Lekarze Stomatolog Wrocław

lek. dent. Martyna Jędrzejak

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki
plac Kościuszki 21/6
50-026 Wrocław

Rewelacja, świetne podejście do pacjenta. Zawsze bałem sie wizyt u dentysty ale to juz przeszłość, do Tej dentystki idę bez żadnego stresu.
Opinia dodana przez: M

lek. dent. Karolina Godek

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

Najlepszy stomatolog którego znam - bardzo dokładna, delikatna, a z racji dodatkowego bycia ortodontą rzeźbi te żeby i odtwarza ich prawidłową i najbardziej esetyczną formę,, a nie tylko zalepia dziury. Polecam zdecydowania
Opinia dodana przez: Sebastian Soroka

lek. dent. Ewa Luboińska

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Do Pani Doktor trafiłam już kilka lat temu i wiem, że pozostanę Jej pacjentką na zawsze. Pani Doktor jest niesamowitym stomatologiem - wszystko robi dokładnie i bezboleśnie. Zawsze mówię, że to anioł :) Wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i szybko reaguje. Wiem, że moje zęby są w najlepszych rękach! Każdemu znajomemu polecam Panią Ewę z całego serca. Poza byciem naprawdę świetnym stomatologiem, jest niesamowitym człowiekiem. Pozytywną, zawsze uśmiechniętą osobą która sprawia, ...
Opinia dodana przez: Angelika
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Jacek Kozik

lek. dent. Jacek Kozik

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Jestem pacjetka Dr. Jacka Kozika od lat i uwazam go za bardzo dobrego specjaliste pod kazdym wzgledem leczenia zebow i porad w tym wzgledzie oraz jego ciepla przyjemna postawe w kontakcie z pacjentem . Jolanta Chornowicz
Opinia dodana przez: Jolanta Chornowicz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr Sebastian Bałasz

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
51-502 Wrocław

Panicznie bałam się zabiegów dopóki nie trafiłam na Doktora Bałasza! Mój przypadek był dość nagły, ponieważ dwa dni przed odnalezieniem dr Sebastiana Bałasza po raz kolejny udałam się na nieudany zabieg chirurgicznej ekstrakcji ósemki na Akademię Medyczną, na AM nie potrafili mnie znieczulić doktor przerwała mi zęba do połowy, tam gdzie znieczulenie działało i zaniechała dalszej ekstrakcji w miejscach gdzie nie działało znieczulenie i odesłała do domu, bez antybiotyków, bez ...

lekarz Piotr Brzozowski

ulica I. Krasińskiego 29
50-450 Wrocław

Leczę zęby u Pana Piotra Brzozowskiego od ponad 25 lat. Wcześniej w Stomadencie , obecnie w gabinecie na Krawieckiej. Zawsze perfekcyjnie, uprzejmie , bez zarzutu. Wspaniałe podejście do pacjenta .
Opinia dodana przez: Marzanna

dr Marta Gara-Rucińska

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Podejście i sprzęt światowej klasy. Po jednej wizycie jestem bardzo zadowolony a łatwego zadania Pani DOKTOR nie miała.
Opinia dodana przez: Maciek

dr n. med. Anna Dobosz

WELLDENT Klinika Stomatologiczna
Jerzego Kukuczki 5/9
50-570 Wrocław

Dentysta we Wrocławiu godny polecenia. Implanty zrobione w klinice stomatologicznej trzymają się do dziś. Most ceramiczny wygląda i funkcjonuje dobrze. Chodzę na higienizacje do higienistki co 9 miesięcy. Bardzo miła pani w rejestracji.
Opinia dodana przez: Marzenka A

lek. dent. Marek Jaśniewicz

"PRES-I-DENT" Centrum Stomatologiczne Marek Jaśniewicz
ulica Łęczycka 9
53-632 Wrocław

Korzystałam z różnych usług, leczenie, protetyka, implant, ze wszystkich jestem zadowolona. Zawsze tutaj wracam, bo mam poczucie bezpieczeństwa, fajna atmosfera i wspaniały zespół lekarzy z dr Markiem na czele. Polecam, naprawdę gabinet bez stresu.
Opinia dodana przez: Brygida
Wspaniały lekarz, kompetentny, sympatyczny i bardzo spokojny. Z cierpliwoscia podchodzi do pacjenta i problemow. Podczas mojej pierwszej wizyty 10 lat temu pan doktor zrobil mi plombe, plomba do dzis jest jak nowa. Pieknie wszystko zamknal i nie widac ani szparek ani przebarwien. Osobiscie bardzo sie stresuje przed wizyta u dentysty ponieważ dotychczas wizyty w innych gabinetach byly bardziej problematyczne zwlaszcza pod katem zabiegowym. Plomby wykonane przez innych dentystow po krotkim ...
Opinia dodana przez: Gosia

Maciej Ławiński

Chirurg stomatolog

Piastowska 55 / 5
Wrocław

Potwierdzam PEŁEN PROFESJONALIZM Pana Doktora Macieja Ławińskiego. W zrozumiały sposób opisał problem i natychmiast, bezboleśnie udzielił fachowej pomocy. Doskonały chirurg któremu ufam, a ze wsparciem Jego asystentki Pani Ani wizyta w gabinecie stomatologicznym staje się bezstresowa. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Ilona Ka

lek. dent. Katarzyna Święcicka-Moroz

Koral-Med Katarzyna Święcicka-Moroz
Gajowicka166/1A
53-150 Wrocław

Chciałabym z pełną odpowiedzialnością polecić Panią Doktor Moroz. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem - świetnym fachowcem, ale przede wszystkim cudownym człowiekiem pełnym empatii. Podczas wizyty otrzymuję zawsze pełną informację na temat stanu mojego uzębienia (tudzież poszczególnych "jego egzemplarzy") w przystepnych, zrozumiałych dla mnie słowach. Atmosfera jest miła i bezstresowa, co uważam, w przypadku wizyt stomatologicznych jest najważniejsze. Jakość usługi jest również bez zarzutu a ceny przystępne. Na potwierdzenie moich wcześniejszych ...
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Hanna Smogorzewska-Adamska

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

nie wiem gdzie będę chodził się leczyc jak doktor przestanie pracowac. jest wyjątkowa. dałbym sześc gwiazdek. polecam.
Opinia dodana przez: rafał

lek. dent. Marcin Dygdała

ul. Ślężna 112/u4
53-111 Wrocław

Mialam przyjemność skorzystania z uslug doktora. Okazal sie byc niezwykle cierpliwy,profesjonalny,dokladny,solidny i bardzo mily. Polecilam Go rodzinie, znajomym i polecam rowniez tym wszystkim,ktorym zależy na ładnym usmiechu ,fachowej poradzie zarowno pod względem utrzymania higieny jamy ustnej jak i estetyki .
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Izabela Grudzińska

Bezpieczna 5a
Wrocław

u Pani doktor leczę się od 5 lat. Ceny w gabinecie nie są niskie ale jest gwarancja stosowania nowoczesnych materiałów i skutecznego leczenia. Gorąco wszystkim polecam. Bogusław Bogacz

lek. dent. Iwona Górska-Gałka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ESDENT NZOZ
Pomarańczowa 8
54-058 Wrocław

Świetnie wyposażony gabinet. Bardzo dokładnie przeprowadzone wyrywanie pokruszonego zęba trzonowego. Bez Roentgena i mikroskopu w zębodole byłoby to bez szans. Zagoiło się szybko i bez komplikacji. Dziękuję !

lek. dent. Renata Kryściak

gabinet prywatny
strońska 24a
52-010 Wrocław

Jak dla mnie to super. Trafiłem do niej przypadkiem - inni stomatolodzy mówili, że mam wyrwać tego zęba a ona powiedziała, że to ostateczność i da się jeszcze coś zrobić. Po drodze trochę problemów sprawił niekompetentny chirurg - ale tutaj również mi pomogła. W tej chwili od kilku lat ciesze się swoim zębem, który mam tylko i wyłącznie dzięki niej. To najlepszy stomatolog jaki znam - a w swoim życiu ...

Liliana Urbanowicz-Piszko

pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Najlepszy stomatolog jakiego miałem okazję odwiedzić. Wspaniałe podejście do dzieci. Coś takiego jak "strach przed dentystą" nie istnieje. Wracam tam z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Paweł