Michał Sarul

Zgłosiłam się do Doktora z córką. Wcześniej konsultowałam się u kilku ortodontów - kilku nie podjęło się leczenia, a kilku pozostałych nie dawało mi gwarancji, że wadę zgryzu u córki da się wyleczyć. Po półtorej roku kończymy leczenie u Doktora Sarula, a efekty są niesamowite. Polecam wszystkim

Po półtorej roku kończymy leczenie u Doktora Sarula, a efekty są niesamowite.
Polecam wszystkim

Serdecznie odradzam! Leczenie wcale nie jest tanie a efekty mizerne. Nosiłam aparat przez prawie 2 lata, a efekt? Krzywy zgryz, zęby dolne niemal natychmiast zaczęły się przesuwać po zdjęciu aparatu. Na wizycie kontrolnej usłyszałam, że przecież zęby nie są z kamienia! Szkoda, że nie znałam tej opinii przed podjęciem leczenia, zdecydowałabym się na innego specjalistę i pewnie dziś miałabym proste zęby. Dodam, że wizyty są krótkie, dr mało mówi, na pytania odpowiada jakby poirytowany i zmęczony tym, ze się go pyta. Nie słucha pacjenta, wszystko robi wg własnego uznania, bo jako dr wie wszystko najlepiej, szkoda że efekty Jego pracy mówią co innego.

Widać, że Pan Doktor wie co robi. Przez całe leczenie czułam, że jestem po opieką profesjonalisty. Jedyny minus to czasami zbyt krótkie "szybkie" wizyty, ale mimo to jestem bardzo zadowolona z leczenia.

Zdecydowanie rekomenduje doktora Michala, konkretny plan leczenia i profesjonalna obsluga. Wysoka kultura osobista.

Jestem umówiony na ściągnie aparatu. Doktora Sarula poleciła mi kuzynka. Polecam

Jestem umówiony na ściągnie aparatu.
Doktora Sarula poleciła mi kuzynka.
Polecam

Właśnie zakończyłam leczenie. 4 miesiące wcześniej niż ustalaliśmy na początku. Polecam :)

brak zaufania............................................................................................................................................................................................................................................................

Moim zdaniem jest bardzo dobrym ortodontą.....:)))pozdrawiam

Moim zdaniem jest bardzo dobrym ortodontą.....:)))pozdrawiam

Kompetentny lekarz,dobry fachowiec i specjalista. Kilkakrotnie wychodząc poza zakres swoich obowiązków bardzo pomógł w leczeniu mojej córki. Pan Michał to miły ,sympatyczny i budzący zaufanie lekarz godny polecenia.

Kompetentny lekarz,dobry fachowiec i specjalista.
Pan Michał to miły ,sympatyczny i budzący zaufanie lekarz godny polecenia.

Bardzo miły lekarz, polecam. Jestem zadowolona z leczenia, mimo,że koszty są dosyć duże.