Lekarze Stomatolog Wrocław

prof. dr hab. n. med. Marek Ziętek

chałubińskiego
Wrocław

Bardzo profesjonalne i niezwykle miłe podejście do pacjenta, estetycznie i starannie wykonane wypełnienia. Polecam.

lek. dent. Anna Wojtyła

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne "Anadent"
Hermanowska 89-91
54-317 Wrocław

Pani doktor to doskonały, przyjazny i doświadczony specjalista. Trafiłam do Pani Anny z zatrzymaną ósemką. Byłam bardzo miło zaskoczona, gdy na miejscu wykonano mi zdjęcie zęba i od razu podjęto decyzję o zabiegu, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Pani doktor jest przemiłą, cierpliwą osobą, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Można czuć się przy niej bezpiecznie, ma się świadomość, że jest się w rękach bardzo dobrego specjalisty. Chciałabym zwrócić uwagę ...
Opinia dodana przez: Weronika

lek. dent. Kornelia Buczek

OrtoDent NZOZ Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne
Skarbowców 122 b
53-025 Wrocław

Serdecznie polecam! Pani Doktor bardzo rzetelna, skrupulatna, delikatna i cierpliwa. Kilka razy robiłam wypełnianie ubytków - wszystko odbywało się sprawie, bez pośpiechu. Widać, że Pani Doktor zależy na efekcie leczenia i na zdrowiu pacjenta - nie podchodzi do pacjentów taśmowo. Pamięta historię leczenia, doradzi i pomoże. Bardzo dziękuję za opiekę i włożoną pracę!
Opinia dodana przez: Juliana

Katarzyna Bojko

Poleska 17 lok. 6
51-354 Wrocław

Jeździmy całą rodziną i wszyscy przestaliśmy obawiać się wizyt. Problemy omówione, dobrze podane znieczulenie i trwałość "robót" świetna. Baaardzo dobry gabinet i lekarz.
Opinia dodana przez: Ala

lek. dent. Łukasz Morgunow

Dentalest
ul. Antoniego Słonimskiego 3B
50-304 Wrocław

Lekarz, który naprawdę zna się na tym, co robi. Ma ogromną wiedzę i potrafi z niej korzystać. Dodatkowo jest precyzyjny, cierpliwy i nie odpuszcza (walczy o każdy kawałek zęba). Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia w sposób zrozumiały dla każdego. Mimo, że od kilku lat mieszkam w DE, to z wizytą u dentysty czekam, aż będę w Polsce.
Opinia dodana przez: AnnaJ

lek. dent. Agnieszka Kumala

Stomatolog, Ortodonta

SALUS CENTRUM MEDYCZNE
ulica Bulwar Ikara 25 b/14
54-130 Wrocław

Bardzo kompetentny lekarz-stomatolog. Profesjonalnie leczy moją cała rodzinę. Potrafi zdjagnozowac problem.Polecam

lek. dent. Elżbieta Warzecha

Laboratorium Diagnostyki Molekularnej "BIO-GENETIK' NZOZ
Gliniana 40/a
50-525 Wrocław

Nie polecam.Do Pani Warzechy poszłam tylko dlatego, że nie było juz miejsc do świetnej dentystki w tej samej przychodni. Skoro było miejsce to postanowiłam skorzystać.Zgłosiłam, że pobolewa mnie siódemka,ale Pani Warzecha uznała, że ząb jest zdrowy i nic nie trzeba z nim robić. Jednocześnie stwierdziła, że mam 6 małych ubytków. W ciągu 5 min. zrobiła mi 3 zęby.Kolejne 3 na następnej wizycie.Po czym poinformowała, że mam do leczenia 9 zębów. ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Leszek Bury

Centrum Stomatologiczne " Polident" s.c.
pl. GRUNWALDZKI 15
50-378 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z leczenia . Wykonywałam zabieg przeszczepu dziąseł plus trzy implanty. Cały proces leczenia trwał kilka miesięcy , efekt przeszedł moje oczekiwania / szczególnie nowe dziąsła ! Doktor wszystko tłumaczy i omawia cały proces leczenia krok po kroku. Cierpliwy , dokładny , słucha pacjenta. Szczerze polecam ! Nowe ząbki są gładziutkie , stabilne, dobrze gryzą ;)
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Elżbieta Krzysztoń

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Vitalium AS
Wrocław

Szukałam odpowiedzialnego i doświadczonego dentysty, rzeczowego i z potwierdzonymi umiejętnościami. Lekarza, który potrafi zastosować dostępne środki i metody do choroby i z tym nie przesadza, ani nie ekperymetuje. Polecam - z całą pewnością w tym gabinecie i u Pani Dr Krzysztoń nie stracicie Państwo tego co macie (w swoim uzębieniu), a szansa na polepszenie stanu przeogromna i granicząca z pewnoiścią. Polecam - młodym i starszym pacjentom!
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Szpara

lek. dent. Agnieszka Szpara

Stomatologia Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Wrocław

Nie polecam Dr. Agnieszkę Szparę. Miałam robione korony . Po miesiącu musiałam wymienić na nowe. Liczne nieszczelnosci , brak estetyki . Nie dopasowane w zgryzie . Szkoda ze nie można dodać zdjęć pracy Pani Szpary
Opinia dodana przez: Małgorzata

Michał Sarul

Max Dent
ul. Hallera
Wrocław

Zgłosiłam się do Doktora z córką. Wcześniej konsultowałam się u kilku ortodontów - kilku nie podjęło się leczenia, a kilku pozostałych nie dawało mi gwarancji, że wadę zgryzu u córki da się wyleczyć. Po półtorej roku kończymy leczenie u Doktora Sarula, a efekty są niesamowite. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Katarzyna Jankowska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Sądowa 8/104
50-046 Wrocław

6.05.2022 Byla zroblena pierwsze wypelnienie. Wszytko bylo ok, oprocz tego ze trzeba bylo prosic kilka razu o wypolirowaniu oraz stosowaniu zwyklego wypelnienia (zamiast wypelnienia do odbudowy o którem prośilem). 13.05.2022, odbylo się leczenie dolnej siódemki na lewej stronie. Byla zalożona wielke wypełnienie ktore bolalo kiedy naciskalem na ten ząb. Myslałem ze to jest chwilowo. 20.05.2022, Na tej wizycie Pani lekarz usunęła część wypełnienia na bolesnej siódemki oraz założyła na ząb ...
Opinia dodana przez: Alek

lek. dent. Andrzej Baranowski

Chirurg stomatolog

Budziszyńska 116a
53-332 Wrocław

Pan Doktor miał przed sobą nie lada wyzwanie. Zgodził się przejąć mnie od Pani stomatolog, która po obejrzeniu czekającego Ją zadania - usunięcia korzeni dolnej ósemki - stwierdziła, że potrzebuję męskiej ręki. Po pierwsze, doktor Baranowski wprowadził niesamowicie pozytywną atmosferę. Do całej sytuacji podszedł z humorem, co pozwoliło mi się rozluźnić. W trakcie operacji cały czas czułam się przez Niego obserwowana, a tym samym bezpieczna: sprawdzał, czy oddycham, przypominał o ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Rafał Dobrakowski

Chirurg stomatolog, Protetyk

Śliczna 7/1
Wrocław

18 godzin temuNOWA Byłam dziś u Pana Rafała z polecenia od innego specjalisty, na konsultacji w sprawie założenia implantu. Nie zostałam poproszona do gabinetu, nie obejrzał uzębienia, porozmawiał ze mną chwile, obejrzał moje zdjecia, podał cenę, zapropinował rezerwacje terminu na usunięcie jedynki i wstawienie implantu natychmiastowego, a pani z recepcji skasowała mnie za to 150zł. Jako osoba przyjmująca leki na choroby autoimmunologiczne mam obawy ,że ten brak wywiadu i oglądu ...
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Izabela Bielak

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Bardzo polecam . Pani Doktor bardzo profesjonalnie wyleczyła mi zęby , wykonała wkłady koronowo-korzeniowe z tlenku cyrkonu , minęło prawie dwa lata od leczenia - jest super żadnych problemów , a wszystko co najważniejsze w moim przypadku bez bólu .
Opinia dodana przez: Przemek

lek. dent. Barbara Bruziewicz-Pupin

Praktyka Lekarza Rodzinnego Grażyna Koprowska - Adamczyk
Płońskiego 32
54-002 Wrocław

Polecam Panią dr Barbarę leczyłem zeby oraz wszczepiałem implanty pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Grzes

lek. dent. Lidia Omska

Poradnie Specjalistyczne
Wyszyńskiego 96
50-307 Wrocław

Bardzo dobra dentystka! Ceny przystępne, szybkie, profesjonalne leczenie nawet trudnych zębów. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Mateusz Sz

lek. dent. Lucyna Zapała

"PRES-I-DENT" Centrum Stomatologiczne Marek Jaśniewicz
ulica Łęczycka 9
53-632 Wrocław

Powinno się społecznie opiniować lekarzy, a nie każdy to robi, byłem dwa razy i dwa razy ze szczerym sercem przyznam Pani Lucynie wiele tych złotych gwazdek, a gwiazdki to nie wszystko. W zawodzie lekarza jest jeszcze coś takiego jak serce i empatia. A ta Pani zdecydowanie to ma. Polecam.
Opinia dodana przez: Kazimierz Krupa

lekarz Anna Hajłasz

Prywatny Gabinet Lekarski
Spiżowa 6 lok. 8
53-442 Wrocław

Trafiłam do pani dr z utrata plomby na jedynce. Trzeba było zrobić wypełnienie zęba, bardzo szybko i bez bólu było wszystko przeprowadzone( nie robiłam znieczulenie) dodatkowo otrzymałam odp na wszystkie interesujące mnie pytania. Polecam!
Opinia dodana przez: Yelzaveta

Magdalena Kuc-Leśko

Centrum Medyczne Medycyna Pracy Wrocław
Grabiszynska 241
53-234 Wrocław

Wszystko bylo w porzadku do moemntu kiedy to nie zaistniala sytuacja ze musialem na gwalt rety zrobic koronke. Porcelanowal koronka w sumie kosztowala mnie 650PLN. Zrobione zostalo perfekcyjnie gdyby nie to ze... rozlecialo sie po tygodniu. Problemu by nie bylo gdyby nie fakt ze wowczas mieszkalem w irlandii, wiec koszt poprawek byl dosc spory. Staralem sie jakos doleciec do polski azeby zminimalizowac koszta. Poszedlem z Pania doktor na uklad ze ...