiejętnościach). Wiem ze słyszenia, że potrafi zaproponować i skutecznie wdrożyć leczenie, o którym inni stomatolodzy (może przez brak umiejętności?) często by się nawet nie zająknęli.
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Piotr Szymajda

Młodych Techników 7 lok. 115a
53-647 Wrocław

Najlepszy stomatolog we Wrocławiu! Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra każdemu kto boi się wizyt u stomatologa. Bardzo profesjonalne podejście, empatia w stosunku do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienia każdego wykonywanego przez Pana Piotra są tylko nielicznymi zaletami. Po kilku wizytach mogę powiedzieć, że każde proponowane leczenie przy każdej wizycie zawsze było odpowiednie bez zbędnego naciągania na niepotrzebne koszty. A efekty są niesamowite. Jakość 11/10, zębów leczonych nie odróżnię od tych zdrowych.
Opinia dodana przez: Aleksandra M

lek. dent. Lucyna Przybylska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED" Sp z o.o.
KS. NORBERTA BONCZYKA 20
51-138 Wrocław

W pełni fachowa , profesjonalna obsługa . Pani dr. Lucyna Przybylska to przemiła , sympatyczna i cierpliwa osoba . Chcę serdecznie podziękować za wykonaną protezę. Polecam wszystkim bardzo gorąco.

Wanda Kozaczyńska

Chirurg stomatolog

Piastowska 55 / 5
Wrocław

LEKARZ WSPANIAŁY !!!!!!!!!!!!! KIEDYŚ MIAŁAM SZCZĘŚCIE ZAPOCZĄTKOWAĆ MOJE WIZYTY I TRWAJĄ DO DIŚ .

lek. dent. Przemysław Krupa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Przychodnia Lekarska ZA-MED
ulica Chłodna 16
53-022 Wrocław

Dobry fachowiec godny polecenia. Pan doktor, przedstawił kolejne etapy, wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, sprawnie go przeprowadził. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, bez kolejek i zbędnego stresu.

lek. dent. Andrzej Wojciechowicz

Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny
P.Wysockiego 8/1
51-692 Wrocław

Znakomity chirurg stomatologiczny i znakomity dentysta, protetyk. Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, ma świetny kontakt z pacjentem. Gabinet też super. Bardzo polecam! Pacjent

lek. dent. Bożenna Piekarska

ulica Al. Armii Krajowej 2A/5
50-541 Wrocław

Fantastyczna Pani Doktor! Mając problemy z zębami, zwiedziłam wiele placówek stomatologicznych z lekarzami-sadystami, po wizycie w ProDentis wielokrotnie wracałam do dr Piekarskiej z przyjemnością i bez strachu. Wciąż okresowo chodzę na kontrolę, na szczęście od kiedy Pani Doktor zajęła się moimi zębami, wizyty u dentysty stały się praktycznie niepotrzebne ;] ZDECYDOWANIE polecam, fantastyczny lekarz.

Joanna Kosiek

Gabinet Stomatologiczny Wrocław
ul Białowieska 24a/21
Wrocław

Jestem upierdliwym pacjentem. O wszystko pytam, umawiam się po sto razy, przekładam wizyty, zapominam przyjść, a mimo to, ta Pani doktor jest zawsze uprzejma, zawsze opowie ciekawskiemu co się dzieje z zębem, przenigdy nie daje odczuć, że zawracasz jej głowę, nawet gdy dzwonisz setny raz przełożyć wizytę, dla niej nigdy nie ma problemu. W zabiegach jest bardzo delikatna, momentalnie reaguje na każdy grymas na twarzy pacjenta, ostrzega przed każdym możliwym ...