Michał Sarul

Wielkie nie !!!!! Wprowadza w błąd . Nie informuje o wszystkich kosztach leczenia np. przez tel usłyszałam że za zdjęcie zapłacę 50 zł. a na miejscu okazało się że za dwa zapłaciałam 150 zł !!!!!!!!!!! Nie informowała o dodatkowych kosztach mikroimplantów . Nie odpowiada rzeczowo na postawione pytania.

Nie informowała o dodatkowych kosztach mikroimplantów .
Nie odpowiada rzeczowo na postawione pytania.

Trochę drogo ale warto. Bradzo mi pomaga z moim problemami .

Trochę drogo ale warto. Bradzo mi pomaga z moim problemami .

Byłam u Pana doktora na konsultacji. Zostałam do niego skierowana przez znajomego stomatologa. Po wizycie u kilku innych ortodontów, z których każdy przedstawiał inny plan leczenia nie wiedziałam co dalej robić. Pan doktor przede wszystkim dokładnie wyjaśnił mi na czym polega problem i podał mi kilka możliwości leczenia, nie ukrywając jakie każda ma wady i zalety. Polecam

Leczę ząbki u Pana Michała w Jeleniaj Górze, bardzo uprzejmy, miły człowiek, do tego konkretny i prezentujący wiedzę na wysokim poziomie. Polecam

Jestem bardzo zadowolona. To dobry lekarz u mnie już widać efekty leczenia:) poza tym jest miły i odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo. Ja już mam dość aparatu, ale zawsze po wizycie wychodzę podbudowana, że jest lepiej.

Nieuprzejmy przemądrzały buc! Gorąco nie polecam! ps. Doktor bardzo niemiły a asystentka w mini w wieku około 20 lat to porażka! Ogólnie wygląda to jak praktyka studencka a nie profesjonalna klinika!

Bardzo dobry fachowiec. Wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam każdemu kto ma problemy ortodontyczne.